Prezent na zakończenie roku szkolnego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: obiektywnyObserwator » 14 października 2013, 00:23

Jak by nie facet od matmy z pierwszego LO, pozwól że nazwiska nie wymienię,
to nie był bym tu gdzie teraz jestem. Jest na prawdę konkretnym dobrym nauczycielem
i wielu ich jeszcze było na mojej drodze za co im bardzo dziękuję!
Ja też mam każdy weekend wolny, praca może trochę stresująca ale ją lubię.
Za nic bym się nie chciał zajmować bachorami obcych ludzi, a Oni wybrali taką drogę
i dają sobie radę, nie wiem czego im tak zazdrościsz i takim jadem w Ich stronę plujesz.

Powtarzam jeszcze raz, nikt nie bronił Ci zostać nauczycielem!

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 14 października 2013, 07:29

Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej, życzę wszystkim tego, na co zasługują. :)

katrina_pi
Obyty
Obyty

Post autor: katrina_pi » 27 marca 2014, 11:24

super pomysł

kociamberek
VIP
VIP

Post autor: kociamberek » 9 czerwca 2014, 19:50

odkopuje temat specjalnie dla mojej wirtualnej koleżanki - dragoness :)

agnetta
Guru
Guru

Post autor: agnetta » 19 lipca 2014, 12:14

AleksaSana pisze:U mnie pod koniec roku szkolnego złożyliśmy się na fotoksiążkę, to lepsza opcja niż tradycyjny album, a wydawało nam się, że to całkiem fajny pomysł by zatrzymać wspomnienia :) W sumie ostatecznie bardzo się to wszystkim spodobało :)
My kiedyś zamówiliśmy kubki ze zdjęciem naszej klasy. To było bardzo miłe, gdy nauczyciele pili z nich później kawę. Nie wiem tylko, jak rozpoznawali je później w pokoju nauczycielskim. ;-)

MarekW42
Debiutant
Debiutant

Post autor: MarekW42 » 18 czerwca 2016, 23:31

Mi się nie podoba bardzo zwyczaj kupowania jakiś drogich prezentów wychowawcom, jak np. biżuteria , tym bardziej w młodszych klasach. Przecież w takim prezencie chodzi o to, aby nauczyciel miał pamiątkę po klasie, a nie złotą bransoletkę czy kolczyki. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie, to stworzenie np. fotoksiążki ze zdjęciami klasowymi i jakąś piękną dedykacją, strony takie jak PIxbook mają bardzo dużo wzorów takich książek , a co najciekawsze taki prezent wychodzi często taniej od wielkich bukietów.

betson
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: betson » 15 maja 2019, 08:47

Empik Foto ma takie drewniane fotoalbumy. Uważam, że akurat na taką okazję to powinno się znakomicie sprawdzić, bo jeśli nie, to co innego?
Prezenty za nie wiadomo ile kasy? Moim zdaniem to powinno być po prostu rozsądne i tyle. Kupowanie sprzętu AGD czy dawanie kasy to przesada.

Obrazek

ODPOWIEDZ