Msza Święta o Uzdrowienie...

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

KATI
Stały bywalec
Stały bywalec

Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: KATI » 12 lutego 2013, 12:45

Witam wszystkich,

Czy ktoś słyszał, był lub zamierza się wybrać na Mszę Świętą o Uzdrowienie np w Skołyszynie. Odbywa się ona raz w miesiącu, wczoraj była. Co ciekawe ludzie po błogosławieństwie tzn.nałożeniu rąk przez kapłana, mdleją i wywracają się jak muchy oczywiście nie wszyscy. Na tej mszy zawsze Jezus uzdrawia kilka osób około 5. Czy ktoś tam był i w tym uczestniczył. Niech się podzieli swoimi odczuciami i spostrzeżeniami. Dla chętnych kalendarz takich mszy.

http://www.se.neteasy.pl/kalendarz-mszy ... zdrowienie

Pozdrawiam serdecznie.

SixthSense
Debiutant
Debiutant

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: SixthSense » 12 lutego 2013, 13:42

Słyszałem o tych mszach i potwierdzam, że dzieją się z ludźmi podczas nich różne dziwne rzeczy. Oczywiście nie ze wszystkimi;) Sąsiadka mojej cioci podczas takiej mszy zasłabła (tracąc całkowicie przytomność na kilka minut). I to z pewnością nie z duszności.
Nie wiem jaki efekt dają te niecodzienne msze ale z pewnością jeśli ktoś jest chory i potrzebuje niekonwencjonalnej pomocy to można się tym zainteresować.

byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: byku89 » 12 lutego 2013, 13:53

w Rzeszowie też takie coś jest raz w miesiącu, mam 2 znajomych na studiach którzy potwierdzają że na takich mszach dzieją się ciekawe rzeczy.

wieśniak
VIP
VIP

Post autor: wieśniak » 12 lutego 2013, 14:06

http://www.youtube.com/watch?v=iNKZET_ufhw
Hmm ktoś mi wytłumaczy jak to jest ,że oni nie upadają ? Człowiek gdy upada leci w różnych kierunkach ,jeśli mdleje spada różnie (sam widziałem upadki na twarz) i co najważniejsze nogi się człowiekowi uginają gdy mdleje . Tutaj widać że to jakby ustawka ,każdy spada do tyłu ,nogi ma proste zwarte .To nie wygląda na omdlenie .
Co do całości - zbiorowa hipnoza :p

KATI
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: KATI » 12 lutego 2013, 14:17

wieśniak pisze:http://www.youtube.com/watch?v=iNKZET_ufhw
Hmm ktoś mi wytłumaczy jak to jest ,że oni nie upadają ? Człowiek gdy upada leci w różnych kierunkach ,jeśli mdleje spada różnie (sam widziałem upadki na twarz) i co najważniejsze nogi się człowiekowi uginają gdy mdleje . Tutaj widać że to jakby ustawka ,każdy spada do tyłu ,nogi ma proste zwarte .To nie wygląda na omdlenie .
Co do całości - zbiorowa hipnoza :p
Ty chyba też jesteś ustawiony... Moje 2 kuzynki tam były i z pewnością nie były podstawione, spadły jak muchy na kilka minut! To bardzo ciekawe.

Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Regulator » 12 lutego 2013, 14:56

Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP

Post autor: Emily » 12 lutego 2013, 16:03

Zaśnięcie w Duchu Świętym/w Panu, jak kto woli sobie nazwać. Łatwo dzięki temu nabożeństwu "wykryć", czy ktoś jest opętany. Ale toteż nie każdy może "zasłabnąć".

mała111
VIP
VIP

Post autor: mała111 » 12 lutego 2013, 16:34

Emily pisze:Zaśnięcie w Duchu Świętym/w Panu, jak kto woli sobie nazwać. Łatwo dzięki temu nabożeństwu "wykryć", czy ktoś jest opętany. Ale toteż nie każdy może "zasłabnąć".
:oczami: tzn. jak ktoś jest opętany to słabnie??? ciężko w to uwierzyć

Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP

Post autor: buła » 12 lutego 2013, 17:22

swego czasu przebywając w jednym z połudiowoeuropejskich sanktuariów przeprowadziłem rozmowę z pewnym kapłanem nt tzw. zaśnięcia w Duchu Św. Bodźcem do owej konwersacji było zachowanie pewnej kobiety na Mszy Św. w której i ja i ów kapłan uczestniczyliśmy. otóź owa kobieta upadała bodajże 3-4 razy podczas Mszy. pytałem więc czy to było zaśniecie w Duchu Św. odpowiedział że bardzo wątpliwe, gdyż ta akurat kobieta była z grupy którą się opiekował i powiedział że tu niby doswiadcza zasniecia a w pensjonacie wyzywa od k..i ch.. wspołlokatorów. także do tematu zasniecia podchodze sceptycznie. tzn wierze że jest to mozliwe, ale czasem po prostu ktoś "zasypia" bo sąsiadka obok zasniecie ma to ja gorsza nie będę. sam byłem swiadkiem podobnej sytuacji na ww Mszy w Pilźnie. a w Skołyszynie też miałem okazję być i trzymam się słow jednego z ojców, bodajże Pacyfika (chyba tak się zwał) : Duch Św. działa wszedzie ,nie tylko podczas tej Mszy.
takze ja podchodze do tematu tych Mszy z dystansem. uwazam, że na wszystko trzeba zapracować. tak jak sportowiec trenuje latami, tak samo czlowiek musi kształtować swój charakter i siebie przez całe życie, a nie być skurwielem i pojsc na Msze i bedzie ok. to nie takie proste ;)

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 12 lutego 2013, 18:55

takie msze powinien opłacać NFZ, (łatwo)wierni zamiast do szpitala powinni gnać na takie spędy, raz że zwoliniliby miejsce do lekarza innym, dwa że i tak płacimy sukienkowym masę pieniędzy za nic z budżetu więc bez różnicy dla POdatników.

krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: krolik » 12 lutego 2013, 23:51

A czy w Jasle jest w jakims kosciele odprawiana taka msza o uzdrowienie?

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: antykieckowy » 13 lutego 2013, 01:57

Szkoda, że umysłu nie uzdrawiają.

KATI
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: KATI » 13 lutego 2013, 12:02

antykieckowy pisze:Szkoda, że umysłu nie uzdrawiają.
Ale spokojnie jak pójdziesz to na pewno Ci pomogą równi9eż z głową!

nitro
VIP
VIP

Post autor: nitro » 13 lutego 2013, 12:06

Haha za drobną opłatą można iść na taka ustawke i udawać opętanie :P

wieśniak
VIP
VIP

Post autor: wieśniak » 13 lutego 2013, 12:21

nitro pisze:Haha za drobną opłatą można iść na taka ustawke i udawać opętanie :P
Mogę nawet co dzień upadać ,byle by mnie ktoś złapał zanim walnę o ziemię hahaa :rotfl: ludzi naiwnych nie brakuje i hipnoza czyni "cuda" :hyhy:

ODPOWIEDZ