W jakim stylu macie mieszkania

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
tal
Obyty
Obyty

W jakim stylu macie mieszkania

Post autor: tal » 5 maja 2019, 11:33

nowoczesne?? a może klasyczne?? sypialnia: czerwone ściany białe meble Ikea z szafą z zasłonka...bardzo romantyczne :) kuchnia czerwono białe ściany meble na wymiar fronty wenge z białymi blatami duży pokój :skórzany wypoczynek i antyczne meble: komoda w stylu kolonialnym i sekretarzyk w bardzo podobnym stylu...ściany popielate...teraz wy: może coś ciekawego macie w mieszkaniach...nowym pomysłom nigdy dość

Awatar użytkownika
paseczka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Kontakt:

Re: W jakim stylu macie mieszkania

Post autor: paseczka » 7 maja 2019, 16:02

tal pisze:
5 maja 2019, 11:33
nowoczesne?? a może klasyczne?? sypialnia: czerwone ściany białe meble Ikea z szafą z zasłonka...bardzo romantyczne :) kuchnia czerwono białe ściany meble na wymiar fronty wenge z białymi blatami duży pokój :skórzany wypoczynek i antyczne meble: komoda w stylu kolonialnym i sekretarzyk w bardzo podobnym stylu...ściany popielate...teraz wy: może coś ciekawego macie w mieszkaniach...nowym pomysłom nigdy dość
W mieszkaniu jakie miałam wcześniej ( potem je sprzedałam) miałam i styl nowoczesny i styl klasyczny. Kuchnia była nowoczesna, jednak w pokoju miałam klasyczne meble. Teraz jednak nie chcę w domu jaki buduję takiego misz maszu styli oraz planuję wszystko rozplanować podobnie. Bedzie to styl vintage z drobnymi elementami nowoczesnymi tak aby mieszkanie nie wyglądało jak muzeum.

No i obowiazkowo wreszcie kupię sobie ten fotel z podnóżkiem o którym myślę już od dobrych kilku lat:
https://www.villadecor.pl/117-fotele
Obrazek

ODPOWIEDZ