Przełom Besko - Crasnovia Krasne 1
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Polonia Przemyśl 1
Strumyk Malawa - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Wiśniowa - Pogoń Leżajsk 2
Bukowa Jastkowice - LKS Skołoszów X
Czarni 1910 Jasło - Rzemieślnik Pilzno 1
Sokół Nisko - Sawa Sonina 1
Znaleziono 1547 wyników
- 17 września 2014, 21:16
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
- 17 września 2014, 21:15
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 8 - (20-21 września)
Przełom Besko - Crasnovia Krasne
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Polonia Przemyśl
Strumyk Malawa - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa - Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice - LKS Skołoszów
Czarni 1910 Jasło - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Sawa Sonina
Można typować
Przełom Besko - Crasnovia Krasne
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Polonia Przemyśl
Strumyk Malawa - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa - Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice - LKS Skołoszów
Czarni 1910 Jasło - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Sawa Sonina
Można typować
- 17 września 2014, 21:14
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 7 - (13-14 września)
Sokół Nisko - Przełom Besko 1:1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 3:1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1:1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 6:3
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 0:0
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 4:1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1:3
Czarny Lotos
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Diego Forlan
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
dolo
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa X
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne X
OBCY
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
progres
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
JKS
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa x
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
kuba1975
Sokol Nisko-Przelom Besko 1
Sawa Sonina -Czarni Jaslo x
Rzemieslnik Pilzno-Bukowa Jastkowice 1
LKS Skoloszow-Wislok Wisniowa x
Pogon Lezajsk-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Polonia Przemysl-Stala Nowa Deba 1
Piast Tuczempy-Crasnovia Krasne 1
Messer
Sokół Nisko - Przełom Besko X
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło X
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa X
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 7 kolejce):
1. Messer - 27 pkt
2. OBCY, progres - 20 pkt
3. JKS - 19 pkt
4. dolo, kuba1975 - 18 pkt
5. Diego Forlan - 15 pkt
6. Czarny Lotos - 13 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Sokół Nisko - Przełom Besko 1:1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 3:1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1:1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 6:3
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 0:0
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 4:1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1:3
Czarny Lotos
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Diego Forlan
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
dolo
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa X
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne X
OBCY
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
progres
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
JKS
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa x
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
kuba1975
Sokol Nisko-Przelom Besko 1
Sawa Sonina -Czarni Jaslo x
Rzemieslnik Pilzno-Bukowa Jastkowice 1
LKS Skoloszow-Wislok Wisniowa x
Pogon Lezajsk-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Polonia Przemysl-Stala Nowa Deba 1
Piast Tuczempy-Crasnovia Krasne 1
Messer
Sokół Nisko - Przełom Besko X
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło X
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa X
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 7 kolejce):
1. Messer - 27 pkt
2. OBCY, progres - 20 pkt
3. JKS - 19 pkt
4. dolo, kuba1975 - 18 pkt
5. Diego Forlan - 15 pkt
6. Czarny Lotos - 13 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- 9 września 2014, 16:42
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
- 9 września 2014, 16:41
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 7 - (13-14 września)
Sokół Nisko - Przełom Besko
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne
Można typować
Sokół Nisko - Przełom Besko
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne
Można typować
- 9 września 2014, 16:40
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 6 - (6-7 września)
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1:0
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 0:3
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1:2
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 3:0
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1:2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1:1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów X
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
kuba1975
Przelom Besko-Piast Tuczempy x
Crasnovia Krasne-Polonia Przemysl 2
Stal Nowa Deba-Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka-Pogon Lezajsk x
Strumyk Malawa-LKS Skolozow 1
Wislok Wisniowa-Rzemieslnik Pilzno 1
Bukowa Jatkowice-Sawa Sonina 1
Czarni Jaslo-Sokol Nisko 2
dolo
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk X
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
OBCY
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
JKS
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl x
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
progres
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Messer
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 6 kolejce):
1. Messer - 22 pkt
2. JKS, progres - 18 pkt
3. kuba1975, dolo, OBCY - 17 pkt
4. Diego Forlan - 13 pkt
5. Czarny Lotos - 11 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1:0
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 0:3
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1:2
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 3:0
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1:2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1:1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów X
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
kuba1975
Przelom Besko-Piast Tuczempy x
Crasnovia Krasne-Polonia Przemysl 2
Stal Nowa Deba-Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka-Pogon Lezajsk x
Strumyk Malawa-LKS Skolozow 1
Wislok Wisniowa-Rzemieslnik Pilzno 1
Bukowa Jatkowice-Sawa Sonina 1
Czarni Jaslo-Sokol Nisko 2
dolo
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk X
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
OBCY
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
JKS
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl x
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
progres
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Messer
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 6 kolejce):
1. Messer - 22 pkt
2. JKS, progres - 18 pkt
3. kuba1975, dolo, OBCY - 17 pkt
4. Diego Forlan - 13 pkt
5. Czarny Lotos - 11 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- 2 września 2014, 19:52
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów X
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów X
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
- 2 września 2014, 19:48
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 6 - (6-7 września)
Przełom Besko - Piast Tuczempy
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko
Zapraszam do typowania
Przełom Besko - Piast Tuczempy
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko
Zapraszam do typowania
- 2 września 2014, 19:47
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 5 - (30-31 sierpnia)
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 2:2
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 2:2
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 2:2
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 3:2
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:0
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 0:1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 4:0
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 0:0
Czarny Lotos
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice X
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
JKS
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice X
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba x
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
kuba1975
Czarni Jaslo-Przelom Besko x
Sokol Nisko-Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina-Wislok Wisniowa x
Rzemieslnik Pilzno-Strumyk Malawa 1
LKS Skoloszow-Kolbuszowianka x
Pogon Lezajsk-Stal Nowa DDeba 1
Cosmos Nowotaniec-Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemysl-Piast Tuczempy 1
dolo
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
OBCY
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 2
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
progres
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
Messer
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 2
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice X
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
Diego Forlan
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa X
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 5 kolejce):
1. Messer - 20 pkt
2. JKS, kuba1975, dolo - 15 pkt
3. OBCY - 14 pkt
4. progres - 13 pkt
5. Diego Forlan - 12 pkt
6. Czarny Lotos - 9 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 2:2
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 2:2
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 2:2
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 3:2
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:0
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 0:1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 4:0
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 0:0
Czarny Lotos
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice X
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
JKS
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice X
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba x
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
kuba1975
Czarni Jaslo-Przelom Besko x
Sokol Nisko-Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina-Wislok Wisniowa x
Rzemieslnik Pilzno-Strumyk Malawa 1
LKS Skoloszow-Kolbuszowianka x
Pogon Lezajsk-Stal Nowa DDeba 1
Cosmos Nowotaniec-Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemysl-Piast Tuczempy 1
dolo
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
OBCY
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 2
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 1
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
progres
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
Messer
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 2
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice X
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
Diego Forlan
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice 1
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa X
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 5 kolejce):
1. Messer - 20 pkt
2. JKS, kuba1975, dolo - 15 pkt
3. OBCY - 14 pkt
4. progres - 13 pkt
5. Diego Forlan - 12 pkt
6. Czarny Lotos - 9 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- 27 sierpnia 2014, 18:32
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice X
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice X
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa X
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 1
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1
- 27 sierpnia 2014, 18:31
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 5 - (30-31 sierpnia)
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Można typować
Czarni 1910 Jasło - Przełom Besko
Sokół Nisko - Bukowa Jastkowice
Sawa Sonina - Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa
LKS Skołoszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Można typować
- 27 sierpnia 2014, 18:30
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 4 - (23-24 sierpnia)
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2:1
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1:1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 0:2
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 2:1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1:2
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 3:4
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 5:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Polonia Przemyśl X
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
JKS
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
OBCY
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
progres
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
kuba1975
Przelom Besko-Polonia Przemysl 2
Piat Tuczempy-Comos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne-Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba-LKS Skoloszow 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno 1
Strumyk Malawa-SawaSonina 1
Wislok Wisniowa-Sokol Nisko x
Bukowa Jastkowice-Czarni Jaslo 2
dolo
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
Messer
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 4 kolejce):
1. Messer - 16 pkt
2. JKS, OBCY, dolo, Diego Forlan - 12 pkt
3. progres - 11 pkt
4. kuba1975 - 10 pkt
5. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
6. Czarny Lotos - 5 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2:1
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1:1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 0:2
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 2:1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1:2
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 3:4
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 5:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Polonia Przemyśl X
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
JKS
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
OBCY
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
progres
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
kuba1975
Przelom Besko-Polonia Przemysl 2
Piat Tuczempy-Comos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne-Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba-LKS Skoloszow 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno 1
Strumyk Malawa-SawaSonina 1
Wislok Wisniowa-Sokol Nisko x
Bukowa Jastkowice-Czarni Jaslo 2
dolo
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
Messer
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 4 kolejce):
1. Messer - 16 pkt
2. JKS, OBCY, dolo, Diego Forlan - 12 pkt
3. progres - 11 pkt
4. kuba1975 - 10 pkt
5. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
6. Czarny Lotos - 5 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- 18 sierpnia 2014, 09:05
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Polonia Przemyśl X
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
- 18 sierpnia 2014, 09:03
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 4 - (23-24 sierpnia)
Przełom Besko - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno
Strumyk Malawa - Sawa Sonina
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło
Zapraszam do typowania
Przełom Besko - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno
Strumyk Malawa - Sawa Sonina
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło
Zapraszam do typowania
- 18 sierpnia 2014, 09:02
- Forum: Pozostałe dyscypliny
- Temat: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
- Odpowiedzi: 254
- Odsłony: 94006
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1:1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 0:0
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 3:1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 0:3
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 0:1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 1:0
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 2:0
Kolejka 2 - (13 sierpnia)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 1:1
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1:0
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 0:1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1:0
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 3:0
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 3:3
Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1:0
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1:3
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 2:3
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 2:1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 1:1
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 0:0
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 1:1
dolo
Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X
Kolejka 2 - (13 sierpnia)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło X
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa X
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne X
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl X
kuba1975
kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka x
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy x
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1
kolejka 2
Przelom Besko -Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemysl-Pogon Lezajsk x
Piast Tuczempy-LKS Skoloszow 1
Crasnovia Krasne -Rzemieslnik Pilzno x
StAL Nowa Deba-Sawa Sonina 1
KOlbuszowianka -Sokol Nisko 1
Strumyk Malawa-Czarni Jaslo 1
Wislok Wisniowa-Bukowa Jastkowice 2
kolejka3
Bukowa Jastkowice-Przelom Beko 1
Czarni Jaslo-Wislok Wisniowa 1
Sokol Nisko-Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina-Kolbuszowianka x
Rzemieslnik Pilzno-Stal Nowa Deba 1
LKS Skoloszow-Crasnovia Krasne 2
Pogon Lezajsk-Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec-Polonia Przemysl 1
OBCY
kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1
kolejka 2
Przelom Besko -Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemysl-Pogon Lezajsk 1
Piast Tuczempy-LKS Skoloszow 1
Crasnovia Krasne -Rzemieslnik Pilzno 1
StAL Nowa Deba-Sawa Sonina 1
KOlbuszowianka -Sokol Nisko 1
Strumyk Malawa-Czarni Jaslo 1
Wislok Wisniowa-Bukowa Jastkowice 2
kolejka3
Bukowa Jastkowice-Przelom Beko 1
Czarni Jaslo-Wislok Wisniowa 1
Sokol Nisko-Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina-Kolbuszowianka 2
Rzemieslnik Pilzno-Stal Nowa Deba 1
LKS Skoloszow-Crasnovia Krasne 2
Pogon Lezajsk-Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec-Polonia Przemysl 1
progres
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy x
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 1
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko x
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa x
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy x
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
kokos
Kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa x
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy x
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk x
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło x
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
JKS
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
Czarny Lotos
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba X
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 1
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk X
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Diego Forlan
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 2
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba X
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy X
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 1
Messer
Kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 2
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko X
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 2
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne X
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy X
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
nielegalny1910
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 2
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 2
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice X
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 3 kolejce):
1. Messer - 14 pkt
2. dolo - 11 pkt
3. OBCY - 10 pkt
4. progres, JKS, Diego Forlan - 9pkt
5. kuba1975 - 8 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
7. Czarny Lotos - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1:1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 0:0
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 3:1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 0:3
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 0:1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 1:0
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 2:0
Kolejka 2 - (13 sierpnia)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 1:1
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1:0
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 0:1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1:0
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 3:0
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 3:3
Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1:0
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1:3
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 2:3
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 2:1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 1:1
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 0:0
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 1:1
dolo
Kolejka 1 - (9-10 sierpnia)
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X
Kolejka 2 - (13 sierpnia)
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło X
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3 - (16-17 sierpnia)
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa X
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne X
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl X
kuba1975
kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka x
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy x
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1
kolejka 2
Przelom Besko -Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemysl-Pogon Lezajsk x
Piast Tuczempy-LKS Skoloszow 1
Crasnovia Krasne -Rzemieslnik Pilzno x
StAL Nowa Deba-Sawa Sonina 1
KOlbuszowianka -Sokol Nisko 1
Strumyk Malawa-Czarni Jaslo 1
Wislok Wisniowa-Bukowa Jastkowice 2
kolejka3
Bukowa Jastkowice-Przelom Beko 1
Czarni Jaslo-Wislok Wisniowa 1
Sokol Nisko-Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina-Kolbuszowianka x
Rzemieslnik Pilzno-Stal Nowa Deba 1
LKS Skoloszow-Crasnovia Krasne 2
Pogon Lezajsk-Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec-Polonia Przemysl 1
OBCY
kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1
kolejka 2
Przelom Besko -Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemysl-Pogon Lezajsk 1
Piast Tuczempy-LKS Skoloszow 1
Crasnovia Krasne -Rzemieslnik Pilzno 1
StAL Nowa Deba-Sawa Sonina 1
KOlbuszowianka -Sokol Nisko 1
Strumyk Malawa-Czarni Jaslo 1
Wislok Wisniowa-Bukowa Jastkowice 2
kolejka3
Bukowa Jastkowice-Przelom Beko 1
Czarni Jaslo-Wislok Wisniowa 1
Sokol Nisko-Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina-Kolbuszowianka 2
Rzemieslnik Pilzno-Stal Nowa Deba 1
LKS Skoloszow-Crasnovia Krasne 2
Pogon Lezajsk-Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec-Polonia Przemysl 1
progres
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy x
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 1
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko x
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa x
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy x
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
kokos
Kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa x
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 1
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy x
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk x
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło x
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
JKS
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 1
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
Czarny Lotos
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba X
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy X
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 1
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk X
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Diego Forlan
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 1
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk X
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec 2
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 2
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 2
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba X
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne 2
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy X
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 1
Messer
Kolejka 1
Wislok Wisniowa-Przelom Besko 1
Bukowa Jastkowice-Strumyk Malawa 2
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka 2
Sokol Nisko-Stal Nowa Deba 1
Sawa Sonina Crasnovia Krasne 2
Rzemieslnik Pilzno-Piast Tuczempy 1
LKS Skoloszow-Polonia Przemysl 2
Cosmos Nowotaniec-Pogon Lezajsk 1
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko 1
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice 1
Kolejka 3
Bukowa Jastkowice - Przełom Besko X
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 2
Sokół Nisko - Strumyk Malawa 1
Sawa Sonina - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Rzemieślnik Pilzno - Stal Nowa Dęba 1
LKS Skołoszów - Crasnovia Krasne X
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy X
Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl 2
nielegalny1910
Kolejka 1
Wisłok Wiśniowa - Przełom Besko 2
Bukowa Jastkowice - Strumyk Malawa X
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl 2
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk 2
Kolejka 2
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec X
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1
Piast Tuczempy - LKS Skołoszów 1
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1
Stal Nowa Dęba - Sawa Sonina X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko X
Strumyk Malawa - Czarni 1910 Jasło 1
Wisłok Wiśniowa - Bukowa Jastkowice X
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 3 kolejce):
1. Messer - 14 pkt
2. dolo - 11 pkt
3. OBCY - 10 pkt
4. progres, JKS, Diego Forlan - 9pkt
5. kuba1975 - 8 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
7. Czarny Lotos - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać