Drukarnia w Jasle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: Wojtq » 9 maja 2014, 22:20

Viperprint wymięka cenowo :) Zapraszam niestrudzenie do kontaktu na priv :)

Awatar użytkownika
kedziorek
Guru
Guru

Post autor: kedziorek » 2 czerwca 2014, 14:12

Ja jakiś czas temu drukowałem dość dużą partię ulotek w drukarni internetowej OpenPrint . Wybrałem ją głównie ze względu na ceny ponieważ przejrzałem sobie praktycznie wszystkie oferty w sieci i tam właśnie zaoferowali te usługi najtaniej. Na początku nie byłem trochę przekonany do zamawiania przez internet ponieważ jak do tej pory korzystałem z drukarni stacjonarnych ale pomyślałem , że co mi tam ;) Spróbuję. Nie żałuję ponieważ jakość druku bardzo dobra, tak samo zresztą jak zastosowany papier.
Wszystko zostało wykonane również bardzo szybko, sprawnie i dostałem darmową wysyłkę.
Tak więc w sprawie drukarni internetowych jestem zdecydowanie na tak .Warto ponieważ można znacznie ograniczyć zbędne koszta.

Miki256
Debiutant
Debiutant

Post autor: Miki256 » 24 lipca 2019, 14:35

Ja korzystam regularnie z drukarni internetowych. Ostatnio odkryłem a3extra.pl i jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony. Bardzo fajne ceny jak za taką jakość, a dodatkowo spore rabaty przy większych zamówieniach.

ODPOWIEDZ