PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez Łyssy » 10 marca 2019, 15:03

A teraz spróbujmy zgadnąć co to za kozak...... ;)
Łyssy
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 10 marca 2019, 15:28

Hmm... Pani magister rozróżnia "nieletniego" od "małoletniego"???
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 10 marca 2019, 15:36

Sun Tzu napisał(a):Hmm... Pani magister rozróżnia "nieletniego" od "małoletniego"???

Nie podano wieku. Rozumiem, że jeśli miała lat n.p. 16, to już jest ok? Nota bene, czy dla Boga, który powiedział "nie cudzołóż", ma to jakieś znaczenie? Ponadto mamy tu również kwestię korupcyjną.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 10 marca 2019, 16:05

Napisano pani magister "nieletnia" ale pani magister niczym rasowa propagandystka od razu dołożyła "małoletnia", by z g...a kręcić bicz... Żałosne...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 10 marca 2019, 16:41

Sun Tzu napisał(a):Napisano pani magister "nieletnia" ale pani magister niczym rasowa propagandystka od razu dołożyła "małoletnia", by z g...a kręcić bicz... Żałosne...
Rozumiem, że popiera pan chodzenie na dziwki, nieletnie, jak również próbę skorumpowania funkcjonariusza CBA. Jakież to moralne, naprawdę.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez wibar » 10 marca 2019, 18:09

Sun Tzu napisał(a):Napisano pani magister "nieletnia" ale pani magister niczym rasowa propagandystka od razu dołożyła "małoletnia", by z g...a kręcić bicz... Żałosne...

Daj spokój Pani magister, bo ona sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. :hyhy:
wibar
Guru
Guru

Postprzez dragoness » 10 marca 2019, 18:12

wibar napisał(a):

Daj spokój Pani magister, bo ona sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. :hyhy:

A masz coś od siebie do powiedzenia, a nie powtarzasz, co wyczytałeś w necie?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 10 marca 2019, 18:14

Wie pani... W czasach, gdy jest tyle porządnych kobiet płacenie za seks jest czymś dziwnym, ale mając do wyboru sex z nieletnią prostytutką albo sex z leciwą prostytutką wybrałbym jednak sex z nieletnią. Wie pani... kwestia estetyki... A co do - jak to pani nazywa - "próby skorumpowania funkcjonariusza"... Wytłumaczy mi pani magister, kto kogo chciał skorumpować?
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 10 marca 2019, 18:53

Sun Tzu napisał(a):Wie pani... W czasach, gdy jest tyle porządnych kobiet płacenie za seks jest czymś dziwnym, ale mając do wyboru sex z nieletnią prostytutką albo sex z leciwą prostytutką wybrałbym jednak sex z nieletnią. Wie pani... kwestia estetyki... A co do - jak to pani nazywa - "próby skorumpowania funkcjonariusza"... Wytłumaczy mi pani magister, kto kogo chciał skorumpować?

Naprawdę praca u wójta padła na mózg. Rozumiem, że pan poseł ma prawo chodzić na nieletnie dziwki, jednocześnie popierając linię partii. Druga kwestia; czytanie ze zrozumieniem.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez wibar » 10 marca 2019, 19:09

dragoness napisał(a):
wibar napisał(a):

A masz coś od siebie do powiedzenia, a nie powtarzasz, co wyczytałeś w necie?

Mam coś do powiedzenia od siebie - mianowicie że Pani to na tym forum nikt nie przebije w cytowaniu tego co wyczyta Pani w necie.Filozofia Kalego? :krzeslem:
wibar
Guru
Guru

Postprzez dragoness » 10 marca 2019, 20:52

Mam coś do powiedzenia od siebie - mianowicie że Pani to na tym forum nikt nie przebije w cytowaniu tego co wyczyta Pani w necie.Filozofia Kalego?
Przynajmniej coś czytam.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 10 marca 2019, 21:45

Pani magister, każdy poseł, niezależnie od partii politycznej, ma prawo "chodzić na dziwki", nawet nieletnie. To jest jego prywatna sprawa pod warunkiem, że za usługę seksualną płaci z własnej kieszeni. Zdumiewające jest dla mnie świętoszkowate oburzenie pani magister, ale - jak domniemywam - pani magister uważa, że poseł np. PiS powinien być krzyżówką Ignacego Loyoli i św. Franciszka? Cóż... hipokryzja wszelkiego rodzaju lewactwa połączona z chęcią zaglądania pod kołdrę swoich przeciwników politycznych była i jest dla mnie powodem do zdumienia...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 10 marca 2019, 22:35

hipokryzja wszelkiego rodzaju lewactwa połączona z chęcią zaglądania pod kołdrę swoich przeciwników politycznych była i jest dla mnie powodem do zdumienia...
Pomijając leninowską nomenklaturę, niezmiernie zabawne jest, że próba skorumpowania funkcjonariusza CBA jest w Pana wypowiedziach tak skrzętnie pomijana. To primo. Secundo, bawi mnie rownież fakt, że poseł z partii, ktora wstaje z kolan tylko po to, aby się pochylić przed Stanami, czy Izraelem, nie przestrzega przykazań. No ale to jest mniej istotne. Ciekawe, czy ta ukraińska mołodycia była indoktrynowana przez LGBT? Bo że poseł jest ponad takie świństwa, to na pewno. :rotfl: :rotfl:
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 10 marca 2019, 23:10

niezmiernie zabawne jest, że próba skorumpowania funkcjonariusza CBA jest w Pana wypowiedziach tak skrzętnie pomijana.

Taaak... A na czym pani magister ta - jak pani magister napisała - próba skorumpowania polegała? Na tym, że Staszek powiedział, że Jasiek powiedział, że Krzysiek chciał Staszka skorumpować? Pani się nie kompromituje bardziej niż pani musi w ramach codziennych obowiązków na tutejszym forum. Mam solenną nadzieję, że za te codzienne kompromitacje przynajmniej pani magister partia-żywicielka dobrze płaci...

poseł z partii, ktora wstaje z kolan tylko po to, aby się pochylić przed Stanami, czy Izraelem, nie przestrzega przykazań

Z całym szacunkiem, ale dyskusja z panią magister o polityce zagranicznej leży bardzo daleko poza akceptowanymi przeze mnie granicami masochizmu. Mówiąc wprost: mogę się katować dyskusjami z idiotami ale tylko do pewnych granic...

Ciekawe, czy ta ukraińska mołodycia była indoktrynowana przez LGBT?

Jak korzystała z Karty LGBTQWERTY podpisanej przez guru pani magister Rafałka Czaskowskiego to kto wie? Ale wie pani magister, gdy idę do łóżka z jakąś panienką to dyskusja o Karcie LBGTQWERTY nie należy do kanonu rozmów... :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 11 marca 2019, 04:01

Coraz bardziej odlatujesz kolego... współczuję.Prymitywne żarty, insynuacje i prężenie seksualnych muskułów są dobre dla małoletnich Sebixów.
dragoness
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa