zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Tenshi »

Przydatna, szczególnie po wizytach gości :)
kryzeb123
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 28 lutego 2011, 15:54

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: kryzeb123 »

a jakich firm polecacie zmywarki, bo to że zainstalujemy to już zaklepane, teraz tylko pytanie jaką?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Jozin »

Tylko Electrolux.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Laura Diaz »

Bosch albo Siemens, poczytaj sobie fora, te właśnie są polecane :)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Jozin »

porównaj sobie temperatury na krótkim programie. Bosch, Siemens 45 szt, Electrolux 60 st C . Mało kto o tym wie , a ta różnica robi swoje :)
Awatar użytkownika
wolf
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 19:03

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: wolf »

Całkowicie zgadzam się z Jozinem.
Wiadomo, że na co dzień używa się krótkiego programu. W tej kwestii Elektrolux nie ma sobie równych (oczywiście zależy który model).
Program 30min w 60°C jest THE BEST. Wszystko dokładnie wymyte w bardzo krótkim czasie. Oczywiste jest, że tak krótki program nie ma suszenia ale po wyłączeniu wystarczy zostawić naczynia w zmywarce na 30-60min i wszystko jest suche :)
Polecam model Elektrolux ESF 45030X - wolnostojąca, jest też ta sama wersja do zabudowy lecz nie pamiętam symbolu.

Wszystkim niezdecydowanym powiem, że zmywareczka to super sprawa (nawet dla dwóch osób) :ok:
antonka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 13:31

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: antonka87 »

A czy wasze zmywarki są głośne? tzn czy przy zamkniętych drzwiach od kuchni słychać ją w pokoju obok?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Laura Diaz »

antonka87 pisze:A czy wasze zmywarki są głośne? tzn czy przy zamkniętych drzwiach od kuchni słychać ją w pokoju obok?

Słychać, ale jak sobie pomyślę że miałabym sama te gary myć, to taki delikatny szum mi nic a nic nie przeszkadza;)
Otti
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 3 maja 2012, 14:07

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Otti »

Instalować, mega sprawa :)!
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Anna Wal »

O tak! Zgadzam się z przedmówcą! Mam i dużo więcej czasu i wygodniej się żyje... :) Polecam !!!
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Jaślanka11 »

Laura Diaz pisze:
antonka87 pisze:A czy wasze zmywarki są głośne? tzn czy przy zamkniętych drzwiach od kuchni słychać ją w pokoju obok?

Mam zabudowanego Boscha (Super Silence) i kiedy zmywa nawet w kuchni trzeba się wsłuchać, żeby usłyszeć delikatny szum wody. Nieco głośniej słychać jedynie bulgot w rurach kiedy odpompowuje wodę.
Czy instalować ?- prędziej oddam męża niż zmywarkę, pralkę i suszarkę do bielizny :rotfl:
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: czarna1966 »

Do Jaslanka11....nie chciałabym ,aby twój mąż się o tym dowiedział ,bo dość że chłopisko zapłaciło za ten luksus to teraz się okazuje ,że jest zbędny .No tak naczynia ma już kto umyć:).Pozdrawiam.
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: darkonel »

Ja mam zainstalowaną od 3 lat zmywarkę Siemensa. Wybrałem wyższy model (ponad 2 kzł) i jestem mega zadowolony (żona z resztą też). Działa bezawaryjnie, raz dziennie załaczana, super cicha (czasem trzeba się wsłuchać żeby sprawdzić czy pracuje). Ma Vario Speed, Half Load, zabezpieczenie przed wyciekiem i wiele wiele innych przydatnych funkcji. Polecam Siemensa zdecydowanie.
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Marysia88 »

Zakupiłam ostatnio i jak dla mnie wypas:). Wkładasz i się myję, a Ty w tym czasie robisz coś innego:).
Ponadto z artykułów przeczytanych na internecie wynika iż zużywa się mnie wody niż przy tradycyjnym myciu. Tak więc same plusy:)
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: zmywarka do naczyń- instalować czy nie

Post autor: Jaślanka11 »

czarna1966 pisze:Do Jaslanka11....nie chciałabym ,aby twój mąż się o tym dowiedział ,bo dość że chłopisko zapłaciło za ten luksus to teraz się okazuje ,że jest zbędny .No tak naczynia ma już kto umyć:).Pozdrawiam.
E tam, dopiero teraz wiem, że mam męża :super: Jest czas na przyjemniejsze rzeczy niż zmywanie garów :hyhy:
ODPOWIEDZ