ortopeda, gdzie, jaki

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wiktorowsiak
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 15 grudnia 2012, 12:40

ortopeda, gdzie, jaki

Post autor: wiktorowsiak »

Córka ma problemy z kolanem była u doktora Hombescha, wykonał USG i skierował ją na rehabilitacje ale nie pomogło. Co sądzicie o o tym doktorze jakiego polecacie?
Ostatnio zmieniony 5 lutego 2013, 18:03 przez wiktorowsiak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: ortopeda, gdzie, jaki

Post autor: lustro »

Pisałam ten post w innym temacie, ale napisze również tu bo jestem pewna, że pomoże Twojej córce. Mianowicie: Znam świetnego fizjoterapeutę, który pomógł wielu moim znajomym i rodzinie. Facet wie co robi. Potrafi rozpoznać dolegliwość. Leczy również igłami. Potrafi zlikwidować m.in. przepuklinę kręgosłupową bezinwazyjnie i wiele innych dolegliwości. Podoba mi się również to, że nie naciąga ludzi. Jeśli nie da rady wyleczyć mówi wprost, że nic na to nie poradzi. Jedna wizyta kosztuje 50 złotych także dobra cena w porównaniu z dr Sterydem, który bierze ok. 100 zł :dobani: a jedynie co robi to wbija Ci blokady, które nie wróżą nic dobrego. Jedyny minus jest taki, że przyjmuje w Dębicy, ale znowu nie jest to tak daleko, zważywszy na to, że jest genialny w tym co robi. Wyleczył wszystkich moich znajomym, którym go poleciłam.. To nie jest żaden naciągacz jak to jest w niektórych przypadkach. Do niego przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Sztuki masażu i akupunktury uczył się m.in. w Chinach i Tajlandii. Tu są namiary do niego: http://www.fizjo-med.com.pl/ Z czystego serca polecam!
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: ortopeda, gdzie, jaki

Post autor: nitro »

Był już taki temat, poszukaj w wyszukiwarce... Kolano to zawiły temat, trzeba cierpliwości :P
wiktorowsiak
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 15 grudnia 2012, 12:40

Re: ortopeda, gdzie, jaki

Post autor: wiktorowsiak »

spróbuje jednak do tej Dębicy,dzięki za rade.
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: ortopeda, gdzie, jaki

Post autor: kleszczkleszcz »

polecam dok Sławomir Snela , Ryszard Bielak w Rzeszowie
ale również innych swego czaru bylem pod jego opieka!
ty masz namiary na przychodnie w Rzeszowie
http://www.szpital2.rzeszow.pl/przychod ... eszow.html
ODPOWIEDZ