Prezent na zakończenie roku szkolnego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

kowalski38200
Guru
Guru

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kowalski38200 » 28 czerwca 2013, 10:55

Może to nie na temat ale co sądzicie o tym przypadku? Ciekawe czt TA PANI dostała kwiatki????
:wsciekly:
Zabiła dziecko, a dziś pracuje w szkole. W sieci zawrzało, Tusk wstrząśnięty
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zabila-d ... omosc.html

Trwa dyskusja po tekście Mariusza Szczygła, który ukazał się w najnowszym wydaniu "Dużego Formatu". Reporter opisał historię nauczycielki, która została skazana na 15 lat więzienia za brutalne zabójstwo 6-letniego chłopca. Dziś kobieta nadal pracuje w szkole i jest ekspertem Ministerstwa Edukacji Narodowej ds. mianowania nauczycieli. "Jestem tym głęboko poruszona" - pisze minister Krystyna Szumilas. - Nie ma podstaw prawnych, by odwołać ją z funkcji - twierdzą jednak prawnicy. Premier Donald Tusk uważa, że prawo jest w tej kwestii ułomne.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 28 czerwca 2013, 13:52

Zgodnie z obietnicą, udzielam informacji na temat otrzymanych "korzyści majątkowych": kwiat doniczkowy Zandeteschia - 25 - 30 zł., Zegarek Timemaster: 120 zł. Oprócz tego dużo podziękowań od maturzystów za przygotowanie do matury i od uczniów prośby o naładowanie baterii przed następnym rokiem szkolnym.
kowalski38200 pisze:W łacińskim oryginale nie ma mowy o potwierdzaniu czegokolwiek, gdyż użyte w nim słowo probare oznacza : „sprawdzać”, „testować” i tylko czasem w językach pochodnych zmieniło swe znaczenie (franc. Prouver, ang. To prove – dowodzić, potwierdzać), czego Rzymianie z pewnością nie mogli przewidzieć. Wyjątki nie potwierdzają więc reguły, ale ją sprawdzają! :hyhy:

Czyżby ktoś nie uważał na LEKCYI ?
Lubisz się czepiać, p. kowalski? To sprawdź sobie określenie uzus, ok?
Na tym z mojej strony zamykam dyskusję o prezentach, kompetencjach i powołaniu i przypominam o możliwości nauczania domowego. Miłego weekendu, bo dla niezorientowanych, wakacje zaczęły się jedynie dla uczniów.

kowalski38200
Guru
Guru

Post autor: kowalski38200 » 28 czerwca 2013, 14:16

Koniec dyskusji, idziemy rozpakować prezenty :hyhy:

kociamberek
VIP
VIP

Post autor: kociamberek » 28 czerwca 2013, 16:53

dragoness pisze: wakacje zaczęły się jedynie dla uczniów.
to kogo będziesz teraz uczyć chyba ze sama weźmiesz się za uzupełnianie wiedzy
noo i skąd wiesz ile kosztuje ten zegarek ?? zdążyłaś już sprawdzić jego wartość na allegro :hyhy:

moHer
Debiutant
Debiutant

Post autor: moHer » 28 czerwca 2013, 18:50

Kurde, gdzie Wy mieszkacie? W życiu nie widziałem, żeby nauczyciel dostał coś co jest więcej warte niż ładny bukiet kwiatów.
Moja dzidzia skończyła przedszkole i dołożyłem się za 20zł dla 3 Pań (kwiaty, pamiątkowy album, pożegnalna impreza z ciastkiem dla dzieci).
Jako nauczyciel nie przyjąłbym czegoś takiego jak biżuteria za 1000zł.
Jako rodzic nie pozwoliłbym i nie pozwolę sobie, żeby nauczyciel stawiał takie warunki - znałem takich "profesorów" na studiach. Zero osobowości.

Dobrze, że jutro zapomnicie o tym wątku. Zacznijcie się cieszyć wakacjami.

nowynowy
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: nowynowy » 28 czerwca 2013, 19:23

a ja (tez nauczyciel) dostalam dzis PRZEPIEKNY bukiet kwiatow. A oprocz tego nasze wspolne z klasa zdjecie z wycieczki w przeslicznej ramce i dedykacja od kazdego. Cudo:) :hurra:

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 29 czerwca 2013, 20:28

kociamberek pisze:
dragoness pisze: wakacje zaczęły się jedynie dla uczniów.
to kogo będziesz teraz uczyć chyba ze sama weźmiesz się za uzupełnianie wiedzy
noo i skąd wiesz ile kosztuje ten zegarek ?? zdążyłaś już sprawdzić jego wartość na allegro :hyhy:
Obiecałam informację, ale ty przecież moich postów nie czytasz. A Twoje uwagi świadczą, że nie masz pojęcia o mojej pracy. Miłego odpoczynku życzę.

Bran
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Bran » 30 czerwca 2013, 08:56

Ale macie problem, dostali to dostali nikt wam nie kazuje dawać, zawistne, zazdrosne polaczki. Wam to zawsze źle, z zazdrości to aż was gryzie od środka, chcesz dostawać przezenty, proszę bardzo idźcie na nauczyciela przecież nikt wam nie broni ukończyć studia w tym kierunku. Dlatego Polacy zawsze będą 100 lat za murzynami, bo przeciez to naród zazdrosnych ludzi i dewotek.

kociamberek
VIP
VIP

Post autor: kociamberek » 30 czerwca 2013, 12:21

Bran pisze: nie kazuje dawać
możesz rozwiać co to znaczy co znaczy słowo kazuje ??? bo w żadnym słowniku nie znalazłem takiego słowa, chyba jesteś uczniem dragoness, a ona wie wszystko więc pewnie przekazała Ci znaczenie tego słowa :hyhy:

Bran
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Bran » 30 czerwca 2013, 12:30

Przepraszam, nie mogę edytować, wiec nie poprawie na "każe", ale co to wnosi do tematu? myślę, że zrozumiałeś moją wypowiedź, wiec po co robić offtop?. Nie, nie jestem uczniem dragoness, a i byłbym zapomniał, stawia się jeden pytajnik, nie xxx.

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Post autor: kater » 12 lipca 2013, 17:01

A może takie kalendarze ? ;) To bardzo fajne i praktyczne prezenty moim skromnym zdaniem ;)
Sam sprawiłem takie swojej rodzince na gwiazdkę i każdy był zadowolony.

warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: warez » 12 lipca 2013, 23:54

Kopa w D... powinien dostać. Kasę za "nauczanie" wziął - to co mu się jeszcze należy?! Ja też jak pracuję jako babka klozetowa to powinienem dostawać prezenty od każdego dawcy kału lub moczu. :cisza:

warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Dzień nauczyciela

Post autor: warez » 13 października 2013, 22:18

Znowu dzisiaj będą się nachapywać kwiatami i prezentami belfry. :niepewny:

Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: obiektywnyObserwator » 13 października 2013, 23:34

Nikt nie bronił Ci zostać nauczycielem...
Widać, że w młodości nie po drodze Ci było z edukacją i nauczycielami.

warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: warez » 14 października 2013, 00:09

Darmozjady - posiedzą kilka godzinek w szkole, potem udają wielce zmęczonych. Widać, że prawdziwej pracy nie widzieli. Wakacje 2 miechy nicnierobienia i jeszcze ich uwielbiać?! Każdy weekend wolny... :zalamany:

ODPOWIEDZ