Strona 1 z 1

Jaki prezent dla żony na święta

: 3 grudnia 2018, 13:53
autor: erosek
Tak jak wyżej napisałem,nie wiem jaki prezent kupić dla mojej żony na święta.. przeszedłem już tyle sklepów i sam nie wiem,nie chce być banalny i chce kupić coś z czego się ucieszy

Re: Jaki prezent dla żony na święta

: 4 grudnia 2018, 11:03
autor: brotet
A ile masz kasy na taki prezent? Bo jednak zupełnie inny prezent mozna podarować jak ma się sporo kasy, inny jak ma się tych pieniędzy na prezent o wiele mniej..... Mam dla Ciebie dwie opcje

1. Droższa.Zarezerwuj weekend w górach. Nie mamy daleko, jest wiele fajnych ośrodków. Dobrze jeśli w pokoju będzie mozliwość skorzystania z jaccuzzi albo na miejscu będzie dodatkowo spa.

2. Tańsza. Mianowicie zamówienie koszulki albo kubeczka z tej strony:
https://www.megakoszulki.pl

Nie wiem czy znasz stronkę ale możesz tam zaprojektować własny wzór. Nie bedzie to drogie a żonka na pewno będzie zaskoczona.

Re: Jaki prezent dla żony na święta

: 27 grudnia 2018, 17:48
autor: Mini9
Moim zdaniem zawsze dobrym pomysłem na prezent dla kobiety, nie tylko świąteczny, jest coś do ubrania - w końcu która z Pań nie lubi się stroić? Jeśli na przykład szukałbyś jakiś ładnych, ciepłych sweterków, to polecam zajrzeć na https://www.renee.pl/swetry-damskie, gdzie znajdziesz bardzo ładne, eleganckie sweterki z wysokiej jakości materiału. Wybór jest tam bardzo duży, dostępność rozmiarów również, więc na pewno uda Ci się coś wybrać :)

Re: Jaki prezent dla żony na święta

: 31 grudnia 2018, 09:57
autor: zamojska
Remont łazienki ? Ucieszy się. Daj do niej maila, to wyśle jej katalog z https://top-mozaika.pl/

Re: Jaki prezent dla żony na święta

: 2 stycznia 2019, 11:22
autor: nina360
A myślałeś o biżuterii?? To bardzo gustowny prezent dla żony, a kobiety raczej zawsze cieszą się z takiego prezentu ;) Może on być dla niej eleganckim dodatkiem, do wieczornej kreacji lub do pracy. Jednocześnie była by to świetna pamiątka i miły prezent. Ja dla siebie kupuję biżuterię w salonie Azur, ponieważ w tym salonie jest ona najlepszej jakości oraz dopracowana do ostatniego szczegółu. Możesz kupić gustowne kolczyki, np. takie z angielskim zapięciem: https://www.e-azur.pl/kolczyki/angielskie-zapiecie jeśli Twoja żona nosi takie eleganckie i krótkie kolczyki. :) Ostatnio bardzo modne jest łączenie złota żółtego z białym, co genialnie się sprawdza w kolczykach. Przejrzyj ich ofertę, a na pewno znajdziesz coś ładnego dla żony. Jeśli na święta nie zdążyłeś to może prezent na Nowy Rok ;)

Re: Jaki prezent dla żony na święta

: 16 stycznia 2019, 23:19
autor: MarcinPoniewczas
Biżuteria albo kwiaty, albo jeszcze coś innego. https://soxstory.com/ mają bardzo ciekawe kolorowe skarpetki w ofercie. U mnie dziewczyna jest zadowolona z soxów ;)

Re: Jaki prezent dla żony na święta

: 25 stycznia 2019, 12:35
autor: PatrycjaSz
Polecam biżuterię :) Na przykład tutaj jest ładna https://www.bizuteriapiotrowski.pl/ Chyba zawsze trafiony prezent :D