Hifu czy ktoś miał zabieg

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

himes
Doświadczony
Doświadczony

Hifu czy ktoś miał zabieg

Post autor: himes » 23 grudnia 2018, 13:08

Ciekawi mnie czy ktoś przechodził może zabieg hifu na twarz?Czy rzeczywiście daje takie dobre efekty jeśli chodzi o lifting?

Awatar użytkownika
brotet
Guru
Guru

Re: Hifu czy ktoś miał zabieg

Post autor: brotet » 24 grudnia 2018, 13:09

himes pisze:Ciekawi mnie czy ktoś przechodził może zabieg hifu na twarz?Czy rzeczywiście daje takie dobre efekty jeśli chodzi o lifting?

Z tego co wiem to w Jaśle nie ma możliwosci zapisania się na hifu.... Jeśli planujesz włąśnie taki zabieg, to mozęsz się na niego zapisać do Krakowa, na przykład do Beauty Tower https://beautytower.pl/urzadzenia/utims-a3-hifu/ - maja tam takie urządzenie ( jest to bardzo drogie urządzenie z tego co wiem tak więc nie każdy gabinet moze sobie na nie pozwolić). Efekty nie są widoczne po zabiegu, skóra musi miec czas na to aby się obkurczyć, jednak można tutaj zauwazyć:
znaczne poprawienie jest stanu
zmniejszenie zmarszczek
poprawienie jędrności
oraz poprawę jej kondycji

muszynka
Początkujący
Początkujący

Post autor: muszynka » 7 lutego 2019, 13:36

Według mnie bardzo dobre :) Jeśli chodzi o alternatywy dla liftingu operacyjnego to myślę, że ta opcja jest najsensowniejsza.

Tylko no sporo zależy od tego, kto taki zabieg robi i przede wszystkim czym. Ogólnie hifu polega na traktowaniu tkanek ultradźwiękami, można działać i powierzchniowo i głęboko. Tkanki się obkurczają, zwiększa się produkcja kolagenu, więc wyglądamy młodziej. Kwestia tego, żeby wiedzieć na jakiej głębokości działać, żeby uzyskać efekt, na którym nam zależy. Jak urządzenia nie da się odpowiednio skalibrować to efektu raczej nie będzie. Z takich dokładniejszych sprzętów polecam popytać o Ultraformera.

karolina12
Debiutant
Debiutant

Post autor: karolina12 » 8 lutego 2019, 15:36

Polecam salon https://agatelier.pl/

igafiga
Początkujący
Początkujący

Post autor: igafiga » 12 kwietnia 2019, 08:20

muszynka pisze:
7 lutego 2019, 13:36
Według mnie bardzo dobre :) Jeśli chodzi o alternatywy dla liftingu operacyjnego to myślę, że ta opcja jest najsensowniejsza.

Tylko no sporo zależy od tego, kto taki zabieg robi i przede wszystkim czym. Ogólnie hifu polega na traktowaniu tkanek ultradźwiękami, można działać i powierzchniowo i głęboko. Tkanki się obkurczają, zwiększa się produkcja kolagenu, więc wyglądamy młodziej. Kwestia tego, żeby wiedzieć na jakiej głębokości działać, żeby uzyskać efekt, na którym nam zależy. Jak urządzenia nie da się odpowiednio skalibrować to efektu raczej nie będzie. Z takich dokładniejszych sprzętów polecam popytać o Ultraformera.
Mogłabyś napisać coś więcej o ultraformerze? Dlaczego wg Ciebie jest taki dokładny?
O ile kojarzę urządzeń do wyboru jest chyba więcej?

muszynka
Początkujący
Początkujący

Post autor: muszynka » 26 kwietnia 2019, 12:47

igafiga pisze:
12 kwietnia 2019, 08:20
Mogłabyś napisać coś więcej o ultraformerze? Dlaczego wg Ciebie jest taki dokładny?
O ile kojarzę urządzeń do wyboru jest chyba więcej?
No tak, trochę jest urządzeń, one się od siebie różnią mocą i dokładnością właśnie. Chodzi o to, że w hifu nie działa się powierzchniowo tylko trzeba docierać głębiej, jak trafisz na nieodpowiednią głębokość (za płytko albo i za głęboko) to efekty będą marne. Z mocą to samo, za słaba nie zadziała na kolagen, a o to chodzi. Tutaj https://portal.abczdrowie.pl/czym-jest- ... logia-hifu np. więcej o ultraformerze napisali i trochę ogólnie o hifu, jak Cię to interesuje to możesz rzucić okiem.

ODPOWIEDZ