meble kuchenne na zamowienie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
anulka8665
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2012, 10:34

meble kuchenne na zamowienie

Post autor: anulka8665 »

Witam!
Szukam mebli kuchennych na zamówienie: dobrych jakościowo i w przystępnej cenie. Sprawdzając rożne firmy na necie wpadły mi 2 w oko: firma z Łajsc p. Syrka i z umieszcza p. kani. Czy o nich słyszeliście? Szukam opinii na temat ich mebli. będę wdzięczna z odpowiedz.
powiatowy-1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 19:51

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: powiatowy-1981 »

Pan Kosiba z Gorajowic, nie ma żadnej strony internetowej, ale mebelki robi naprawdę solidnie i co ważne niezbyt drogo POLECAM!!! :ok: http://www.pkt.pl/s/gorajowice/2341954/ ... iba_m.html
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: Union »

viewtopic.php?t=2951 temacik o kuchniach na wymiar z jasielskiego
zbigniew510p
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2012, 00:09

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: zbigniew510p »

meble opałka -> polecam
viki
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 19:04

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: viki »

Mnie meble wykonywał P.Kania i jestem bardzo zadowolona. Pan Syrek też cieszy się dobrą opinią.
W tamtych stronach meble robi jeszcze P.Bonar.
wojtex02
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2012, 16:50

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: wojtex02 »

Witam! Co do mebli kuchennych to polecam firmę Pana Syrka z Łajsc, projektował meble w moim domu najpierw kuchnie potem szafy i sypialnie, poleciła mi Go siostra i nie żałuje bo meble są bardzo dobrze wykonane i wybór jaki mają jeśli chodzi o kolory, styl itp. jest na prawdę pod każdy gust. Mogę się pochwalić że moja kuchnia jest na Ich stronie internetowej :) Śmiało mogę polecić tą firmę, robili u mojej siostry też jest zadowolona, ceny mają przystępne bo szczerze mówiąc orientowałem się również jak to wychodzi cenowo w innych firmach i wróciłem do Pana Syrka.

Pozdrawiam!!!
rbasia23
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2012, 17:56

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: rbasia23 »

U Pana Józefa Syrka z Łajsc zamawiałam meble pokojowe i jestem bardzo zadowolona, eleganckie wykończenia takie o jakie mi chodziło i przede wszystkim solidne wykonanie, nie będę się rozpisywać o innych firmach wymienianych tutaj bo mam nieprzyjemne wspomnienia. Pana Syrka poleciła mi koleżanka z pracy ale oglądałam też stronę internetową firmy i zamówiłam jeszcze kuchnie u Nich także czekam na montaż, jak już będę miała kuchnie to się jeszcze wypowiem...
tomek12
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 18:55

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: tomek12 »

Fajna reklama
anulka8665
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2012, 10:34

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: anulka8665 »

a jaka jest cena za metr bierzacy mebli u p.syrka? czy robi tez projekt kuchni? i czy to jest z dodatkowa opłata?
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: Architekt »

anulka8665 pisze:Witam!
Szukam mebli kuchennych na zamówienie: dobrych jakościowo i w przystępnej cenie.
Jedno z drugim się trochę gryzie. Nie będzie łatwo.
Ja kiedyś poszedłem w kierunku przystępnej ceny i meble po 3,5 roku zaczynają pokazywać swoją jakość. Dziś brałbym tylko malowane.
W przypadku mebli kuchennych warto jest dopłacić bo wilgoć z piekarnika czy zlewozmywaka może wiele. Tak samo z montażem, jak się nie potrafi lepiej nie robić tego samemu. Nie polecam zamawianie mebli na wymiar w zakładach produkcyjnych (do mnie jechały z Poznania). Niby wymiar jest ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Oni tam robią na ilość.
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: Maja23 »

Wszystkie meble w mieszkaniu od kuchni po sypialnie robił mi pan Opałka z ul. Tkaczowa. Meble solidnie wykonane tylko pan właściciel mało słowny i trochę ciężko się z nim umówić na pomiary. Jeśli meble mają być solidnie wykonane mogę go polecić z czystym sumieniem :ok: .
kazik89
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2012, 22:01

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: kazik89 »

Witam!
Sam jestem w trakcie meblowania kuchni. Najtaniej mi wyszło w Nowym Żmigrodzie w Rynku w Pana Staszka. Meble takie same jak wszędzie ale dużo taniej mi wychodziło niż u konkurencji z Jasła i Krosna. Mają własny warsztat, liczą za metr kwadratowy wyrobienia płyty a nie za metr bieżący (kuchnia nie równa kuchni), jeżdżą na pomiar i projekt gratis- również montują!!!! Polecam tel 602365432/134415473 . Nie myślcie ze to autoreklama ale dostałem info o tym sklepie od znajomego z okolic Nowego Żmigrodu jak już pisałem w innym poście i naprawdę polecam. a i mają również meble pokojowe i tapicerowane - polecam szczególnie sypialnie;d tanie i konkret
jaślanin36
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 27 lutego 2010, 14:42

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: jaślanin36 »

Witam. Moje meble robił P. Syrek jakieś 2 lata temu może niecałe i jest wszystko ok. Co do ceny to najlepiej będzie pewno tam podjechać albo umówić się na pomiar tak jak ja to zrobiłem i nic mnie to nie kosztowało. Cena była dobra, nie wiem jak jest teraz, ale paru znajomych też tam zamawiało
anna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 5 kwietnia 2012, 16:15

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: anna »

Ja wszystkie meble do domu zamawiałam w Umieszczu. Pomiar bezpłatny. Wykonanie i montaż mebli solidny.
Ceny też mają konkurencyjne. Najważniejsze aby nie kupować mebli składanych w paczkach do własnego montażu.
Może i one tanie ale dziadostwo straszne.
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: meble kuchenne na zamowienie

Post autor: ala »

firma Meblowit Tomasza Wiśniowskiego
ODPOWIEDZ