Sklep z auto częściami

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Sklep z auto częściami

Post autor: PabloJKS »

Witam , gdzie w Jaśle najlepszy sklep z auto częściami ?? Proszę o opinie .
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Sklep z auto częściami

Post autor: szybki811 »

Naprzeciw Rafinerii,przed światłami-ma chłop praktycznie wszystko i w miarę rozsądne ceny.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Sklep z auto częściami

Post autor: yorker »

Na Kochanowskiego w podwórzu, obok dawnego Lukullusa jest sklep z częściami, duży wybór.
Na Jagiełły "w garażu" jest sklep z cześciami,
Na Lenartowicza - równoległa do 3 Maja na wysokości Franciszkanów, jest sklep z częsciami,
Przy rondzie Solidarności (to z winogronem), koło białego budynku dawnej mleczarni, w podwórzu jest sklep z cześciami również do dostawczaków, ale tam cześciej tylko zamiawiam.
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Sklep z auto częściami

Post autor: danielo »

i na mickiewicza za drukarnią też mają sklep, jak czegoś nie ma to ci zamawiają na miejscu i masz w ten sam dzień jeszcze, ceny też dość rozsądne
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: Sklep z auto częściami

Post autor: awion »

sklepy są dobre bo mają trochę towaru na półkach...ale są też dość drogie:/ Ja trochę sam majsterkuje przy autach... części biorę u jednego z mechaników...mam części 10-15% taniej niż w sklepie!:) Także czasami warto podejść do jakiegoś zakładu mechaniki i zapytać się o części:P
edzio440
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 13:22

Re: Sklep z auto częściami

Post autor: edzio440 »

Witam.Jeśli chcecie kupić naprawdę tanio części to jedzcie na osiedle Gamrat ul. Mickiewicza 128/15 w bloku od strony drogi. Ja tam kupuje części i koleś ma ceny najniższe na jaśle...czasem warto nadłożyć 3km drogi, ale naprawdę warto gwarantuje,że taniej nie znajdziecie...POLECAM :)
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Sklep z auto częściami

Post autor: szybki811 »

Sklep z tanimi częściami to jeszcze nie wszystko kolego-od Ciebie zależy czy, wybierzesz części renomowanych firm droższe-a wytrzymalsze,czy tańsze-a gorszej jakości.Kiedyś kupiłem tani wahacz do passata-po paru miesiącach rozleciał się-kupiłem droższy a renomowanej firmy-hula 2 lata bez deka luzu.To jest tak jak np kosiarka-tania 300 zł./made in czaina/,mocarz nie do zdarcia np stihl 1500. :ok:
ODPOWIEDZ