Znaleziono 432 wyniki

autor: colo
1 kwietnia 2015, 23:51
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Prezes Kazimierz z Rzeszowa
Odpowiedzi: 121
Odsłony: 52257

Re: Prezes Kazimierz z Rzeszowa

Niezłą stronę ktoś zmontował na FB https://www.facebook.com/KazmirzGren?fref=nf
Obrazek
autor: colo
1 kwietnia 2015, 01:23
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Prezes Kazimierz z Rzeszowa
Odpowiedzi: 121
Odsłony: 52257

Re: Prezes Kazimierz z Rzeszowa

Kaziu, wersje ci się wzajemnie wykluczają. Pokombinuj jeszcze!
Obrazek
Zdajemy sobie sprawę, że Kazimierz Greń to aktualnie łatwy cel, ale to jak w futbolu: na pustą bramkę też trzeba uderzyć, gdy nadarzy się okazja.

Aktualnie podkarpacki Maxi Kaz – dumny posiadacz dwunastu biletów do zbycia – przyjął wersję, że ktoś go chce zniszczyć, a to dlatego, że Greń posiada – i tak od lat – kompromitujące materiały, które udostępni „w odpowiednim czasie”. Tak czytamy i czytamy wywiady z Kazkiem i zastanawiamy się, jak w ogóle można go poważnie traktować. Oto próbka wiarygodności konika barona:

Wywiad dla Wirtualnej Polski, udzielony 30 marca wieczorem: – Zostałem zabrany na komisariat, gdzie byłem przesłuchiwany. Tuż po przesłuchaniu zwolniono mnie, ale nie zdążyłem już wrócić na stadion i obejrzałem końcówkę meczu w telewizji.

A teraz wywiad dla Przeglądu Sportowego, też udzielony 30 marca wieczorem: – Noc spędziłem w areszcie. To była ogromna trauma! Nigdy w życiu nie byłem zatrzymany czy aresztowany. Nie życzę tego nikomu.

Jak widać, Kazimierz Greń ma ogromny problem z przypomnieniem sobie, czy z aresztu szybko wyszedł i końcówkę meczu obejrzał w telewizji, czy może całą noc spędził za kratami. To trochę dziwne, nieprawdaż? Zazwyczaj takie fakty aż tak szybko nie uciekają z głowy. Jeśli byśmy się kogokolwiek zapytali: „czy wczoraj spałeś na pryczy w areszcie”, to odpowiedź byłaby prosta: tak lub nie. A u Grenia – raz tak, raz nie. Jeśli kłamie w tak podstawowej sprawie, to jak można wierzyć mu w innych?

Panie Kaziu, lubimy pana bardzo, więc taka rada od nas: niech pan przyjmie jedną wersję zdarzeń i się jej trzyma, będzie łatwiej robić ludzi w – nomen omen – konia.

źródło: weszlo.com
autor: colo
1 kwietnia 2015, 01:16
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Prezes Kazimierz z Rzeszowa
Odpowiedzi: 121
Odsłony: 52257

Re: Prezes Kazimierz z Rzeszowa

Tu juz troszkę inaczej ... :D :rotfl: to wygląda

Za WESZLO.COM
Obrazek

- Kumpel do mnie mówi: patrz, przecież to od niego kupowaliśmy bilety. Tam, pod stadionem, nie poznałem, że to Greń, bo w telewizji on jest zawsze w garniturze, a tam w jakiejś granatowej czapce i niezbyt wyjściowej kurtce, też granatowej. Szczerze mówiąc, mówiłem do kumpla: – Ty, to jakiś wałek, bilety mogą być fałszywe, przecież gość wygląda jak lump… Ale teraz nie mam wątpliwości – to od niego kupiłem bilet – mówi nasz czytelnik, Adam. Zamieszczamy zdjęcie biletu, który kupił. Na pewno da się sprawdzić do kogo oryginalnie trafił ten bilet (AKTUALIZACJA: zweryfikowaliśmy, bilet faktycznie trafił do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej).

- Proszę opowiedzieć, jak to wyglądało.
– Przyjechaliśmy do Irlandii już w piątek, a w niedzielę pojechaliśmy do Dublina i szukaliśmy biletów. Najpierw chodziliśmy po centrum. Chłopaki mówili, że w centrum da się kupić i że kręcą się koniki. Ale nic. Ktoś powiedział: idźcie pod stadion, tam sprzedają. Po drodze spotkałem gościa z Odry Opole, znam go długo. I on mówi, że pod stadionem jest starszy gość, który sprzedaje bilety. Dał mi do niego numer telefonu, chyba sam od niego kupił. Zadzwoniłem, umówiłem się. Miał stać za torami, bo tam obok stadionu są tory. I miał machać. Patrzę – macha. Poszliśmy na jakieś podwórko. Chciał początkowo 700 złotych za jeden bilet. Jak dla mnie – za dużo. Ale znajomi się napalili. Ostatecznie utargowaliśmy, że sprzedał nam cztery bilety za 600 euro, bo my nie mieliśmy złotówek.

- Na pewno to był Kazimierz Greń?
– Na pewno. Jak tylko przeczytałem o tym w mediach i pooglądałem zdjęcia, to wiedziałem, że to on. Potem w internecie napisano, że jeszcze jakąś kobietę zatrzymano. Tam kręciła się taka na oko 28-letnia, może 30-letnia blondynka.

- Greń miał te bilety przy sobie?
- Nie, powiedział, że musi po nie iść i wrócił po kilku minutach. Ale on tych biletów musiał mieć mnóstwo, bo przychodziły naprawdę spore grupy ludzi do niego. Takie załogi po dziesięć osób. A ta kobieta też handlowała. Nawet potem się okazało, że sprzedawała trochę taniej i żałowałem, że nie kupiłem u niej.

- Staliście na prywatnym podwórku?
– Koło stadionu były domki, takie szeregowce. Każdy miał swoje podwórko, oddzielone żywopłotem. Trochę się zdziwiłem, że wchodzimy komuś na posesję, ale on się czuł pewnie.

- Często jeździcie na mecze bez biletów?
– Zdarza się. Byłem nie tak dawno na PSG, na reprezentacji na Wembley… Też kupowałem pod stadionem. Zawsze się kupi, kwestia ceny. Greń miał bilety o cenie nominalnej 50 i chyba 70 euro. My kupiliśmy te po 50 euro.

Weszło
autor: colo
1 kwietnia 2015, 01:05
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Prezes Kazimierz z Rzeszowa
Odpowiedzi: 121
Odsłony: 52257

Re: Prezes Kazimierz z Rzeszowa

LINK DO ORYGINALNEJ WERSJI ZA NOWINY24.PL http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /150339929


Kazimierz Greń w rozmowie z Nowinami: Jeszcze nie zwariowałem
Obrazek
Dodano: 31 marca 2015, 19:00 Autor: Tomasz Ryzner
Kazimierz Greń w rozmowie z Nowinami: Jeszcze nie zwariowałem
- W 10 minut sąd oczyścił mnie z zarzutów - mówi Kazimierz Greń prezes Podkarpackiego ZPN-u, zatrzymany w Dublinie przez policję pod zarzutem nielegalnego handlu biletami.
Przeczytaj więcej

Kazimierz Greń: policja wzięła mnie za włamywacza, to najgorszy dzień w moim życiu

Kazimierz Greń: policja wzięła mnie za włamywacza, to najgorszy dzień w moim życiu
Kazimierz Greń: sąd w 10 minut oczyścił mnie z zarzutów

Kazimierz Greń: sąd w 10 minut oczyścił mnie z zarzutów
Zbigniew Boniek: pan Greń nie był w oficjalnej delegacji PZPN [WIDEO]

Zbigniew Boniek: pan Greń nie był w oficjalnej delegacji PZPN [WIDEO]
Kazimierz Greń aresztowany w Dublinie. Noc spędził w areszcie

Kazimierz Greń aresztowany w Dublinie. Noc spędził w areszcie- Ludzie mówią, że skompromitował pan siebie i PZPN na obcej ziemi.

- Nieprawda. O wszystkim napisano wiele nieprawdy. Nawiasem mówiąc nie byłem członkiem delegacji PZPN-u

- W Polskę poszła wieść, że Greń handlował biletami pod stadionem Dublinie a policja nakryła go na gorącym uczynku.

- Jak ktoś uwierzył w te rewelacje to rzeczywiście mógł pomyśleć, że mi odbiło.

- Ludzie pomyśleli, że chciał pan zarobić łatwe pieniądze.

- Zarobić? Na czym? Na dwunastu biletach. Gdyby chciał zarobić, wziąłbym nie dwanaście, a sto dwadzieścia. Po drugiej nie wystawiałby się na cel, nie stał jak konik, szczególnie teraz, gdy każdy może zrobić filmik telefonem i wrzucić go do internetu. Jest jednak pytanie. Po jakie licho miałbym to wszystko robić. Mnie naprawdę starcza do pierwszego. Mam nieruchomości, trochę grosza na koncie. Nie muszę sprzedawać biletów.- No to jak pan się w to wszystko wpakował?

- Przed meczami reprezentacji dzwonią do mnie koledzy, działacze, dziennikarze, samorządowcy. Jak mogę to pomagam im z tymi biletami. Przed meczem w Dublinie Paweł Siarkiewicz, znajomy z Warszawy, poprosił, aby załatwił bilety dla jego polskich znajomych w Irlandii. No to załatwiłem. Sam siebie.

DOBRY TEKS NA KONIEC FILMIKU bilety zamawiali działacze Stali Rzeszów i ... CZARNYCH JASŁO :niepewny: Czy ktoś może potwierdzić że faktycznie zamawiał bilety u grenia pod szyldem Czarnych czy to znów ściema pana Nikosia :rotfl:
autor: colo
1 grudnia 2014, 01:01
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: debata Czernecki -Pabian ws.Czarnych
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 24317

Re: debata Czernecki -Pabian ws.Czarnych

Myślę że już wszystko zostało powiedziane w tym wątku.
autor: colo
21 lipca 2013, 10:34
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: SEZON 2013/2014
Odpowiedzi: 343
Odsłony: 81560

Re: SEZON 2013/2014

_WHISKEY_ pisze:
Długo jeszcze będziecie srać na byłe zarządy i prezesów.
Każdy był z Krosna i przyszedł żeby zniszczyć NASZ Klub ?
Pomyślcie czasem ludzie zanim coś walniecie na forum bo od głupot i plotek internet huczy.
Mnie się czytać nie chce...
Bardzo dobre słowa Panie Whiskey...
Jaslo to bardzo specyficzne Miasto pod każdym względem a jesli chodzi o krytykę wszystkich i wszystkiego to pewien jestem ze jesli byłby zorganizowany tzw Turniej Miast pt BYLE JAKA KRYTYKA to nasze Jaselko zajęło by bardzo wysokie jak nie pierwsze miejsce.
Wracając do tematu kibicu powinieneś być wdzięczny tym ludziom którzy bezinteresownie bezpłatnie poświęcają swoj prywatny czas kosztem wielu wyrzeczeń czyt np Rodzina, po to abys jeden z drugim mógł przyjść i poglądac jak wy to mawiacie mój Klub.
Niestety jak pokazuje życie a w szczegolnosci to forum nie opłaca sie być spolecznikiem gdyż jestes skazany na czytanie i wysluchiwanie steku bzdur kłamst i oszczerstw pod swoim adresem.
Powinniście być wdzięczni tym ludziom którzy byli i są obecnie i jeszcze maja sile do działania bo szerze to trzeba im współczuć tej niewdziecznej roli jaką obecnie pełnią. A na końcu i tak zapewne zostaną złodziejami i przekretasami...
PRZECIEŻ TO TAKIE NORMALNE J A S I E L S K I E.

Dzięki WHISKEY bo Ty jako jeden z niewielu na tym forum zawsze piszesz konkretne posty.
autor: colo
1 czerwca 2013, 19:11
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: III LIGA 2012/20013
Odpowiedzi: 928
Odsłony: 156257

Re: III LIGA 2012/20013

trzeba założyć
autor: colo
31 maja 2013, 22:12
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Zamiast meczu idź pod urząd!!
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 9698

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Myślę że wszystko dotyczące tego wątku zostało już napisane, więc temat zostaje zamknięty
autor: colo
19 maja 2013, 10:11
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: co dzieje się w Czarni Jasło III liga runda wiosenna
Odpowiedzi: 180
Odsłony: 27012

Re: co dzieje się w Czarni Jasło III liga runda wiosenna

Panowie proszę nie obrażać się wzajemnie i zachowywać się zgodnie z regulaminem. Posty nie na temat zostały skasowane.
Ps. Ciężkie i trudne chwile przeżywa Klub Czarni a wy nawzajem się wyzywacie opanujcie się
autor: colo
14 maja 2013, 22:22
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Wiesław Bazan podał się do dymisji
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 11153

Re: Wiesław Bazan podał się do dymisji

Kolego to co piszesz to juz stare czasy, ludzie nie chcieli i nie mieli wolny kraj wolny wybór, liczy sie to co jest tu i teraz a jest bardzo źle. Więc niema co wracać do wspomnień tylko trzeba patrzeć w przyszłość.
autor: colo
14 maja 2013, 22:09
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Wiesław Bazan podał się do dymisji
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 11153

Re: Wiesław Bazan podał się do dymisji

Co niektórzy piszący na tym forum przyklaskiwali Panu Czerneckiemu, co niektórzy nawet z obecnego zarządu w jednej drużynie z nim byli, psioczyli na Panią Kurowska to teraz widza jak wzorowo zostaje niszczony klub Czarni . Tyle obietnic jak bedzie pięknie jak bedzie super po wyborach nowego Prezesa, wybory sie odbyły obietnice sie skończyły a wraz z nimi marzenia o lepszym, o lepszych czasach dla Czarnych.
Szkoda ze tak to wszystko złe wyglada i ze idzie w tak niebezpiecznym kierunku.
Niewiem jakie plany ma obecny zarząd ale koloro nie jest.
autor: colo
14 maja 2013, 10:46
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Wiesław Bazan podał się do dymisji
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 11153

Re: Wiesław Bazan podał się do dymisji

Przykro czytać takie info, ale wcześniej czy pózniej było pewne ze taki bedzie tego Finał.
Zapewne teraz cieszą sie Jasielskie kluby ze kasiorke bedą mogły mieć większa.
autor: colo
7 grudnia 2012, 19:45
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: III LIGA 2012/20013
Odpowiedzi: 928
Odsłony: 156257

Re: III LIGA 2012/20013

Proszę o pisanie w odpowiednim wątku i niezaśmiecanie postami dotyczącymi : III LIGA 2012/2013
autor: colo
30 września 2012, 08:35
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: Byli piłkarze i trenerzy Czarnych ?
Odpowiedzi: 339
Odsłony: 138644

Re: Byli piłkarze i trenerzy Czarnych ?

Kolejna bramka Dawida Cempy dla Polonii Bytom. fajnie że chłopakowi udało się wybić i fajnie że swoje możliwość potwierdza na pierwszoligowych stadionach. Gratulacje Dawid
autor: colo
22 września 2012, 08:21
Forum: Czarni 1910 Jasło
Temat: CZARNI JASLO-POLONIA PRZEMYŚL 22.09 godz.17.00
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 9867

Re: CZARNI JASLO-POLONIA PRZEMYŚL 22.09 godz.17.00

Panowie przypominam kolejny raz że jest to forum sportowe a nie kibicowskie. Posty wulgarne oraz nie na temat zostały skasowane. A niektórzy "Panowie" odpoczną sobie i może przemyślą swoje zachowanie