Nie rozumiem róznicy w cenie?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

alicja56
Debiutant
Debiutant

Nie rozumiem róznicy w cenie?

Post autor: alicja56 » 13 grudnia 2012, 16:22

Witajcie
Zastanawiam się nad inwestowanie w złoto lub srebro. Wiem że nie zarobie na tym kokosów w ciągu dwóch dni, ale bardziej zależy mi na tym, aby zabezpieczyć swoja przyszłość. Mniej więcej porównuje ceny i zastanawia mnie różnica miedzy mennicą polską a ceną złota w sklepie numizmatycznym http://www.emonety.pl/. Ktoś wie skąd się to bierze?

PabloJKS
Guru
Guru

Re: Nie rozumiem róznicy w cenie?

Post autor: PabloJKS » 14 grudnia 2012, 16:45

najlepsze złoto z Rosji , tam bym radził pytać

Lunatika
Debiutant
Debiutant

Post autor: Lunatika » 20 grudnia 2012, 16:20

Z tego co wiem, to długofalowo warto inwestować w srebro, bo srebro zawsze będzie w cenie (jest wykorzystywane w przemyśle), a jego ceny powoli ale systematycznie rosną...

Architekt
VIP
VIP

Post autor: Architekt » 20 grudnia 2012, 19:57

Jedyne sensowne inwestycje to inwestycje w aktywa ale tego nie zrobi się małymi pieniędzmi.
Jeżeli chodzi o finansowo-majątkową gwarancję bezpieczeństwa na starość to coś takiego nie istnieje, warto to wiedzieć i przestać się łudzić :niepewny:
To już lepiej zwyczajnie być wierzącym :hyhy:

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 20 grudnia 2012, 20:06

alicja56 pisze:Witajcie
Zastanawiam się nad inwestowanie w złoto lub srebro.
Chyba lepiej inwestować w atrakcyjne działki jak duś$śpasterze, co prawda oni dostają z bonifikatą 99% http://www.youtube.com/watch?v=IvytZmNSGMU ale możesz spróbować ...

wieśniak
VIP
VIP

Post autor: wieśniak » 21 grudnia 2012, 10:12

alicja56 pisze:Witajcie
Zastanawiam się nad inwestowanie w złoto lub srebro. Wiem że nie zarobie na tym kokosów w ciągu dwóch dni, ale bardziej zależy mi na tym, aby zabezpieczyć swoja przyszłość. Mniej więcej porównuje ceny i zastanawia mnie różnica miedzy mennicą polską a ceną złota w sklepie numizmatycznym http://www.emonety.pl/. Ktoś wie skąd się to bierze?
Lepiej w samochody lub motory inwestować . Przykład - maluch z 1980 roku za 700 zł kupiony ,za 20 lat za 10 tyś sprzedany :ok:

zlosliwiec8
Bywalec
Bywalec

Post autor: zlosliwiec8 » 20 sierpnia 2014, 19:25

Ja wolę inwestować w złoto niż w samochody. A skąd się bierze rożnica to nie wiem, ale wydaje mi się, że lepiej kupić złoto z mennicy

czekoladowamilka
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: czekoladowamilka » 20 sierpnia 2014, 19:41

Oczywiście, że metale szlachetne lepiej kupić w mennicy. Kupując w sklepie internetowym nigdy nie ma się pewności, że dostanie się 100% złoto. Natomiast w Mennicy Staropolskiej można kupić złoto poprzez fundusz powierniczy i trzymać je w skrytce bankowej co daje gwarancję bezpieczeństwa. Trzeba też zwrócić uwagę na to jakie złoto się kupuje (najlepiej kupować fizyczne) bo tutaj też trafiają się oszustwa. Co do inwestycji w samochody moim zdaniem to bardziej hobby niż zabezpieczanie swoich oszczędności.

Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP

Post autor: luc » 20 sierpnia 2014, 19:46

Chyba lepiej inwestować w atrakcyjne działki jak duś$śpasterze, co prawda oni dostają z bonifikatą 99% http://www.youtube.com/watch?v=IvytZmNSGMU ale możesz spróbować ...
Panie,za biskupa podatki, jak co, zapłacą podlegli im księża z kasy ściągniętej z wiernych - a ty ?
Lepiej w samochody lub motory inwestować . Przykład - maluch z 1980 roku za 700 zł kupiony ,za 20 lat za 10 tyś sprzedany :ok:
Ale garaż trzeba mieć i konserwować itd.
Ja wolę inwestować w złoto niż w samochody. A skąd się bierze rożnica to nie wiem, ale wydaje mi się, że lepiej kupić złoto z mennicy
Jeśli jest to mennica szwajcarska.Inwestycja w złoto w Polsce ? Bogaczem nie jestem,ale też zaczynam zwracać uwagę na złoto i inne takie po tym,co robi Soros:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-s ... 17322.html - to ten gościu od Balcerowicza i wyprzedaży w Polsce majątku narodowego,może nosa mieć.

Ale Mennica Polska zrobi cię w balona na 200%.Złoto kupić i do skrytki bankowej ? GENIALNE W GŁUPOCIE :P Złoto,srebro to zabezpieczenie przed kryzysem,nie "inwestycja". Trzymanie go w banku MIJA SIĘ Z CELEM,złoto to bardziej "ubezpieczenie od upadku banków". No ale - nie ma to jak AmberGoldy i złoto na koncie.

Kamkaz
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Kamkaz » 21 sierpnia 2014, 07:42

zamiast w złoto, lepiej inwestować w nieruchomości.
a ten link w poście to już jawna kolejna kryptoreklama

ODPOWIEDZ