Temat: Czarni Jasło - co dalej ??
Odpowiedzi: 753
Odsłony: 172900

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Puchar odpuszczamy, także trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać na Ligę Europy w Jaśle, ale lepiej późno niż wcale :D

Start Pruchnik - Czarni Jasło

Około 35 minuty tracimy bramkę na 1-0, dwie minuty później Folwarski wyrównuje. Jakieś 5 minut przed tym Folwarski przestrzelił karnego
autor: JKS
6 maja 2017, 12:27
Temat: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 15891

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Jakby ktoś bardzo nie mógł być na meczu to na kanale PodkarpacieLIVE na youtube będzie prowadzona relacja na żywo z tego meczu. Jednak zachęcam wszystkich do przybycia na stadion, aby pomóc naszym zawodnikom w odniesieniu ważnego zwycięstwa :ok:
autor: JKS
23 kwietnia 2017, 21:08
Temat: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 10286

Re: Sieniawa-Czarni 1910 Jaslo

bond pisze:dobra Panowie jak co tydz temat o meczu a tu osądy jak to źle i jak bedzie w okręgówce . rozpocznijcie temat nie wiem: sytuacja Czarnych lub cos podobnego.ja bym chciał sie dowiedziec jaki skład na Sieniawe i jak padały bramki , jesli ktos był to niech napisze
Skład Czarnych w Sieniawie: Niemczyński - Dziedzic, Dziobek, Nabożny, Borowiec - Kurdziel, Jamuła, Czyżowicz, Urban, Munia - Folwarski, na zmiany wchodzili Tusiński, Gabryel, Wójtowicz. Pierwsza bramka dla Sokoła padła po wybiciu piłki przez Borowca prosto w zawodnika z Sieniawy w naszym polu karnym, po czym piłka ląduje pod nogami zawodnika Sokoła a ten sytuacje zamienia na bramkę. Drugi bramka pada po stracie Nabożnego w polu karnym po czym fauluje i sędzia podyktował karnego. Trzecia bramka z rzutu rożnego, a czwarta z dobrze rozegranej akcji przez Sieniawe. Czarni zdobyli bramkę, gdy po rzucie rożnym (wolnym) piłka została wybita w okolice środka pola, po czym poszła zwrotna piłka w pole karne a tam w sytuacji sam na sam znalazł się Nabożny. To tak mniej więcej.
autor: JKS
23 kwietnia 2017, 17:54

Skończyło się 1-4, bramkę strzelił Nabożny. 3 bramki dla Sieniawy to prezenty od nas.
autor: JKS
15 kwietnia 2017, 19:45
Temat: Stal Nowa Deba-Czarni Jasło
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 13492

Re: Stal Nowa Deba-Czarni Jasło

bond pisze:moze ktoś coś napisac o meczu jaki skład i kto bramke strzelil??
Bramkę dla Czarnych strzelił Nabożny, lobując bramkarza w sytuacji sam na sam , po podaniu Szopy. Bramkę tracimy bardzo głupio w ostatniej minucie meczu po rzucie karnym, podyktowanym za zagranie ręką.
autor: JKS
26 marca 2017, 12:57
Temat: Wólczanka Wólka Pełkińska-Czarni 1910 Jasło sob.g.15.00
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 7652

Re: Wólczanka Wólka Pełkińska-Czarni 1910 Jasło sob.g.15.00

progres pisze:porażka z liderem mnie nie dziwi nawet w takich rozmiarach, zastanawia mnie natomiast jaka inna drużyna daje sobie strzelić 3 gole mając 1 zawodnika więcej
Czarni stracili 3 bramki grając jednego zawodnika mniej.
autor: JKS
25 marca 2017, 16:57

Ostatecznie przegrywamy 5-1. Po czerwonej kartce dla Dziedzica koło 55 minuty siadła gra i niestety taki wynik.
autor: JKS
25 marca 2017, 16:21

60min 2-1 dla Wólczanki, Czarni w 10.