Msza Święta o Uzdrowienie...

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: dax »

Moja ciocia mówi biegle w 13 językach, ale niestety tylko podczas sesji egzorcystycznych. :)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: piotrek »

dyna pisze:A tu przyklad szybkiego wejscie do raju.
Kiedyś myślałem że ludzie nie mogą być aż tak głupi a tu jest czarno na białym :)
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: dragon »

mirimax - tu coś masz z wczorajszej Liturgii Słowa"

"Kiedy Apollos znajdował się w Koryncie, Paweł przeszedł okolice wyżej położone, przybył do Efezu i znalazł jakichś uczniów. Zapytał ich: «Czy otrzymaliście Ducha Świętego, gdy przyjęliście wiarę?» A oni do niego: «Nawet nie słyszeliśmy, że istnieje Duch Święty». Zapytał: «Jaki więc chrzest przyjęliście?» A oni odpowiedzieli: «Chrzest Janowy». Powiedział Paweł: «Jan udzielał chrztu nawrócenia, przemawiając do ludu, aby uwierzyli w Tego, który za nim idzie, to jest w Jezusa».
Gdy to usłyszeli, przyjęli chrzest w imię Pana Jezusa. A kiedy Paweł włożył na nich ręce, Duch Święty zstąpił na nich. Mówili też językami i prorokowali. Wszystkich ich było około dwunastu mężczyzn.
Następnie wszedł do synagogi i odważnie przemawiał przez trzy miesiące rozprawiając i przekonując o królestwie Bożym.
" (Dz 19, 1-8).
Wytłuszczony tekst Słowa ma się nijak do Twoich teorii teologicznych. Nie zniekształcaj więc znaczenia tego co tu jest napisane.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: dyna »

piotrek pisze:
dyna pisze:A tu przyklad szybkiego wejscie do raju.
Kiedyś myślałem że ludzie nie mogą być aż tak głupi a tu jest czarno na białym :)
Mysle ze jest to klasyczne naciaganie starszego pokolenia. :zalamany:
mirimax
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 4 maja 2013, 10:09

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: mirimax »

Dragon - Św. Paweł był Apostołem i miał prawo nakładać ręce na głowę i wlewać Ducha Świętego. Takie prawo obecnie mają Biskupi nikt poza tym nie ma prawa wlewać Ducha Świętego. Jest to czynione wyłącznie w Sakramentach. Mówienie językami i prorokowanie było znakiem, że ochrzczeni otrzymali Sakrament Chrztu i Ducha Świętego. Był to taki sam znak jak jaki był dany Apostołom w Dniu Pięćdziesiątnicy a więc mówili w obcych, różnych językach innych narodowości i prorokowali, czyli głosili Słowo Boże w obcych ale zrozumiałych, podeśle raz jeszcze zrozumiałych językach. Nie używali tak zwanej glosolalii !!! Glosolalia jest wyrazem z greckiego i znaczy mówić językami. Glosolalia jako taka została wymyślona i wprowadzona przez sekty. Używanie glosolalii w stosunku do Pana Boga jest niepoprawne, jest nie biblijne - są to praktyki zielonoświątkowe i mogą być natchnione duchem ale napewno nie Duchem Świętym..
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: piotrek »

dyna pisze:Mysle ze jest to klasyczne naciaganie starszego pokolenia. :zalamany:
W normalnym kraju przebierańcy mieliby sprawę o http://pl.wikipedia.org/wiki/Oszustwo (jak w definicji czyli niekorzystne rozporządzanie mieniem), ale nie w rozmodlonym KatoPolandzie - jeszcze nie ....
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: dragon »

krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: krolik »

Słyszałam że teraz w kościele Fara są msze raz w tym o uzdrowienie. Czy ktoś wie kiedy?
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: Kulfon »

Sekciarstwo w POlszy ma się dobrze.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: antykieckowy »

A na problemy z gazami te msze są dobre? Bo się mnie jakoś ostatnio problemy z jelitami przyczepiły a polskiej służbie zdrowia to ufać raczej nie można!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: Sun Tzu »

Naprawdę musisz z siebie robić idiotę? Bo twój wpis jest po prostu żałosny!
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: antykieckowy »

Nie odmawiaj mi lewaku prawa do bycia cudownie uzdrowionym.

Tak przy okazji, ile to kosztuje?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: dragoness »

Kto widzi taką potrzebę, niech idzie do parafii i się zapyta. Kto nie widzi, ignoruje. Wszyscy będziemy zdrowsi ;)
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: łodyniec »

antykieckowy pisze:Nie odmawiaj mi lewaku prawa do bycia cudownie uzdrowionym.

Tak przy okazji, ile to kosztuje?
Ja odprawię za połowę :hyhy: wystawiam faktury z możliwością odpisania VAT :hyhy:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Msza Święta o Uzdrowienie...

Post autor: piotrek »

na czym to można bezkarnie robić pieniądze - no no.....
ODPOWIEDZ