Balustrady ze stali nierdzewnej

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

xcmv10
Bywalec
Bywalec

Balustrady ze stali nierdzewnej

Post autor: xcmv10 » 8 maja 2015, 16:46

Ostatnio dobrze wspominam współpracę z firmą Anko w sprawie balustrady ze stali nierdzewnej zamówiłem u nich takowe balustrady. Do dziś spisują się bez zarzutu. Wykonali dobrą robotę i śmiało mogę polecić ich jako fachowców w tej branży.

Awatar użytkownika
Koroniak
Bywalec
Bywalec

Re: Balustrady ze stali nierdzewnej

Post autor: Koroniak » 17 maja 2015, 18:26

A mi się wydaje, że ograniczanie się do jednej czy dwóch firm nie ma sensu kiedy poprzez Oferteo możesz dostać oferty od kilku a czasami nawet kilkunastu firm, sobie je porównać i wybrać najlepszą dla siebie. Na przykładzie balustrad tutaj masz dział z balustradami, schodami i poręczami. W ciągu pierwszych dni wszystkie zainteresowane firmy powinny się odezwać i wyrazić zainteresowanie ofertą. A dodawać ogłoszenia można odnośnie praktycznie wszystkiego, działów jest bardzo duzo, tyle, że trzeba poszukać.

eskatt_balustrady
Debiutant
Debiutant

Post autor: eskatt_balustrady » 17 czerwca 2015, 09:11

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem balustrady zalecam po prostu wysłanie zapytania do firm tym się zajmujących. Informacje, które należy zawrzeć w mailu to:
- wymiary miejsca w którym ma być zamontowana balustrada (najlepiej przesłać odręczny rysunek lub zdjęcie tego miejsca)
- informację odnośnie typu balustrady która was interesuje, czyli jeśli w całości ma być z stali nierdzewnej to ile rzędów pręta sobie życzycie. Jeśli interesuje Was szklana balustrada to czy szkło ma być przezierne lub matowe. Czy słupki mają być mocowane do podłoża czy do boku?
- czy balustrada ma być z elementów do samodzielnego montażu

Poniżej przesyłam linka do przykładowych zapytań jakie przesyłają klienci:
http://www.eskatt.pl/przykladowe-zapytania-pm-15.html

Po przesłaniu takiego zapytania dział handlowy skontaktuje się z Wami i przygotuje ofertę.

olek.1980
Debiutant
Debiutant

Post autor: olek.1980 » 9 lipca 2015, 15:23

Potwierdzam wypowiedź eskatt_balustrady. Wystarczy wysłać krótkiego maila z najważniejszymi informacjami, a w odpowiedzi otrzyma się ofertę, która będzie uwzględniała wszystkie potrzebne elementy do złożenia balustrady. Sam niedawno zamawiałem u nich zestaw do samodzielnego montażu. Wszystkie elementy konstrukcyjne (pręty, poręcz, słupki) otrzymałem przycięte pod mój wymiar, natomiast pozostałe akcesoria wystarczyło wkleić, bądź zamocować za pomocą dołączonych śrubek. Pomimo, że na co dzień nie mam styczności z takimi pracami poradziłem sobie, a balustrada nadal stoi :)

poster
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: poster » 25 stycznia 2016, 14:43

Jeśli o mnie chodzi to schody i poręcze kupowałam u mnie w castoramie. Jeśli ktoś szuka dobrych cen to myślę, że to najlepsze miejsce

mepio
Debiutant
Debiutant

Post autor: mepio » 17 sierpnia 2016, 18:18

Ja przestrzegam przed kupowaniem elementów i montowaniu samemu. Wpada sie w koszty, nie ma wygladu i jeszcze sie chybocze. Po prostu szkoda czasu i zdrowia. Lepiej zamowic u producenta, który przyjedzie, zmierzy, skonsultuje, a pozniej szybko i czysto zamontuje. Ja zamawialem w http://www.nierdzewnystyl.pl. Nie sa z Jasla, ale przyjezdzaja na pomiar i montuja balustrady nierdzewne Jasło, Krosno i Sanok chyba tez.

ODPOWIEDZ