Drzwi wewnętrzne

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Drzwi wewnętrzne

Post autor: wieśniak »

Witam .Szukam tanich drzwi wewnętrznych ,pełnych z ościeżnicami . Orientuje się ktoś gdzie w Jaśle dostanę najtaniej ?Swego czasu słyszałem ,że gdzieś na Hankówce można było kupić lekko uszkodzone tj. z jakąś ruską czy coś takiego za pół ceny ,orientuje się ktoś gdzie to jest i czy jest nadal :niepewny:
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: Zynek6 »

Na Hankówce to było w Massonite (dawniejsze Płyty Wiórowe) co jakiś czas ogłaszali wyprzedaż drzwi lekko uszkodzonych w niskich cenach, zapytaj tam czy jeszcze organizują coś takiego
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: GCN »

O tym zakładzie to już nawet ptaszki nie śpiewają, nie istnieje.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: viktoria11 »

wysłałam info na priv
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: fascynatka »

Zapytaj na ul.3 maja, numeru nie pamiętam- jak wjazd do Rafinerii.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: tiruriru »

Polecam firmę MEGASTOLAR, bo mają naprawdę niskie ceny. Kiedyś mieli sklep na ulicy Floriańskiej, a od niedawna przenieśli się na ulicę Jagiełły, obok Agromarketu.
pinek40
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2014, 20:29

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: pinek40 »

Polecam DREW-MARK maja duży wybór niskie ceny,mieli też wyprzedaż drzwi pełnych po 90 zeta ,sklep miesci sie na Towarowej za barem ELLITE obok Poniatowskiego
viking11
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2014, 21:14

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: viking11 »

Kumpel kupił drzwi w DREW_MARK jest zadowolony, kupiłem i ja też jestem zadowolony spoks polecam :super:
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: GCN »

Dobrze Piński to ja też napiszę, że kupiłem drzwi w Drew Mark i jetem zadowolony. Tania i solidna firma.
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: Marta25 »

Dobre :)Tak na marginesie to coś ta cena dziwna nieco, zobacz ile kosztują drzwi Dre, Vox, Invado ( to te z tych w bardziej ekonomicznych cenach).
nazgul
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 marca 2013, 20:20

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: nazgul »

Polecam firmę Edom przy ul. Floriańskiej 10, pełna oferta wszystkich renomowanych producentów drzwi.Ceny na każdą kieszeń. :)
BYK
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 10:43

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: BYK »

Nie polecam Firmy EDOM,zamówiłem tam okna jesienią 2013r wyciągnęli kasę z góry minęło trzy miesiące zacząłem dzwonić,chodzić i się dopominać za zapłacony towar który miał być za cztery tygodnie to mi zaproponowano zwrot kasy.Przejechałem się na Firmie EDOM i z tego co się dowiedziałem później to nie Ja pierwszy, było wielu takich jak Ja myślę że z drzwiami jest podobnie. :!: Polecam Firmę CHEMIX na ul. 3go Maja gdzie też już zamówiłem drzwi wewnętrzne i zamówienie zostało zrealizowane w trybie priorytetowym.
Misiucha85
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 20:26

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: Misiucha85 »

Ja polecam drzwi wewnętrzne drewniane, mi robiła firma STOL-SPAW z Nienaszowa. Tanio i na wymiar, montaż w cenie więc nie musisz się martwić, że coś bedzie nie tak. Kosztują więcej niż z płyty ale to inwestycja na lata jak wiadomo :)
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: fascynatka »

BYK pisze:Nie polecam Firmy EDOM,zamówiłem tam okna jesienią 2013r wyciągnęli kasę z góry minęło trzy miesiące zacząłem dzwonić,chodzić i się dopominać za zapłacony towar który miał być za cztery tygodnie to mi zaproponowano zwrot kasy.Przejechałem się na Firmie EDOM i z tego co się dowiedziałem później to nie Ja pierwszy, było wielu takich jak Ja myślę że z drzwiami jest podobnie. :!: Polecam Firmę CHEMIX na ul. 3go Maja gdzie też już zamówiłem drzwi wewnętrzne i zamówienie zostało zrealizowane w trybie priorytetowym.
Kiedy zamawiałeś w CHEMIXIE?
Bo my z mężem popełniliśmy wielki błąd zamawiając wszystkie drzwi do naszego nowego domu :mur:
Podpisałam umowę w połowie czerwca i po 4 tygodniach miał być montaż. Do tej pory jak dzwonimy to obiecują i ściemniają :wstyd: .
Najlepsze jest to, że że sfałszowali datę na umowie jaką podpisałam, ja mam inną a oni inna- :szok: późniejszą oczywiście.
Pierwszy raz spotkałam się z :cenzura: firmą :dobani:
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Drzwi wewnętrzne

Post autor: fascynatka »

fascynatka pisze:
BYK pisze:Nie polecam Firmy EDOM,zamówiłem tam okna jesienią 2013r wyciągnęli kasę z góry minęło trzy miesiące zacząłem dzwonić,chodzić i się dopominać za zapłacony towar który miał być za cztery tygodnie to mi zaproponowano zwrot kasy.Przejechałem się na Firmie EDOM i z tego co się dowiedziałem później to nie Ja pierwszy, było wielu takich jak Ja myślę że z drzwiami jest podobnie. :!: Polecam Firmę CHEMIX na ul. 3go Maja gdzie też już zamówiłem drzwi wewnętrzne i zamówienie zostało zrealizowane w trybie priorytetowym.
Kiedy zamawiałeś w CHEMIXIE?
Bo my z mężem popełniliśmy wielki błąd zamawiając wszystkie drzwi do naszego nowego domu :mur: oczywiście mam na myśli CHEMIX :!:
Podpisałam umowę w połowie czerwca i po 4 tygodniach miał być montaż. Do tej pory jak dzwonimy to obiecują i ściemniają :wstyd: .
Najlepsze jest to, że że sfałszowali datę na umowie jaką podpisałam, ja mam inną a oni inna- :szok: późniejszą oczywiście.
Pierwszy raz spotkałam się z :cenzura: firmą :dobani:
ODPOWIEDZ