wypadanie włosów-

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

zuzaa
Mistrz
Mistrz

Re: wypadanie włosów-

Post autor: zuzaa » 16 maja 2013, 21:46

Brak minerałów w organizmie powoduje m.in wypadanie włosów, czy też problemy z paznokciami. Jeżeli chodzi o suplementy to polecam Nature-Min z firmy Forever. Są to naturalne tabletki bez żadnych powłoczek chemicznych, nie mozna ich przedawkowac ponieważ organizm "wezmie" sobie tyle ile będzie potrzebował a reszte wydali, nie obciąża wątroby. Brak minerałów prowadzi również do różnych chorób, a każdy z nas jest niedoborowy, więc polecam każdemu ten produkt :)

mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: mija » 19 września 2013, 14:36

A czy ktoś stosował minerały koloidalne? czy warto kupić ? :)

kicius
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: kicius » 19 września 2013, 17:05

Ostatnio lekarz polecił mi preparat Bioxsine, podobno rewelacyjnie działa na łysienie typowe dla mężczyzn (zakola i mniej włosów na czubku czoła). Podobno blokuje jakiś enzym za to odpowiedzialny. Kupiłem i stosuje. Napiszę wam o efektach.

nitro
VIP
VIP

Post autor: nitro » 19 września 2013, 17:14

kicius pisze:Ostatnio lekarz polecił mi preparat Bioxsine, podobno rewelacyjnie działa na łysienie typowe dla mężczyzn (zakola i mniej włosów na czubku czoła). Podobno blokuje jakiś enzym za to odpowiedzialny. Kupiłem i stosuje. Napiszę wam o efektach.
Jesteś facetem, włosy na 1mm lub na zero żyletką, nie zatrzymasz łysienia raczej :P

Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: avicularia » 19 września 2013, 18:07

mężczyznom z wysokim poziomem testosteronu wypadają włosy dość szybko :hyhy: więc nie ma się czego wstydzić.
Ale tak na poważnie ,najlepiej iść do dermatologa po poradę czy to niestety tak już będzie, czy to choroba i można sobie z nią poradzić

marcel12
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: marcel12 » 19 września 2013, 19:26

a ja jestem łysy, chodze na silownie i proszę się niesmiać, a jak tego to mam tupecik w zanadżu

Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP

Post autor: Diego Forlan » 19 września 2013, 23:49

Spróbujcie może szamponu z rzepy firmy Joanna. W Triomenie 400 ml. kosztuje niecałe 8 złotych. Delikatnie wmasowywać w skórę aż do uzyskania piany. Po umyciu głowy nie wycierać intensywnie głowy a jedynie delikatnie przykładać ręcznik. Pobudza ukrwienie skóry głowy co zapobiega wypadaniu włosów. Dodam że dla włosów przetłuszczających się.

monis90
Debiutant
Debiutant

Post autor: monis90 » 15 stycznia 2014, 15:34

Ja stosuje zalecenia zgodnie z tym co piszą na lysyproblem.pl strona poświęcona tylko tematyce łysienia i wypadania włosów. Warto poczytać jest wiele ciekawych informacji które mi pomogły.

grzysiu
Debiutant
Debiutant

Post autor: grzysiu » 16 sierpnia 2014, 20:54

ja korzystam z preparatów dostępnych na stronie http://meskiewlosy.pl/ i zawsze za ich pomocą udaje mi się
uzyskać pożądany efekt bujnych włosów dlatego mogę śmiało wszystkim polecić produkty dostępne w tym sklepie :)

Mika9990
Początkujący
Początkujący

Post autor: Mika9990 » 16 sierpnia 2014, 23:36

paulo06 Borykam sie z tam samym problemem co Ty...i niestety nie odbyło się bez wizyty u dermatologa. W moim przypadku łysienie plackowate jest na tel nerwowym (od stresu) aczkolwiek łysienie plackowate może być również od tarczycy. Od lekarza dostałam tabletki uspokajające, tonik do stosowanie codziennie i maść na te łysienia do stosowania co 2 dni. Po 2 tyg pomalutku widać efekty. Pozdrawiam

kasiakopcygo
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: kasiakopcygo » 26 sierpnia 2014, 19:27

Mnie pomógł specyfik z tej strony http://www.luxurycosmetic.pl

JasieQ
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: JasieQ » 10 września 2014, 21:23

Mika9990 pisze:paulo06 Borykam sie z tam samym problemem co Ty...i niestety nie odbyło się bez wizyty u dermatologa. W moim przypadku łysienie plackowate jest na tel nerwowym (od stresu) aczkolwiek łysienie plackowate może być również od tarczycy. Od lekarza dostałam tabletki uspokajające, tonik do stosowanie codziennie i maść na te łysienia do stosowania co 2 dni. Po 2 tyg pomalutku widać efekty. Pozdrawiam
hej, a probowalas moze kuracji: focus zagęszczanie włosów?? Ponoc to jakas nowa rewelacyjna metoda z USA, zachwalana przez tysiace osob, ktore maja problemy z wlosami.

gold
Debiutant
Debiutant

Post autor: gold » 2 listopada 2014, 00:30

avicularia pisze:mężczyznom z wysokim poziomem testosteronu wypadają włosy dość szybko :hyhy: więc nie ma się czego wstydzić.
Ale tak na poważnie ,najlepiej iść do dermatologa po poradę czy to niestety tak już będzie, czy to choroba i można sobie z nią poradzić
Mój mąż ma wysoki poziom testosteronu i wysokie...czoło :-)
A tak na poważnie nigdy nie pogodził się z swoim łysieniem i wciąż próbował nowych produktów i leków. Od dwóch miesięcy zażywa "NR07" Efekty już widać!! Na jego łysince pojawia się coraz więcej nowych, króciutkich włosków. Myślę, że jeszcze miesiąc a zmieni fryzurkę z długiej zakrywającej łysinkę na jeżyka :-)
Zajrzyjcie sobie nahttp://www.nr-07.eu i poczytajcie o tym preparacie. Może i wasi mężowie szukają sposobu na łysinkę :-)

Anka7
Guru
Guru

Post autor: Anka7 » 3 listopada 2014, 14:10

Czy naprawdę NR07 jest skuteczny? Zastanawiam się nad kupnem, ale jest on bardzo drogi.

łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: łodyniec » 3 listopada 2014, 14:23

Anka7 pisze:Czy naprawdę NR07 jest skuteczny? Zastanawiam się nad kupnem, ale jest on bardzo drogi.

se kurzyńcym posmaruj to ci bedom rosły nawet na dłoni :hyhy:

ODPOWIEDZ