porada kosmetyczna

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
LondonLook
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 19 lipca 2012, 16:52

porada kosmetyczna

Post autor: LondonLook »

Witam. Czy może Drogie Panie (tudzież Panowie, jeśli mają taką wiedzę) wiedzą w której Jasielskiej drogerii/ sklepie kosmetycznym/ aptece, pracownicy potrafią dobrze dobrać podkład/ puder/ fluid do cery i jej odcienia? Szukam na własną rękę, ale co zakup to większe niepowodzenie a szkoda pieniążków na kolejny puder który nie będzie odpowiedni :/ odpadają salony kosmetyczne- aż tak kasiasta nie jestem ;D
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: porada kosmetyczna

Post autor: LookingForAngels »

Witaj :)
Wszystko zależy od typu Twojej cery i tego, jakiego podkładu potrzebujesz : czy zależy Ci na lekkim i naturalnym wykończeniu, czy szukasz czegoś "cięższego". Istotne jest również to, czy łatwo się rumienisz, czy Twoja cera jest raczej bezproblemowa :). W zależności od tego wybierasz podkład matujący, kryjący, rozświetlający etc. Jeśli łatwo się rumienisz, tudzież posiadasz cerę naczynkową, szukaj podkładu na bazie żółtych pigmentów, dobrym zakupem będzie również baza pod makijaż- zielona bądź fioletowa. :). Żeby jakoś pomóc, potrzebuję w.w informacji na temat Twojej cery :). Zaznaczam, że nie jestem ekspertem, tudzież kosmetyczką - jestem po prostu normalną kobietą lubiącą kosmetyki i myślę, że moja wiedza jest na tyle poukładana, że będę mogła coś zaproponować. :) Pozdrawiam!
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: porada kosmetyczna

Post autor: marley »

Niie musisz być ,,kasiasta ,, po prosty idz do kosmetyczki np na regulacje brwi i wtedy zapytaj czy moglaby Ci doradzic jaki podklad wybrac do twojej cery bo non stop kupujesz zly , powinna pomóc :))
eleniii
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 czerwca 2019, 21:02

Re: porada kosmetyczna

Post autor: eleniii »

Ja bardzo lubię fluid rozświetlający z Bielendy- ten mineralny Vege Flumi. Super jest, ładnie kryje, rozświetla skórę, nie zatyka porów. Ma w składzie sok z truskawek. Zamawiam raczej w sieci, chyba wiesz jaki masz kolor skóry . Dop[asowujesz pod jej koloryt
ODPOWIEDZ