Ostrzenie nart

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Ostrzenie nart

Post autor: karoluch25 »

Czy ktoś z was ostrzył narty na wyciągu narciarskim Chyrowa? Jak je naostrzono? Polecacie jakieś inne serwisy w Jaśle lub w jego okolicach ?
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Ostrzenie nart

Post autor: mati85061 »

na towarowej obok eurocashu gosc co roku otwiera pełny serwis narciarski i spoko robi korzystałem i jestem zadowolony
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Ostrzenie nart

Post autor: karoluch25 »

Dzięki za odpowiedź, a nie kojarzysz przypadkiem w jakiej granicy cenowej?
sigan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 19 lipca 2007, 17:51
Lokalizacja: :)

Re: Ostrzenie nart

Post autor: sigan »

Witam,

Ostatnio ostrzyłem na stoku w Chyrowej cena 20zł bardzo dobrze naostrzone również polecam!
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Ostrzenie nart

Post autor: dyna »

mati85061 pisze:na towarowej obok eurocashu gosc co roku otwiera pełny serwis narciarski i spoko robi korzystałem i jestem zadowolony
Ja tez korzystałem 2 lata temu zaplacilem 60zl za ostrzenie i wypelnienie. Ale nie jestem pewny czy on to prowadzi jeszcze.
kropka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 13 lutego 2012, 14:20

Re: Ostrzenie nart

Post autor: kropka »

JA co roku oddaje do serwisu narty i deskę syna do Winter-sport w Brzostku. bardzo fajnie zrobią serwis i można liczyć nawet na zniżki polecam:)
Thor
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 19 grudnia 2010, 10:54

Re: Ostrzenie nart

Post autor: Thor »

Na towarowej nadal funkcjonuje serwis narciarski. Dałem tam narty do naostrzenia i przesmarowania i jestem zadowolony. Inna jazda. Od tego roku właściciel ma drugą maszynę i można ostrzyć na dwa sposoby. Szczegółów nie podam bo się nie znam. Można podjechać i zapytać.
ODPOWIEDZ