fotelik dla dzieciaka

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
dood
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 marca 2013, 08:47

fotelik dla dzieciaka

Post autor: dood »

Hi Gdzie znajde w jaśle sklepy z fotelikami dla dzieciaka, konkretnie 9-18kg szukam maxi-cosi lub recaro miałem kupować przez neta ale jeśli niewiele drożej znajde w jaśle to wole na miejscu. pozdrawiam.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: fotelik dla dzieciaka

Post autor: dado »

Szukaj w necie-po pierwsze nie znajdziesz,a jak znajdziesz to na pewno 100-200 pln drożej.Szkoda czasu!
aggiee
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 8 listopada 2011, 14:01

Re: fotelik dla dzieciaka

Post autor: aggiee »

Jeśli taniej to tylko w internecie. My kupiliśmy fotelik 9-36kg 300 zł taniej na allegro niż w sklepie :-)
W Jaśle to wogóle ciężko będzie znaleźć te foteliki, duży wybór mają w machowej w Sezamie.
Pan Woytek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 18:26

Re: fotelik dla dzieciaka

Post autor: Pan Woytek »

Mój brat jest na etapie zakupu fotelika, zastawnawia sie nad Romer King plus (9-18kg) lub Jane Exo (9-18kg), z tego co czytałem są to dość bezpieczne foteliki i w obydwu jest regulacja kąta odchylenia oparcia. Może ktoś ma któryś z tych modeli lub inny porządny, który mógłby polecić?
dood
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 marca 2013, 08:47

Re: fotelik dla dzieciaka

Post autor: dood »

ehh dzieki za wiele wnoszące odpowiedzi:), ale pytalem o foteliki w JAŚLE czy jest skep posiadające takowe moge zapłacic 100 więcej jesli na miejscu przymierze sobie fotelik do auta i do dzieciaka.
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: fotelik dla dzieciaka

Post autor: samaslodycz »

podbijam pytanie... gdzie w jasle mozna kupic fotelik samochodowy dla dziecka?
sabina
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 marca 2014, 12:03

Re: fotelik dla dzieciaka

Post autor: sabina »

Witam ja sama 4 miesiące temu kupowałam dla maluszka fotelik maxi cosi priori xp i powiem tak na jasielskim ani krosnieńskim rynku nie kupi Pani. Też się upierałam że wolę zapłacić drożej ale wolę wcześniej przymierzyć fotelik do auta i dziecko do fotelika. Niestety nic z tego nie wyszło i wkońcu zamówiłam na allegro za 600zł. Jeden ze sklepów w krośnie oferuje ten fotelik ale jedynie pod zamówienie i to za 750zł. Jeżeli jest Pani zdecydowana na ten fotelik to ja osobiście polecam bo naprawdę jest wygodny i porządny. Jedyny minus jest taki że jak dziecko szybko rośnie to za rok, półtora trzeba będzie myśleć o nowym.
ODPOWIEDZ