Korona Kielce - Wisła Kraków 1
Lech Poznań - Cracovia 1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 2
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk x
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1
Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 1
Znaleziono 1374 wyniki
- 26 lipca 2013, 17:31
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: T-Mobile EKSTRAKLASA 2013/2014 - TYPER !!
- Odpowiedzi: 641
- Odsłony: 121396
- 22 lipca 2013, 12:50
- Forum: Czarni 1910 Jasło
- Temat: Byli piłkarze i trenerzy Czarnych ?
- Odpowiedzi: 339
- Odsłony: 138604
Re: Byli piłkarze i trenerzy Czarnych ?
Chłopie sprawdź zanim palniesz taką głupotę. Twój rzekomy Munia który gra w sparingach w Jedliczu to 20-letni Wojciech Munia.czarni-fan 1910 pisze:Munia gra w sparingach w nafcie jedlicze ,a Mateusz Skala ktory byl juz przymierzany do Boguchwaly w zeszlym sezonie jest na testach wlasnie w Izolatorze.
- 19 lipca 2013, 14:53
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: T-Mobile EKSTRAKLASA 2013/2014 - TYPER !!
- Odpowiedzi: 641
- Odsłony: 121396
Re: T-Mobile EKSTRAKLASA 2013/2014 - TYPER !!
Cracovia - Piast Gliwice 2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Legia Warszawa - Widzew Łódź 1
Ruch Chorzów - Lech Poznań 2
Wisła Kraków - Górnik Zabrze x
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Legia Warszawa - Widzew Łódź 1
Ruch Chorzów - Lech Poznań 2
Wisła Kraków - Górnik Zabrze x
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 1
- 27 czerwca 2013, 00:49
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
- Odpowiedzi: 434
- Odsłony: 86110
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik x
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik x
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1
- 22 czerwca 2013, 18:51
- Forum: Czarni 1910 Jasło
- Temat: Avia Świdnik - Czarni Jasło 22.06 g.17
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 9800
Re: Avia Świdnik - Czarni Jasło 22.06 g.17
Oficjalnie spadliśmy z III ligi
- 18 czerwca 2013, 16:45
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
- Odpowiedzi: 434
- Odsłony: 86110
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno x
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno x
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
- 12 czerwca 2013, 18:50
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
- Odpowiedzi: 434
- Odsłony: 86110
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec x
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec x
- 10 czerwca 2013, 11:36
- Forum: Czarni 1910 Jasło
- Temat: Czarni-Stal Kraśnik 8.06.2013 godz.17.
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 11149
Re: Czarni-Stal Kraśnik 8.06.2013 godz.17.
Owszem, wtedy z II ligi lecą 2 zespoły. Tylko że Siarka jest jednym z tych dwóch, w ostatnim meczu gra z Resovią a Świt z Unią Tarnów. Patrząc na ostatnie wyniki Siarki jest mało prawdopodobne że wygrają ten mecz.kuba1975 pisze:z ekstraklasy spada tylko 1 ekipa.. polonia prawdopodobnie zagra w 4 lidzecarlo07 pisze:Siarka dzisiaj spadła do III ligi, więc 13 miejsce jest kolejnym miejscem spadkowym.
a wtedy z 1ligi leci 3 zespoly,i brzesko sie utrzymuje
z 2 ligi leci wtedy 2 zespoły i z 3 ligi leci też3
- 9 czerwca 2013, 19:33
- Forum: Czarni 1910 Jasło
- Temat: Czarni-Stal Kraśnik 8.06.2013 godz.17.
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 11149
Re: Czarni-Stal Kraśnik 8.06.2013 godz.17.
Siarka dzisiaj spadła do III ligi, więc 13 miejsce jest kolejnym miejscem spadkowym.
- 4 czerwca 2013, 12:39
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
- Odpowiedzi: 434
- Odsłony: 86110
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
- 30 maja 2013, 15:03
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: EKSTRAKLASA 2012/2013
- Odpowiedzi: 451
- Odsłony: 110305
Re: EKSTRAKLASA 2012/2013
GKS Bełchatów-Jagiellonia Białystok x
Górnik Zabrze - Wisła Kraków x
Korona Kielce - Widzew Łódź 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 1
Polonia Warszawa - Piast Gliwice 2
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 2
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1
Kolejka 30 - 2 czerwca 16:00
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów x
Lech Poznań - Korona Kielce 1
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze x
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Piast Gliwice - GKS Bełchatów 1
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała x
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1
Górnik Zabrze - Wisła Kraków x
Korona Kielce - Widzew Łódź 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 1
Polonia Warszawa - Piast Gliwice 2
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 2
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1
Kolejka 30 - 2 czerwca 16:00
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów x
Lech Poznań - Korona Kielce 1
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze x
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
Piast Gliwice - GKS Bełchatów 1
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała x
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1
- 28 maja 2013, 23:48
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
- Odpowiedzi: 434
- Odsłony: 86110
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 16 - (29 maja)
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik x
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik x
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
- 26 maja 2013, 15:37
- Forum: Czarni 1910 Jasło
- Temat: Czarni Jasło II
- Odpowiedzi: 298
- Odsłony: 65118
Re: Czarni Jasło II
Nie wspomniałeś o sytuacjach Czarnych z pierwszej połowy, bo gdyby je wykorzystali schodziliby do przerwy prowadząc 5:0, ale to albo piłka zatrzymywała się w kałuży w polu karnym, albo trafialiśmy w bramkarza. Sędzia kabaret - kto takich dziadków jeszcze dopuszcza do prowadzenia meczów
- 23 maja 2013, 17:05
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: EKSTRAKLASA 2012/2013
- Odpowiedzi: 451
- Odsłony: 110305
Re: EKSTRAKLASA 2012/2013
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 1
Piast Gliwice - Korona Kielce 1
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze x
Widzew Łódź - Legia Warszawa 2
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 1
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 1
Piast Gliwice - Korona Kielce 1
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze x
Widzew Łódź - Legia Warszawa 2
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 1
- 17 maja 2013, 14:24
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: EKSTRAKLASA 2012/2013
- Odpowiedzi: 451
- Odsłony: 110305
Re: EKSTRAKLASA 2012/2013
GKS Belchatow-Zaglebie Lubin 2
Gornik Zabrze-Polonia Warszawa 1
Korona Kielce-Jagiellonia Białystok 1
Legia Warszawa-Lech Poznan 2
Podbeskidzie B-B-Piast Gliwice x
Ruch Chorzow-Pogon Szczecin 1
Slask Wroclaw-Wisla Krakow 1
Widzew Lodz-Lechia Gdansk 1
Gornik Zabrze-Polonia Warszawa 1
Korona Kielce-Jagiellonia Białystok 1
Legia Warszawa-Lech Poznan 2
Podbeskidzie B-B-Piast Gliwice x
Ruch Chorzow-Pogon Szczecin 1
Slask Wroclaw-Wisla Krakow 1
Widzew Lodz-Lechia Gdansk 1