Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: NotoriusBIG »

Hej!
Poszukuję jakichś dobrych kursów z języka angielskiego w Jaśle?
Wiecie coś o tym?

Nie szukam korepetycji, gdzie uczy się słowka, lub gramatykę - tylko rozmowy - prowadzone w jakiejś grupie ludzi po angielsku, lub z anglojęzyczną osobą...

Typu kurs Callana, Colina Rose, Helen Doron... itd

Rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać, czy ktoś mógłby mi pomóc?
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: houseMd »

na Kadyiego jest szkola jezykow obcych. mozna z native speakerem rozmawiac. http://www.awalon.com.pl/kontakt.html
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: NotoriusBIG »

houseMd pisze:na Kadyiego jest szkola jezykow obcych. mozna z native speakerem rozmawiac. http://www.awalon.com.pl/kontakt.html
Dzięki!
Właśnie coś o niej tylko słyszałem, nie nie wiedziałem na jakiej ulicy, jak się tam dostać itp :)
Jeny85
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 lutego 2014, 21:40

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: Jeny85 »

Podbijam temat. Chce się dowiedzieć czy wie ktoś o aktualnych kursach/szkoleniach z języka angielskiego dla osób bezrobotnych???
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: czeszka »

Callan to przezytek mechaniczne bezporoduktywne
Jeny85
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 28 lutego 2014, 21:40

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: Jeny85 »

Mi chodzi o porzadny kurs, najlepiej zeby byl finansowany z UE bo na jasieslki PUP nie ma co liczyc. Tematy ich szkolen powalaja. Nic przydatnego a jezyki teraz to podstawa. Tylko teraz mnie nie stac zeby placic za kurs;(
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: NotoriusBIG »

Ucz się przez Skype za darmo, najlepsza metoda nauki jakąd do tej pory miałem okazje stosować.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: T135 »

Można jakieś szczegóły? :)

Osobiście mogę polecić szkołę master school z Rzeszowa, naprawdę super potrafią nauczyć angielskiego. Kurs trochę kosztuje ale warto.
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: NotoriusBIG »

[quote="T135"]Można jakieś szczegóły? :)

Pytanie skierowane do mnie? :)
Jeśli nie, to i tak się wypowiem, bo może komuś się przyda.

Na Skype rozmawia się głównie z obcokrajowcami, native spekerami, lub uczącymi się języków.
Jedyne co to musisz przełamać barierę kontaktową... ;)
Dodam, że to co nauczyłem się w szkole nie ma się nijak do tego czego się można tam nauczyć... Ja po swoim doświadczeniu stwierdziłem, że codzienna rozmowa na Skype przez tydzień jest tyle warta ile 2-3 miesiące rycia bezsensowych słówek, których nie można użyć.
Ogólnie taką metodę bezpośrednią polecają poligloci....

Rozmówców znajdziesz na speaking24.com, czasem trzeba wejśc tam na nieogarnięty czat, ale nie miałem przypadku, żebym nie miał kogoś do rozmowy, głównie hindusi i arabowie, ale moża się też dużo dowiedzieć i zaciekawić, ja np. spotkałem Pakistańczyka, który był zafascynowany Ameryką i kulturą zachodu.

Po speaking24 polecam forum Skype (żeby przeglądać tematy trzeba sie chyba zalogować, ale nie jestem pewien).
www.skype.com, potem szukasz działów learing language, ja jak dałem 1 post to w tydzień miałem z 20 osób chcących się uczyć po angielsku. Piszesz tam jaki masz poziom, parę słów o sobie. Na forum Skype są akurat ludzie różnej ,,maści geograficznej".
Ogólnie - obczajcie co mówią poligloci o nauce języków i najlepszych sposobach, bo kto ma to lepiej wiedzieć niż osoby, które nauczyły się po naście języków, jest sporo filmików na YT.

POZDR i owocnej nauki ZA DARMO :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: T135 »

tak, pytanie było skierowane do Ciebie. Hm ciekawie to wygląda co piszesz, myślę że warto spróbować, jednak nic nie nauczy tak jak zastosowanie języka bezpośrednio-w praktyce, a nie "na sucho" z książką.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: czeszka »

Trzeba sie zaczac uczuc a nie siedziec i nic nie ro bic bo tak napew no nic z tego nie bedzie :0 :)
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: tess »

Co polecilibyście dla osoby chcącej nauczyć się dobrze mówić w języku angielskim, ale nie początkującej.
Znajomość angielskiego średnia. Jakie szkoły są w Jaśle, czy może lepiej prywatnie lektora do domu?
i jak to się cenowo przedstawia?
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: NotoriusBIG »

Na Skype się ucz. Olej kursy płatne. Na internecie masz nawet filmiki w wersji nauki jak w szkole, spójrz tu :
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Język ANGIELSKI - dobre kursy w Jaśle

Post autor: Mecenas »

Nie wkleiłeś żadnego linku...
ODPOWIEDZ