Drukarnia w Jasle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
KOCYKIJUZ
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 listopada 2012, 21:34

Drukarnia w Jasle

Post autor: KOCYKIJUZ »

Witam...firma zleciła mi wydrukowanie ulotek reklamowych ok. 30 tyś sztuk. Czy ktos moze doradzic do której drukarni w Jasle warto sie udac? kto ma najnizsze ceny...no i oczywiscie czy przyjmuja zlecenia na taka ilosc ulotek? Help me...mam mało czasu a szczerze nie wiem od ktorej firmy zaczac poszukiwania!!!
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: Maja321 »

Więc drukarnia w Gamracie odpada moim zdaniem na pewno. Kosiba ( właściciel) skasuje Cię pięknie i to z nosem na kwintę że taką ilością zawracasz mu głowę. Wiem bo sama szukałam drukarni która wydrukuje mi wizytówki. Znajomy polecił mi drukarenkę naprzeciwko zawodówki, między społem a przychodnią Mastej czy jak się tam nazywa. Drukarnia jest na pierwszym piętrze. Gość bardzo miły i widać że mu zależy na klienteli bo naprawdę wziął śmieszne pieniądze a druk supcio. Więcej nie wiem ;)
Mastah
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 25 grudnia 2009, 14:21
Lokalizacja: Jasełko

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: Mastah »

Ja realizowałem drukowanie w Jasprincie, mówimy chyba o tym samym z poprzednikiem bo znajdowało sie to na przeciw zawodówki tam gdzie urzedują również prawnicy, rzetelny właściciel i w miare wszystko do dogadania, przede wszystkim tez cena była korzystniejsza niż np w drukarni z Miejsca Piastowego czy Dębicy.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: wojasxxx »

Jeżeli faktycznie chcesz coś wydrukować,a nie reklamować to zamiast tracić czas na forum gdzie i tak nie dowiesz się co i za ile to weż telefon i zadzwoń do kilku miejsc a w przeciągu 10minut będziesz wiedział wszystko.Powodzenia.
Awatar użytkownika
zajec
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 listopada 2012, 11:15

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: zajec »

swego czasu jak robiłem wizytówki swojej firmie to dzwoniłem po jasielskich drukarniach to chcieli po 20 gr netto za sztuke. A znalazłem gościa co zrobił mi po 18 gr brutto
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: grafos »

rzuc wiecej szczegolow zrobie wycene jaki format i zadruk 4+4 czy 4+0 no i jaki material
jak co to pisz na gg 4711022
agnes_cz
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 7 grudnia 2010, 15:26

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: agnes_cz »

Ja również mogę wykonać dla ciebie wycenę takiego zlecenia. Ale potrzebuje więcej szczegółów jakie to mają być ulotki. Napisz na priv.
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: zuzaa »

Polecam zapytac w tej firmie www.darkcom.pl ceny tańsze jak w Jaśle. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: Wojtq »

Witam i zapraszam zainteresowanych do kontaktu na priv bo zaglądając do linku z powyższego postu mogę śmiało stwierdzić, że chyba nie jest o nas w Jaśle jeszcze aż tak głośno :) Ale postaramy się to zmienić. Na prawdę nie trzeba szukać po internetowych drukarniach. My spokojnie owe ceny bijemy na głowę, gdyż w przeciwieństwie do wielu agencji reklamowych, nie jesteśmy kolejnym pośrednikiem lecz bezpośrednim producentem materiałów reklamowych. Pozwala nam to na oferowanie produktów dużo taniej niż konkurencja. I co najważniejsze - w przeciwieństwie do drukarni internetowych jesteśmy na miejscu. Można przyjść, porozmawiać, zasięgnąć opinii, poradzić się. Zawsze chętnie służymy pomocą.
Pozdrawiam i szczerze polecam.
Namiary jak już pisałem - w prywatnej wiadomości.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Drukarnia w Jasle

Post autor: Wojtq »

Viperprint wymięka cenowo :) Zapraszam niestrudzenie do kontaktu na priv :)
ODPOWIEDZ