Drukarnia w Jasle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

KOCYKIJUZ
Debiutant
Debiutant

Drukarnia w Jasle

Post autor: KOCYKIJUZ » 21 listopada 2012, 22:06

Witam...firma zleciła mi wydrukowanie ulotek reklamowych ok. 30 tyś sztuk. Czy ktos moze doradzic do której drukarni w Jasle warto sie udac? kto ma najnizsze ceny...no i oczywiscie czy przyjmuja zlecenia na taka ilosc ulotek? Help me...mam mało czasu a szczerze nie wiem od ktorej firmy zaczac poszukiwania!!!

Maja321
Guru
Guru

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: Maja321 » 21 listopada 2012, 22:51

Więc drukarnia w Gamracie odpada moim zdaniem na pewno. Kosiba ( właściciel) skasuje Cię pięknie i to z nosem na kwintę że taką ilością zawracasz mu głowę. Wiem bo sama szukałam drukarni która wydrukuje mi wizytówki. Znajomy polecił mi drukarenkę naprzeciwko zawodówki, między społem a przychodnią Mastej czy jak się tam nazywa. Drukarnia jest na pierwszym piętrze. Gość bardzo miły i widać że mu zależy na klienteli bo naprawdę wziął śmieszne pieniądze a druk supcio. Więcej nie wiem ;)

Mastah
Guru
Guru

Post autor: Mastah » 22 listopada 2012, 00:45

Ja realizowałem drukowanie w Jasprincie, mówimy chyba o tym samym z poprzednikiem bo znajdowało sie to na przeciw zawodówki tam gdzie urzedują również prawnicy, rzetelny właściciel i w miare wszystko do dogadania, przede wszystkim tez cena była korzystniejsza niż np w drukarni z Miejsca Piastowego czy Dębicy.

wojasxxx
Guru
Guru

Post autor: wojasxxx » 22 listopada 2012, 10:03

Jeżeli faktycznie chcesz coś wydrukować,a nie reklamować to zamiast tracić czas na forum gdzie i tak nie dowiesz się co i za ile to weż telefon i zadzwoń do kilku miejsc a w przeciągu 10minut będziesz wiedział wszystko.Powodzenia.

Awatar użytkownika
zajec
Początkujący
Początkujący

Post autor: zajec » 22 listopada 2012, 13:17

swego czasu jak robiłem wizytówki swojej firmie to dzwoniłem po jasielskich drukarniach to chcieli po 20 gr netto za sztuke. A znalazłem gościa co zrobił mi po 18 gr brutto

grafos
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: grafos » 22 listopada 2012, 14:21

rzuc wiecej szczegolow zrobie wycene jaki format i zadruk 4+4 czy 4+0 no i jaki material
jak co to pisz na gg 4711022

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Post autor: kater » 9 lipca 2013, 09:17

Ja proponuję skorzystać z usług drukarni internetowej ;) Sam w ostatnim czasie zamówiłem sporą partię papieru firmowego w tej drukarni i jestem bardzo zadowolony - tanio, szybko i sprawnie ! Teraz zamierzam zamówić tam jeszcze wizytówki ;)

agnes_cz
Początkujący
Początkujący

Post autor: agnes_cz » 9 lipca 2013, 13:37

Ja również mogę wykonać dla ciebie wycenę takiego zlecenia. Ale potrzebuje więcej szczegółów jakie to mają być ulotki. Napisz na priv.

krol
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: krol » 21 października 2013, 18:55

Ja drukuję w drukarni Strefa Xero. Naprawdę świetny druk cyfrowy warszawa. Wychodzi znacznie taniej niż w stacjonarnej drukarni.

zuzaa
Mistrz
Mistrz

Post autor: zuzaa » 21 października 2013, 20:15

Polecam zapytac w tej firmie www.darkcom.pl ceny tańsze jak w Jaśle. pozdrawiam

longinus44
Debiutant
Debiutant

Post autor: longinus44 » 4 grudnia 2013, 00:01

kater pisze:Ja proponuję skorzystać z usług drukarni internetowej ;) Sam w ostatnim czasie zamówiłem sporą partię papieru firmowego w tej drukarni i jestem bardzo zadowolony - tanio, szybko i sprawnie ! Teraz zamierzam zamówić tam jeszcze wizytówki ;)
Potwierdzam. Najlepiej jak skorzystasz z drukarni internetowej. Czasowo powinno wyjść podobnie. Ja jak zamawiałem ulotki to miałem je po 3-ech dniach już u siebie.

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Post autor: kater » 4 grudnia 2013, 15:24

Ja również uważam, że dobrze jest skorzystać z drukarni internetowej ;) Tutaj jest duży wybór niedrogich plakatów, zaproszeń i innych : http://www.openprint.pl/ - sprawdzone miejsce z którego zawsze korzystam kiedy chcę coś zamówić do swojej firmy. Ostatnio drukowałem tam ulotki i nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń. Wysokiej jakości, fajne kolory.

fonia
Mistrz
Mistrz

Post autor: fonia » 29 kwietnia 2014, 21:38

Ja w takim razie dołączam do zwolenników drukarni internetowych. Ostatnio miałam okazję zamówić w jednej tanie broszury i nie dość, że zapłaciłam dużo mniej niż wcześniej w drukarni stacjonarnej, to jeszcze jakoś było o wiele wyższa.

Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Wojtq » 30 kwietnia 2014, 21:08

Witam i zapraszam zainteresowanych do kontaktu na priv bo zaglądając do linku z powyższego postu mogę śmiało stwierdzić, że chyba nie jest o nas w Jaśle jeszcze aż tak głośno :) Ale postaramy się to zmienić. Na prawdę nie trzeba szukać po internetowych drukarniach. My spokojnie owe ceny bijemy na głowę, gdyż w przeciwieństwie do wielu agencji reklamowych, nie jesteśmy kolejnym pośrednikiem lecz bezpośrednim producentem materiałów reklamowych. Pozwala nam to na oferowanie produktów dużo taniej niż konkurencja. I co najważniejsze - w przeciwieństwie do drukarni internetowych jesteśmy na miejscu. Można przyjść, porozmawiać, zasięgnąć opinii, poradzić się. Zawsze chętnie służymy pomocą.
Pozdrawiam i szczerze polecam.
Namiary jak już pisałem - w prywatnej wiadomości.

monsoon
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: monsoon » 9 maja 2014, 15:01

Jakbyś nadal był zainteresowany drukarnią to sprawdź tutaj: http://www.viperprint.pl/eprint8/nr/bk011/
ja robiłem niedawno spore zamówienie i obyło się bez zwrotów, jakość przednia, sprawdź sam :P

ODPOWIEDZ