złomowanie auta

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

złomowanie auta

Post autor: andrzej_ar »

Jak to wygląda?
Ile można dostać za auto?

Mam daewoo tico , bez przeglądu, opłacone oc. Myślę się pozbyć autka - ile można dostać na stacji demontażu za takie autko?
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: złomowanie auta

Post autor: wieśniak »

500-600 zł raczej więcej nikt nie da . Jeśli masz katalizator w nim to zdemontuj i sprzedaj osobno,to samo zrób z akumulatorem i kołami (oponami) .Części które są chodliwe warto wyciągnąć z auta :hyhy:
Nie miastowa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 19 grudnia 2012, 06:59

Re: złomowanie auta

Post autor: Nie miastowa »

Wygląda to tak ze dzwonisz do stacji demontażu. Chłopaki przyjeżdżają i zabierają auto.
Musisz mieć dowód rejestracyjny i osobisty. No i kartę pojazdu jak była wydana. Trzeba powiedzieć jakie części będą wyciągnięte z tico bo raczej na złomach patrzą zeby były auta kompletne zeby cos na tym jeszcze zarobili. Jak masz oc ważne to wyrejestruj w wydziale komunikacji i u ubezpieczyciela zgłos demontaż i złóż wniosek o zwrot składki i tez trochę kasy ci sie zwróci;)
Bu_1910%
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 11:26
Lokalizacja: Jasełko

Re: złomowanie auta

Post autor: Bu_1910% »

Witam czy mógłby ktos podpowiedziec gdzie najlepiej wyzłomowac auto? gdzie najlepiej sie to opłaca?? bardzo Prosze o szybka odpowiedz . POzdrawiam.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: złomowanie auta

Post autor: wieśniak »

Bu_1910% pisze:Witam czy mógłby ktos podpowiedziec gdzie najlepiej wyzłomowac auto? gdzie najlepiej sie to opłaca?? bardzo Prosze o szybka odpowiedz . POzdrawiam.
Masz masę ogłoszeń typu "skup samochodów za gotówkę " sprawdź ,podzwoń . Ja złomowałem swoje graty w różnych miejscach i myślę że z każdym można się dogadać :ok:
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: złomowanie auta

Post autor: byku89 »

pamiętaj żeby wydłubać z auta to co dobre, dobry akumulator zamień na stary byle był, z oponami możesz podobnie, za te rzeczy sprzedane osobno zarobisz kolejne kilka stówek ;)
Bu_1910%
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 11:26
Lokalizacja: Jasełko

Re: złomowanie auta

Post autor: Bu_1910% »

wieśniak pisze:
Bu_1910% pisze:Witam czy mógłby ktos podpowiedziec gdzie najlepiej wyzłomowac auto? gdzie najlepiej sie to opłaca?? bardzo Prosze o szybka odpowiedz . POzdrawiam.
Masz masę ogłoszeń typu "skup samochodów za gotówkę " sprawdź ,podzwoń . Ja złomowałem swoje graty w różnych miejscach i myślę że z każdym można się dogadać :ok:
Wiem ze mam Mase ogłoszen na internecie wujek google zawsze pomoze :) Ale chciale was (forumowiczów) podpytać gdzie warto zawiez auto ? gdzie daja w miare duzo. a gdzie robia w konia . wiec czekam na jakies sensowne wypowiedzi. POzdrawiam
opkp.pl
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwietnia 2015, 15:20

Re: złomowanie auta

Post autor: opkp.pl »

Najlepiej wystawić auto na aukcję - są do tego specjalne portale. Autozłomy licytują i jeśli kwota Ci odpowiada, umawiasz się na odbiór i dostajesz wszystkie dokumenty. Szybko, legalnie i bez żadnych kosztów. Nie trzeba dzwonić w kilka różnych miejsc, bo wszystko jest na jednej stronie internetowej - Ogólnopolska Kasacja Pojazdów.
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: złomowanie auta

Post autor: łodyniec »

Jeśli ktoś ma szrota do wyzłomowania niech to zrobi teraz. Od lipca znika opłata recyklingowa ,czyli każdy skup szrotów dostanie o 500 zł mniej (taka sumę dostawali od państwa za złomowanie szrotów-skup) teraz szroty będą płacić dużo mniej ,myślę że mniej niż 500 zł na samochodzie .

Albo zaczną Ukraińcy jeździć po szrot do nas ,albo będziemy złomować za free :D
Mulina34
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 listopada 2016, 00:32

Re: złomowanie auta

Post autor: Mulina34 »

Ja nie wiem gdzie najlepiej zezłomować, ale myślę, że takich firm jest bardzo dużo. Jak macie jakąś na oku to warto podbić. Nie ma strachu.
Awatar użytkownika
Ciekawostka07
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 9 października 2016, 16:35

Re: złomowanie auta

Post autor: Ciekawostka07 »

Hej z tego co wiem z własnego doświadczenia najlepiej płacą w lo strark. Miejsce Piastowe. I nie licz nna kokosy i nie słuchaj ze dostaniesz ok 600 zł za tico Max jak 350 dostaniesz to będzie dobrze. :mur:
ODPOWIEDZ