Jakieś pomysły na urzadzenie sypialni

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

furman
Guru
Guru

Jakieś pomysły na urzadzenie sypialni

Post autor: furman » 22 listopada 2018, 09:37

Macie jakieś ciekawe pomysły czy inspiracje na urządzenie w domu sypialni? Właśnie się za to zabieram i w sumie nie wiem na co zwrócic uwagę

ktokolwiek1
Debiutant
Debiutant

Re: Jakieś pomysły na urzadzenie sypialni

Post autor: ktokolwiek1 » 17 stycznia 2019, 12:34

Wiadomo że sypialnie należy wyposażyć w podstawowe elementy niezbędne w tym pomieszczeniu takie jak łóżko, zestaw mebli czy komodę. :) Pytanie też jest, jakie meble będą najlepsze? Jeśli chcesz urządzić sypialnie w spójnych kolorach lub zastanawiasz się czy lepiej kupić jasne czy ciemne meble do sypialni proponuję Ci zrobić wizualizację i poczytać o tym w sieci, widziałam na ten temat dużo artykułów. :) moim zdaniem taka stonowana kolorystyka wprowadza ład i nowoczesny styl do sypialni. Ciekawym i oryginalnym pomysłem jest też do bieli i czerni podanie jednego żywego koloru. Fajnie on kontrastuje i dodaje świeżości ;) W aranżacji tego wnętrza można się pokusić o stylowe, dyskretne oświetlenie led, takie rozwiązanie wprowadza urok i romantyczny klimat. Opcji jest dużo ;)

fikuss
Debiutant
Debiutant

Re: Jakieś pomysły na urzadzenie sypialni

Post autor: fikuss » 19 lutego 2019, 13:13

Mnie sypialnia kojarzy się z miejscem intymnym, czystym i z minimalistycznym wnętrzem ;) Od siebie mogę i polecić wystrój który mam u siebie, są to ciemne ściany, ciemno szara długowłosa wykładzina, minimalistyczna jedna komoda, da nakastniki wszystko to w kolorze białym dla przełamania tych ciemnych kolorów i oczywiście łóżko, czyi serce każdej sypialni ;) Ja postawilam na olbrzymie i bardzo wygodne łóżko https://kosmebels.pl/lozka/tapicerowane/cassandra-s ! Idealnie pasuje do wnętrza ;)

ODPOWIEDZ