Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
boston
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 6 czerwca 2013, 20:52

Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: boston »

Witam,

Wkrótce będę musiał zarejestrować kupiony samochód w Wydziale Komunikacji w Jaśle. Czy ktoś się może orientuje jak wygląda tam procedura? Czy trzeba przyjść rano po jakiś numerek?

Jeśli tak, to o której godzinie najlepiej, czy zazwyczaj jest kolejka? Proszę o rady.

Czy orientujecie się może jaka jest cena za przerejestrowanie samochodu? Auto jest spoza Jasła, więc chodzi o nowy dowód rejestracyjny i nowe tablice.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: greg@@ »

Jakieś dwa tygodnie temu znajomy było o 8 rano i już nie dostał numerka . Następnego dnia poszedł o 5 i był już czwarty. Nie wiem czy jest tak zawsze ale to jakaś masakra z tymi kolejkami do wydziału komunikacji.
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: ewelinaj103 »

mój mąż pare dni temu ale w dębicy zapłacił 280zl ale w tym wymienial jeszcze prawo jazdy ,a prawo jazdy 115zl jak dobrze pamietam...
stiffer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 14:29
Lokalizacja: Jaslo

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: stiffer »

boston pisze:Witam,

Wkrótce będę musiał zarejestrować kupiony samochód w Wydziale Komunikacji w Jaśle. Czy ktoś się może orientuje jak wygląda tam procedura? Czy trzeba przyjść rano po jakiś numerek?

Jeśli tak, to o której godzinie najlepiej, czy zazwyczaj jest kolejka? Proszę o rady.

Czy orientujecie się może jaka jest cena za przerejestrowanie samochodu? Auto jest spoza Jasła, więc chodzi o nowy dowód rejestracyjny i nowe tablice.
Do wydziału komunikacji RANO O 7:00 - 7:15, na 3 piętro (albo drugie, jedno wyżej niż bezrobotni), na sam koniec długiego korytarza. Będzie tam siedziała grupka mocno poddenerwowanych osób ;). Pod ścianą jest automat z biletami, bierzesz bilet i spylasz na miasto zjeść śniadanie. Na bilecie bedziesz mieć numer i jakaś tam godzine, bądź 10 minut wcześniej.

Kosztu dokładnie nie pamiętam, ale w grudniu bodajże 150zl za blachy + naklejka na szybę, 70zl za dowód rej. w 250zl się zmieścisz.

Szerokości i bezawaryjności ;)
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: Architekt »

stiffer pisze: Będzie tam siedziała grupka mocno poddenerwowanych osób ;).
To są obłąkani SZALEŃCY taki produkt obecnej cywilizacji.
Uważają, że chcą, że muszą, mają prawo i że im się NALEŻY :rotfl: :krzeslem:
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: Chili »

180zł kosztuje przerejestrowanie samochodu z polskich blach .
boston
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 6 czerwca 2013, 20:52

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: boston »

Dzięki wszystkim za rady. Szczególnie zaskoczyło mnie, że ktoś przyszedł o 5:00 rano?! Chyba to jakaś literówka i chodziło o 7:00? :)

Gdy już będę miał konkretną godzinę na numerku, to mam przyjść do okienka ze starymi tablicami? Czy dają twardy dowód od ręki, czy wciąż jest tak jak kiedyś, że na miesiąc tymczasowy?

Dodam, że auto obecnie jest zarejestrowane w Rzeszowie.
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: Krzysiek92 »

jakis miesiac temu rejestrowałem 2 samochody. Ja bylem po ten caly numerek tam juz o godz 6,50 i mialem pozniej na godz jakos kolo 12...
Najlepiej to idz tak zebys na 7 byl tam i stał w kolejce bo jak pozniej bedziesz to nie zdazysz juz.
zabierasz ze soba stare tablice i jak ci sie wyswietli Twoj numer to wchodzisz na to stanowisko co tam pisalo. placisz za tablice pozniej w kasie i dostajesz dowod wazny miesiac na ktorym mozesz jezdzic. ale wszytsko tam Ci wytlumacza co i jak ;)
a po dowod twardy idziesz za okolo po 3 tyg ( ja tak mialem) ale juz nie musisz wybierac żadnego numerku. wchodzisz oddajesz im ten dowód co dostałeś na miesiąc i daja Ci już ten twardy ;)

pozdrawiam: Krzysiek92
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: cerzka92 »

greg@@ pisze:Jakieś dwa tygodnie temu znajomy było o 8 rano i już nie dostał numerka . Następnego dnia poszedł o 5 i był już czwarty. Nie wiem czy jest tak zawsze ale to jakaś masakra z tymi kolejkami do wydziału komunikacji.
posłuchaj w Pup Jasło jest tak że numerek to zwykły pic na wode nic wiecej.. jak przyjdziesz pierwszy za samego rana a nikogo nie bedzie lub w miedzy czasie bedzie malutka kolejka a to teraz dosć czesto sie zdarza to bez problemu cie przyjmą. :)
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: fiołek20 »

Ja bylam ponad dwa tygodnie temu o 7 i w kolejce po bilecik byłam trzydziesta. Na bilecie dostałam godzinę 11.24, a przyjęto mnie grubo po 12...
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: yorker »

Długość kolejki zalezy od dnia. Odradzam poniedziałek i piątek, bo w te dni zawsze są tłumy. Środa wydaje sie być bezpieczna. Zdarzało mi się przychodzić ok. 10 i brałem numerek na 14
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: michalr607 »

a czy nie orientujecie się czy można rejestrowac w Polsce samochód sprowadzony z Anglii z kierownicą po prawej stronie.bo podobno że miała wejśc w życie jakaś ustawa pozwalająca na zarejestrowanie takiego samochodu u nas.
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: fiołek20 »

yorker pisze:Długość kolejki zalezy od dnia. Odradzam poniedziałek i piątek, bo w te dni zawsze są tłumy. Środa wydaje sie być bezpieczna. Zdarzało mi się przychodzić ok. 10 i brałem numerek na 14
U mnie ta środa się nie sprawdziła, bo kolejka i tak była dłuuuga ...
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: Akasha »

Czy w wydziale komunikacji nadal panuje taka sama sytuacja, tzn walka z rana o numer, a potem żmudne czekanie??? O której godzinie najlepiej przyjsć po ten numerek jeśli nadal są i czy te numerki sa wydawane przez Panie w pokoju czy jakiś automat?
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Re: Rejestracja samochodu w wydziale komunikacji

Post autor: PabloJKS »

Tak nadal z samego rana ustawiają się kolejki , jest automat , który wydaje numerki . Najlepiej przyjsc jeszcze przed otwarciem urzedu ale nie kazdy niestety ma czas stac i czekac .
ODPOWIEDZ