laryngolog

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

laryngolog

Post autor: bond »

witam...orientuje sie ktoś gdzie na terenie Jasła można skorzystać z porady laryngologa w szybkim czasie...może byc prywatnie......i jakies namiary ewentualnie
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: laryngolog

Post autor: nev »

najprędzej chyba do dr Zimy.... Do dr Kalisza trzeba czekać ponad miesiąc na wizytę teraz :/
sama
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 16:11

Re: laryngolog

Post autor: sama »

Warto poczekać do dr Kalisza. Polecam. Leczy moich dwóch synów :ok:
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: laryngolog

Post autor: Charlie_P »

Lecze się laryngologicznie od 6-7 lat. W Jaśle byłem u Stachacza, Zimy, Stępień, Orłowskiego (tego starszego) i Kalisza. I z pełną odpowiedzialnością mogę polecić dr. Janusza Kalisza, na prawdę świetny lekarz, ale też człowiek, widać że indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, bardzo wnikliwie bada, tłumaczy i nie patrzy tylko na pieniądze. Jest ordynatorem na oddziale laryngologii w Jaśle. Przyjmuje chyba na NFZ na Szopena w przychodni ale dlugie terminy są. A prywatnie we wtorki i piątki (chyba że coś się zmieniło) w przychodni dr.Mastej na Staszica, można się rejestrować telefonicznie, ale nie raz się nie rejestrowałem i przyszedłem, doktor zawsze przyjął, tylko trzeba troche dłużej poczekać wtedy.
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: laryngolog

Post autor: Ona :) »

Charlie_P pisze:Lecze się laryngologicznie od 6-7 lat. W Jaśle byłem u Stachacza, Zimy, Stępień, Orłowskiego (tego starszego) i Kalisza. I z pełną odpowiedzialnością mogę polecić dr. Janusza Kalisza, na prawdę świetny lekarz, ale też człowiek, widać że indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, bardzo wnikliwie bada, tłumaczy i nie patrzy tylko na pieniądze. Jest ordynatorem na oddziale laryngologii w Jaśle. Przyjmuje chyba na NFZ na Szopena w przychodni ale dlugie terminy są. A prywatnie we wtorki i piątki (chyba że coś się zmieniło) w przychodni dr.Mastej na Staszica, można się rejestrować telefonicznie, ale nie raz się nie rejestrowałem i przyszedłem, doktor zawsze przyjął, tylko trzeba troche dłużej poczekać wtedy.
Ja też mam dobre zdanie o dr Kaliszu,jednak ostatnio się rozczarowałam. Wizytę mam umówioną prywatnie na koniec lutego,jednak poszłam poprosić czy by mnie nie przyjął wcześniej,bo ogłuchłam na ucho,a to chyba nie jest błahostka. Jednak jedyne co usłyszałam to "Nie da rady" i odprawiona zostałam z kwitkiem (mimo iż,wcześniej z podobnym problemem byłam w szpitalu, dr mnie badał,leczył itd.) Miałam nadzieję,że dr mnie przyjmie i poświęci mi chwilę czasu,przecież to wizyta prywatna,zapłaciłabym za nią i mogłabym czekać do ostatniego pacjenta,byle tylko przyjął i zbadał. Ale nie udało się. Nie wiem ... może miał zły dzień. Ale jeśli chodzi o lekarza-specjalista doskonały.
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: laryngolog

Post autor: nev »

a gdzie dr Kalisz przyjmuje prywatnie a gdzie na fundusz?
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: laryngolog

Post autor: Ona :) »

Prywatnie przyjmuje u Masteja. Na fundusz przyjmował na Szopena,ale już nie przyjmuje. I jest w szpitalu. Tak to chyba już nigdzie więcej nie przyjmuje.
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: laryngolog

Post autor: nev »

Dziękuję za informacje:)
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 22:10

Re: laryngolog

Post autor: mirinda »

Dr Kalisz to świetny specjalista- również polecam
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: laryngolog

Post autor: rjarek »

A może jakiś jeszcze lepszy z innego miasta np. Kraków, Rzeszów?
Klaudiusz
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 stycznia 2010, 20:07

Re: laryngolog

Post autor: Klaudiusz »

Racja pan dr. Kalisz od czasu objęcia kierownictwa w szpitalu bardzo się zmienił, corazczęściej odmawia ludziom w nagłych przypadkach bólowych.Przecież nikt zdrowy, nie przychodzi do Jego gabinetu i nie prosi o wizyte prywatną. Szkoda że w ten sposób zniechęca do siebie pacjętów ciągle mowiąc że nie wyrabia, bo to żadne wytlumaczenie(a na korytarzu czeka jeden pacjent) :(
Klaudiusz
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 stycznia 2010, 20:07

Re: laryngolog

Post autor: Klaudiusz »

Racja pan dr. Kalisz od czasu objęcia kierownictwa w szpitalu bardzo się zmienił, corazczęściej odmawia ludziom w nagłych przypadkach bólowych.Przecież nikt zdrowy, nie przychodzi do Jego gabinetu i nie prosi o wizyte prywatną. Szkoda że w ten sposób zniechęca do siebie pacjętów ciągle mowiąc że nie wyrabia, bo to żadne wytlumaczenie(a na korytarzu czeka jeden pacjent) :(
goriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 00:06

Re: laryngolog

Post autor: goriotka »

ja w swoim przypadku nie polecam Kalisza. strata czasu i pieniedzy. ciagle tlumaczenie ze ma duzo pacjentow ze to ze tamto. zenada.
owocowy_drops
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 18:37

Re: laryngolog

Post autor: owocowy_drops »

Kalisz to dobry lekarz. Problem tylko w terminach oczekiwania. Będąc chorym zazwyczaj potrzebuje się pomocy już, a nie za miesiąc - bo tyle się mniej więcej czeka. Do tego czasu nie będę potrzebował lekarza. Oczywiście zawsze jest opcja przyjścia bez rejestracji, ale widząc te kolejki na korytarzu to tylko z własnym śpiworem i prowiantem....
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: laryngolog

Post autor: Charlie_P »

Piszecie bzdury o doktorze Kaliszu. Chodzę do niego od ponad roku i jest świetnym lekarzem, kompetentnym i miłym. A to, że na prywatną wizytę u niego czeka się po dwa trzy miesiące, a do innych laryngologów po tygodniu nas przyjmą na NFZ to chyba o czymś świadczy.

Piszecie, że odmawia przyjęć.. A dlaczego? Przez ludzi, którzy nauczyli się do niego przychodzić bez rejestracji. Jedni czekali po miesiąc-dwa na wizytę, rejestrowali się. A większość osób przychodziła bez rejestrowania się "bo może się uda" przez długi czas, doktor poświęcał swój czas, czasami siedział nawet 2h dłużej niż powinien i przyjmował każdego kto przyszedł. Doszło do sytuacji, że więcej ludzi których przyjmował było niezarejestrowanych niż zarejestrowanych. Więc wreszcie musiał to ukrócić bo było to niesprawiedliwe, że jedni musieli czekać na wizytę dwa miesiąca a inni przyszli i w tym samym dniu zostali przyjęci bez żadnej wcześniejszej rejestracji. Dr. Kalisz to najlepszy laryngolog w Jaśle

PS. Klaudiusz, doktor to też człowiek i ma życie prywatne a to, że wogóle przyjmuje prywatnie, to jego dobra wola bo wcale tego nie musi robić więc nie musi się z tego nikomu tlumaczyć :ok:
ODPOWIEDZ