Prezent na zakończenie roku szkolnego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18466
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

michalr607 pisze:nauczycielom prezent a za co?są grupą zawodową która w tym kraju ma chyba najlepiej więc się pytam za co.ja żeby zarobić to co nauczyciel to musiałbym robić 300 godzin w miesiącu a nie w nie 100.a poza tym całych wakacji i ferii też by mi nikt nie zapłacił że nie wspomnę o innych okolicznościach typu dzień nauczyciela itd.
Chociażby za to, że byle jak, bo byle jak, ale nauczyli Cię pisać i obsługiwać komputer, czego efekty właśnie widzimy :hyhy:
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: Flowerekk »

Ja też nie rozumiem zupełnie instytucji prezentów dla nauczycieli na koniec roku... Ewentualnie symbolicznie- kwiaty i czekoladki dla naprawdę zaangażowanego nauczyciela.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18466
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

Flowerekk pisze:Ja też nie rozumiem zupełnie instytucji prezentów dla nauczycieli na koniec roku... Ewentualnie symbolicznie- kwiaty i czekoladki dla naprawdę zaangażowanego nauczyciela.
Ale tej "instytucji" nie wymyślili nauczyciele, o ile się orientuję. Zresztą kwiatki więdną, od czekoladek się tyje ;)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: jędza »

IndiosBravos pisze:daj mu święty spokój to mu wystarczy heh
o to właśnie chodzi

Szkoda tylko że ludzie - rodzice koniecznie chcą (czasem jeden na przeciw drugiego) się pokazać i kupują coś czego tak naprawę nikt od nich nie oczekuje. Wszelkiego typu "prezety" stawiają nauczyciela w krępującej sytuacji. A potem pojawiają się właśnie tego typu komentarze jak powyżej.
Kwiatek jest naprawdę wystarczający, symboliczne podziękowanie, nawet samo uściśnięcie dłoni i szczere "dziękuję " jest czasem lepsze niż jakikolwiek "prezent". Jeżeli już komuś bardzo zależy można zrobić składkę po 4-5 zł i kupić jakiś ładniejszy bukiet od całej klasy.
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: Flowerekk »

dragoness dlatego nie powinni dostawać niczego :)
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: antykieckowy »

0,5 l

ale to chyba tylko w szkołach średnich wzwyż
jak nauczyciel spoko człowiek to i podzieli się prezentem
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze:
michalr607 pisze: Chociażby za to, że byle jak, bo byle jak, ale nauczyli Cię pisać i obsługiwać komputer, czego efekty właśnie widzimy :hyhy:
znowu się pogrążasz :rotfl: znowu potwierdzasz że to co robisz robisz kiepsko
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

Blu 66 pisze:Witam macie może propozycje na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Szukam czegoś innego niż kwiatki :dobani:
belfry za swoje wypociny biorą niemałe pieniądze tak więc uważam dawanie prezentów za zwykłe włazidupstwo
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18466
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

kociamberek pisze:
dragoness pisze:
michalr607 pisze: Chociażby za to, że byle jak, bo byle jak, ale nauczyli Cię pisać i obsługiwać komputer, czego efekty właśnie widzimy :hyhy:
znowu się pogrążasz :rotfl: znowu potwierdzasz że to co robisz robisz kiepsko
O, mój wielbiciel :hurra: Jak już wcześniej gdzieś tam napisałam, wisi mi opinia ogółu, prócz tej wyrażanej przez moich uczniów, więc się nie wysilaj.
antykieckowy pisze:0,5 l

ale to chyba tylko w szkołach średnich wzwyż
jak nauczyciel spoko człowiek to i podzieli się prezentem
Ale tylko z absolwentami ;) I nawet brudzia wypije. A co do prezentów dawanych "bo tak wypada", to naprawdę po przeczytaniu niektórych opinii odechciewa się nawet kwiatka wziąć.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze: O, mój wielbiciel :hurra:
nie pochlebiaj sobie :)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: rkoh »

dragoness pisze:
michalr607 pisze:nauczycielom prezent a za co?są grupą zawodową która w tym kraju ma chyba najlepiej więc się pytam za co.ja żeby zarobić to co nauczyciel to musiałbym robić 300 godzin w miesiącu a nie w nie 100.a poza tym całych wakacji i ferii też by mi nikt nie zapłacił że nie wspomnę o innych okolicznościach typu dzień nauczyciela itd.
Chociażby za to, że byle jak, bo byle jak, ale nauczyli Cię pisać i obsługiwać komputer, czego efekty właśnie widzimy :hyhy:
Jak jedziesz do mechanika, bo Ci w aucie coś nawala, zapłacisz za naprawę 300zł to też dajesz prezent? Praca jak każda inna i nie wiem po co cała ta szopka. Przecież nie nauczają charytatywnie, tylko biorą za to pieniądze. Tym bardziej, że większość nauczycieli odwala byle jak swoją robotę i tyle.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18466
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

rkoh pisze:
dragoness pisze:
michalr607 pisze:nauczycielom prezent a za co?są grupą zawodową która w tym kraju ma chyba najlepiej więc się pytam za co.ja żeby zarobić to co nauczyciel to musiałbym robić 300 godzin w miesiącu a nie w nie 100.a poza tym całych wakacji i ferii też by mi nikt nie zapłacił że nie wspomnę o innych okolicznościach typu dzień nauczyciela itd.
Chociażby za to, że byle jak, bo byle jak, ale nauczyli Cię pisać i obsługiwać komputer, czego efekty właśnie widzimy :hyhy:
Jak jedziesz do mechanika, bo Ci w aucie coś nawala, zapłacisz za naprawę 300zł to też dajesz prezent? Praca jak każda inna i nie wiem po co cała ta szopka. Przecież nie nauczają charytatywnie, tylko biorą za to pieniądze. Tym bardziej, że większość nauczycieli odwala byle jak swoją robotę i tyle.
No to przestańcie dawać cokolwiek i przestańcie się użalać nad każdym badylem, bo to jest żałosne. Faktycznie szopka. 99% nauczycieli wcale tego nie potrzebuje, a po lekturze tych "mądrości" nawet nie chce. Matce, czy ojcu też nie dawajcie nic z okazji ich święta, przecież wychować to ich obowiązek i tyle, nie?
@kociamberek Czyżby Weber się mylił, czy po prostu wybrałeś nicka ot tak?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: juve_fan »

michalr607 pisze:nauczycielom prezent a za co?są grupą zawodową która w tym kraju ma chyba najlepiej więc się pytam za co.ja żeby zarobić to co nauczyciel to musiałbym robić 300 godzin w miesiącu a nie w nie 100.a poza tym całych wakacji i ferii też by mi nikt nie zapłacił że nie wspomnę o innych okolicznościach typu dzień nauczyciela itd.
Skoro tak świetnie jest być nauczycielem to czemu się na to nie zdecydowałeś. Nikt chyba ci książek z łapki nie wyrywał?
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze: @kociamberek Czyżby Weber się mylił, czy po prostu wybrałeś nicka ot tak?
nie wiem o czym piszesz ale gdybym nawet spróbował wyjaśnić Ci genezę mojego nicka to i tak nie zrozumiesz :P
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18466
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

kociamberek pisze:
dragoness pisze: @kociamberek Czyżby Weber się mylił, czy po prostu wybrałeś nicka ot tak?
nie wiem o czym piszesz ale gdybym nawet spróbował wyjaśnić Ci genezę mojego nicka to i tak nie zrozumiesz :P
Właśnie widzę, że nie wiesz ;) Space opera "Starfire". David Weber. Polecam.
Skoro tak świetnie jest być nauczycielem to czemu się na to nie zdecydowałeś. Nikt chyba ci książek z łapki nie wyrywał?
Take it easy, man ;)
ODPOWIEDZ