Dobre okulary przeciwsłoneczne - gdzie duży wybór?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Dobre okulary przeciwsłoneczne - gdzie duży wybór?

Post autor: rkoh »

Jak w temacie. Z wyglądu okulary normalne, a nie jakieś kosmiczne sportowe ;) z polaryzacją i filtrami. Firmy typu Arctica, Polaroid itp.
Awatar użytkownika
Debilodejda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 5 lutego 2012, 00:00
Lokalizacja: Twój klozet.

Re: Dobre okulary przeciwsłoneczne - gdzie duży wybór?

Post autor: Debilodejda »

Ulica Koralewskiego, optyk obok ceglanej podstawówki.
Duży wybór oprawek, szkła z filtrem, nie tylko nalepką '400uv', przyjazne portfelowi ceny, ew. można wybrać jedną z sieciówek Lpp takich jak Mohito, Cropp, House. Z tego co mi wiadomo ich okulary posiadają filtry i są przyjazne kierowcom.
Pragnę naznaczyć, że okulary bez filtra są nic nie warte, przyciemniają środowisko oka, przez co źrenica się rozszerza i przenika w nią więcej światła. W takim wypadku należy nie nosić okularów z ciemnymi szkłami bez filtra wcale, naturalne mrużenie oka działa zbawienniej dla źrenic i rozpoznawaniu kolorów.
Anettka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 lipca 2013, 11:52

Re: Dobre okulary przeciwsłoneczne - gdzie duży wybór?

Post autor: Anettka »

Oszuści i naciągacze! Odradzam zlecanie zrobienia okularów w Vision an Kościuszki 31 b!!!!! Okulary kosztowały kupe kasy a okazalyu sie zle zrobione rozsypaly sie po 2 tygodniach i teraz za naprawe musze jeszcze zaplacic, do tego poszlam do okulisty i szkła są nie te które mialy byc dlatego gorzej widze. Nie polecam i ostrzegam już wszytskich znajomych, bo pracuja tam nie kompetentni ludzie bez zadnego dyplomu!
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Dobre okulary przeciwsłoneczne - gdzie duży wybór?

Post autor: rkoh »

na ch*j mi spamujesz w moim temacie o okularach przeciwsłonecznych ?!
M1910B
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 18:54

Re: Dobre okulary przeciwsłoneczne - gdzie duży wybór?

Post autor: M1910B »

Ja osobiście polecam okulary Arctica. Kupiłem w sportowym na górze w galerii, zapłaciłem 120zł, ale nie żałuję. Okulary polaryzacyjne z filtrem UV itd :)
ODPOWIEDZ