Msza Święta o Uzdrowienie...

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: nitro »

A czego się spodziewać po przeciwnikach in vitro i prezerwatyw? :wstyd:
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: Tenshi »

To trochę przerażające, co piszecie... Nie widzieliście, nie słyszeliście, a wypowiadacie się, wręcz obrażacie wiernych, którzy w to wierzą. Ostatnio to dość popularna forma "odpowiedzi", na forum- obrażanie i ocenianie innych. Doskonale rozumiem osoby, które się tam wybierają, uczestniczą w mszach, modlą się o uzdrowienie, ale nie potrafię zrozumieć takich odpowiedzi- nie wierzysz okej, ale nie obrażaj. To tyle w temacie 'umoralniania'.

Kati, ja zostałam uzdrowiona w Sanktuarium, niedaleko Jasła, mój przypadek został po krótce opisany w książce, a także w księgach parafii, zapraszam na priv.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: wieśniak »

Tenshi pisze:To trochę przerażające, co piszecie... Nie widzieliście, nie słyszeliście, a wypowiadacie się, wręcz obrażacie wiernych, którzy w to wierzą. Ostatnio to dość popularna forma "odpowiedzi", na forum- obrażanie i ocenianie innych. Doskonale rozumiem osoby, które się tam wybierają, uczestniczą w mszach, modlą się o uzdrowienie, ale nie potrafię zrozumieć takich odpowiedzi- nie wierzysz okej, ale nie obrażaj. To tyle w temacie 'umoralniania'.

Kati, ja zostałam uzdrowiona w Sanktuarium, niedaleko Jasła, mój przypadek został po krótce opisany w książce, a także w księgach parafii, zapraszam na priv.
No i to co zawsze... napisz wierzącemu że wiara to ściema to powie że go obrażasz :rotfl: w sumie nie dziwię się ,skoro nie ma się innych argumentów :zdegustowany:
Ciekawe jak by tak wszyscy ateisci zaczęli bronić się w ten sam sposób ,gdy wierzący będzie pisał że wierzy to odpiszę że mnie obraża :szok: Dajcie spokój ,wolność słowa i wyboru mamy ,każdy może pisać co chce ,ale nawet dzieci się nie bulwersują gdy im powiem że mikołaj nie istnieje i nie uważają to za obrazę ;)
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: Tenshi »

Każdy wierzy w co chce, ale uważanie kogoś za naiwnego i wyśmiewanie się z tego typu rzeczy, jest nie na miejscu. :dobani: Nie lepiej Wieśniaku (hehe, sorki, ale taki masz nick), napisać, że ja w to po prostu nie wierzę. Nikogo nie obrażasz, wypowiedziałeś się w temacie? Wypowiedziałeś, a pisanie o "ustawkach", hipnozie itd. jest trochę niesprawiedliwe. Nie chcę Cię poprawiać/ kłócić się/, sama nie jestem ideałem, ale uraziło mnie to trochę. To wszystko :oczami:
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: wieśniak »

Tenshi pisze:Każdy wierzy w co chce, ale uważanie kogoś za naiwnego i wyśmiewanie się z tego typu rzeczy, jest nie na miejscu. :dobani: Nie lepiej Wieśniaku (hehe, sorki, ale taki masz nick), napisać, że ja w to po prostu nie wierzę. Nikogo nie obrażasz, wypowiedziałeś się w temacie? Wypowiedziałeś, a pisanie o "ustawkach", hipnozie itd. jest trochę niesprawiedliwe. Nie chcę Cię poprawiać/ kłócić się/, sama nie jestem ideałem, ale uraziło mnie to trochę. To wszystko :oczami:
Przejdzie Ci :hyhy: jak dziecku po wieści o mikołaju :hyhy: Akurat co do tych mszy ,to swego czasu mnie to interesowało i sporo czytałem i oglądałem na ten temat. Większość doktorów ,profesorów i badaczy stwierdza to samo - zbiorowa hipnoza . W Meksyku jest jeden taki słynny kościół ,gdzie "padają jak muchy" wierzący ,ale dziwne jest w tym ,że nie każdy ksiądz ma taki "dar" uleczania czy jak ja twierdzę hipnozowania . Jeśli komuś taka msza pomaga to czemu tak rzadko są organizowane , w każdym kościele powinien być chociaż jeden taki "cudotwórca" wtedy może więcej ludzi by na składkę dawało za całkiem niezłe przedstawienie :hyhy:
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: NotoriusBIG »

wieśniak pisze:
Tenshi pisze:Każdy wierzy w co chce, ale uważanie kogoś za naiwnego i wyśmiewanie się z tego typu rzeczy, jest nie na miejscu. :dobani: Nie lepiej Wieśniaku (hehe, sorki, ale taki masz nick), napisać, że ja w to po prostu nie wierzę. Nikogo nie obrażasz, wypowiedziałeś się w temacie? Wypowiedziałeś, a pisanie o "ustawkach", hipnozie itd. jest trochę niesprawiedliwe. Nie chcę Cię poprawiać/ kłócić się/, sama nie jestem ideałem, ale uraziło mnie to trochę. To wszystko :oczami:
Przejdzie Ci :hyhy: jak dziecku po wieści o mikołaju :hyhy: Akurat co do tych mszy ,to swego czasu mnie to interesowało i sporo czytałem i oglądałem na ten temat. Większość doktorów ,profesorów i badaczy stwierdza to samo - zbiorowa hipnoza . W Meksyku jest jeden taki słynny kościół ,gdzie "padają jak muchy" wierzący ,ale dziwne jest w tym ,że nie każdy ksiądz ma taki "dar" uleczania czy jak ja twierdzę hipnozowania . Jeśli komuś taka msza pomaga to czemu tak rzadko są organizowane , w każdym kościele powinien być chociaż jeden taki "cudotwórca" wtedy może więcej ludzi by na składkę dawało za całkiem niezłe przedstawienie :hyhy:
Zgadzam się w 100%, te same sceny z egzorcyzmów w postaci upadania ludzi itp można śmiało zobaczyć podczas seansów hipnotystycznych.
Awatar użytkownika
gandziorek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 lutego 2012, 22:35

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: gandziorek »

Niestety również potwierdzam, seanse o charakterze hipnotycznym, jest to wynik zachodzących procesów chemicznych i dodatkowo wzmocnione niedotlenieniem mózgu. Podobne seanse są prowadzone od dawna w Jarosławiu. Niektórzy określają je jako odpędzenie złego ducha z swojego ciała, ale nie stwierdzono poprawy po tego typu egzorcyzmach.
Natomiast jeżeli ktoś czuje że mu to pomaga to niech korzysta.
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: hao »

żeby chociaż taki jeden ksiądz (bo już nie mówię o we wszystko wierzących owieczkach) poczytał ze zrozumieniem nowy testament... Eh..
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: koala »

A g.ó.w.n.o. prawda!hahah- najwięcej mają do powiedzenia(śmietnik robią z forum :cisza: ) Ci co najmniej wiedza. Niektórzy wypowiadają się bezsensu bo Nie znają reakcji na Ducha Św. i nie wiedza co to jest modlitwa wstawiennicza.
Ja bym poszedł ale na uzdrowienie wielopokoleniowe :)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: wieśniak »

koala pisze:A g.ó.w.n.o. prawda!hahah- najwięcej mają do powiedzenia(śmietnik robią z forum :cisza: ) Ci co najmniej wiedza. Niektórzy wypowiadają się bezsensu bo Nie znają reakcji na Ducha Św. i nie wiedza co to jest modlitwa wstawiennicza.
Ja bym poszedł ale na uzdrowienie wielopokoleniowe :)
Reakcja na ducha św.? Hahaha nie rozśmieszaj :rotfl: :rotfl:
http://www.youtube.com/watch?v=nc5qZvtnx6I
1:45 przykład nawiedzenia przez ducha ale niewiem czy świętego hahahaha
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: dragon »

wisienka_na _torciku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 8 lutego 2013, 09:15

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: wisienka_na _torciku »

Jednak naiwność ludzka nie ma granic...a szkoda,to tak jak głupota nie boli,a powinna :zdegustowany: ,osobiście uważam że "uzdrawia" (tych uzdrowionych) wiara w pojęciu psychologicznym,polecam książkę "Potęga podświadomości" wszystko ma jakieś logiczne wytłumaczenie,mimo to kiedyś jedna mądra osoba powiedziała mi że wiara w Boga jest potrzebna jest swego rodzaju uprzężą,mimo mojego sceptycyzmu po głębokich przemysleniach muszę stwierdzić że miala racje,trochę offtop ale to tak przy okazji tej wiary w to "cudowne uzdrowienie"
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: koala »

Reakcja na ducha św.? Hahaha nie rozśmieszaj :rotfl: :rotfl:
http://www.youtube.com/watch?v=nc5qZvtnx6I
1:45 przykład nawiedzenia przez ducha ale niewiem czy świętego hahahaha[/quote]
Aś szczelił linkiem jak łysy grzywą :dobani: bubuuuu :krzeslem: :hurra: :krzeslem:
KATI
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 22 lutego 2010, 20:58

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: KATI »

Porażka :D:D:D
pitropek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 marca 2013, 07:02

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: pitropek »

Te Msze św. to jedna wielka ściema. Byłem na takiej mszy i widziałem jak się ksiądz śmiał do drugiego podczas nakładania rąk na głowę. Mają niezły zarobek na tych mszach. Nie bez powodu zostali wygonieni z klasztoru w Bieczu, a także ksiądz w Sławęcinie odmówił tym "uzdrowicielom". Jak chcesz zostać uzdrowiony to uwierz w to, módl się i staraj się także samemu sobie pomóc. Modlitwa czyni cuda, ale musisz też pokazać, że w pełni zasługujesz na uzdrowienie poprzez walkę z chorobą, a także przemianę wewnętrzną, a nie że ktoś myśli, że sama modlitwa wystarczy jak ktoś siedzi z założonymi rękami nic się nie stara i wierzy w cud uzdrowienia.
ODPOWIEDZ