Jaki prezent na ślub?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
zdrowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 lipca 2013, 21:09

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: zdrowa »

lepiej ich spytać, jak są dorbymi znajomymi ;), może sami powiedzą czego by im najbardziej brakowało
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: mija »

Po co kombinować z tymi prezentami dopytywać najlepiej dać koperte i po sprawie :)
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: avicularia »

Ja pitole :mur: sie Wam us*ało z tymi prezentami na ślub. Kto chce dawać prezent ślubny niech sam siebie zapyta czy chciały taki dostać?? :] np.: 3 tostery z Tesco :] Chcesz dać COŚ , to daj Kasę, jak Cię nie stać, idź do Kościoła na mszę i nie dawaj nic. Oczywiście buractwem jest iść z trójką dzieci i włożyć do koperty 100 zł, bo wesele to nie darmowa wyżerka i ochlaństwo.
Ja od jednych gości dostałam 150 zł ( para), ale wiem,że to było dla nich bardzo dużo, bo ich na więcej absolutnie nie byłoby stać. Cieszyłam się,że przyszli i poświęcili te pieniądze na prezent.

Prezenty na ślub są dopuszczalne tylko jak się je uzgodni z młodymi.
Amen
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: mija »

Wreszcie ktoś mądrze napisał i skończcie już z tymi prezentami jest kasa kupują to co chcą i Amen :)
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: cytrynowakredka »

najlepsza kasa, bez kombinowania co kupić i latania po sklepach:)
kejzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 21:20

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: kejzi »

Zdania są podzielone, każdy myśli inaczej.. Osobiście uważam, że wesela nie organizuje się dla kasy czy prezentów, tylko po to żeby Ci co ich zaprosimy byli z nami w tym dniu. Młodzi powinni się z wszystkiego cieszyć i z garnków philipiaka i z kasy i z tosterów etc. Prezenty nie są złe, mówcie za siebie, bo ja dostałam bez uzgodnienia to co dostałam i cieszyłam się, bo wszystko się kiedyś przyda;) Jeśli się coś zdublowało to są na to sposoby, zawsze się znajdzie okazja żeby komuś podarować, w ten sposób oszczędzając. Witus skoro młodzi lubią gotować to im kup te garnki;) Możesz też podpytać ich, czy takie by chcieli, ale uważam, że to niepotrzebne;)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: mija »

Prezenty i prezenty to nie czasy komunistyczne , że nic nie można było kupić była kasa ale towaru brak a teraz jak młodzi uzbierają gotówkę to w końcu zdecydują co jest im niezbędne wchodzisz do sklepu i kupujesz co chcesz i sam decydujesz z jakiej półki będą dane rzeczy , prezenty to bardziej na komunie a na wesele koperta , ale każdy robi jak uważa
zdrowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 lipca 2013, 21:09

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: zdrowa »

kupcie im coś co się przyda. Ostatnio z rodziną kupliśmy garnki philipiak, ale daltego, że para młoda coś wspominała. Z tego co wiem są bardzo zadowoleni
Julitta
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 21 września 2012, 17:13

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: Julitta »

cytrynowakredka pisze:najlepsza kasa, bez kombinowania co kupić i latania po sklepach:)
Dokładnie , albo jakieś bony. My dostaliśmy jubilerskie z Apartu.
zdrowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 lipca 2013, 21:09

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: zdrowa »

ja uważam, że najlepiej podpytać, czego młodzi potrzebują :)
kejzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 21:20

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: kejzi »

nieee zegarki odpadają, odliczają czas do śmierci xD niektórzy są przesądni - moja przyjaciółka np. by się obraziła;p
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: landri101 »

jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: jarkor2013 »

Pewnie, świetny prezent. W sam raz dla kogoś bliskiego z rodziny, czy znajomych :)
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: Marta25 »

My idziemy w styczniu na ślub i dajemy pieniądze w kopercie - polskie nie dolary :)
Awatar użytkownika
antylopa
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 00:27

Re: Jaki prezent na ślub?

Post autor: antylopa »

Ja postawiłabym na oryginalność. Widziałam ostatnio na citeam piękne albumy z pozycjami seksualnymi w bardzo atrakcyjnej cenie http://www.citeam.pl/oferta/,,101-pozycji-seksualnych. Ma piękne wydanie i świetne zdjęcia.
ODPOWIEDZ