Na wałach znaleziono telefon Samsung

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
znany
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2013, 12:45

Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: znany »

Wczoraj rano (niedziela) w okolicach kładki na rzece Wisłoce, na wałach od strony osiedla Gądki, znalazłem telefon Samsung, kolor obudowy srebrno-czarny. Telefon był w dobrym stanie i dobrej klasy, właściciel bez problemu go rozpozna. Telefon zaniosłem na policję i oczekuje on na właściciela w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle.
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: NotoriusBIG »

Słowa uznania za uczciwość, pozdrawiam i przyłączam się do poszukiwania właściciela.
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: wojkup »

Mam nadzieję że sprawdzą imei z pudełkiem zanim oddadzą go właścicielowi ;)
znany
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2013, 12:45

Re: Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: znany »

Nigdzie nie został podany model telefonu, ponadto właściciel zapewne zna numer PIN :) to chyba wystarczy do weryfikacji
Awatar użytkownika
Motór
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 15 września 2012, 13:05

Re: Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: Motór »

Wystarczy z kontaktów wybrać jeden numer ,przedzwonić i zapytać czyj to telefon,ale milicjanty na to nie wpadną ,będą czekać aż się właściciel zgłosi albo i nie :P
Zdegustowany
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwietnia 2013, 03:40

Re: Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: Zdegustowany »

Motór pisze:Wystarczy z kontaktów wybrać jeden numer ,przedzwonić i zapytać czyj to telefon,ale milicjanty na to nie wpadną ,będą czekać aż się właściciel zgłosi albo i nie :P
Tak, tak. Tylko gdyby nie trzeba było wpisywać kodu PIN to osoba która go znalazła zrobiłaby tak jak piszesz. Pomysł genialny :rotfl:
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: Magladenka »

Pomysł genialny także i dlatego, że nie ma żadnej możliwości żeby zweryfikować tego, do kogo się dodzwonimy. Ja tam nie wierzyłabym tak do końca, że ktoś mi na pewno odpowie prawdę.
kamikaze

Re: Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: kamikaze »

Zawsze można wsadzić swoja kartę SIM i poszukać kontaktów w pamięci telefonu. Tez kiedys znalazłem telefon i pomimo blokady udało się znaleźć kontakt pod hasłem "MAMA" i telefon wrócił do właściciela. :)
Awatar użytkownika
Motór
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 15 września 2012, 13:05

Re: Na wałach znaleziono telefon Samsung

Post autor: Motór »

kamikaze pisze:Zawsze można wsadzić swoja kartę SIM i poszukać kontaktów w pamięci telefonu. Tez kiedys znalazłem telefon i pomimo blokady udało się znaleźć kontakt pod hasłem "MAMA" i telefon wrócił do właściciela. :)

Jak już wcześniej napisałem ,milicjanty tak nie zrobią ,bo liczą że im telefon zostanie :hyhy:
Wystarczy trochę ruszyć głową i bez problemu właściciel się odnajdzie :ok:
ODPOWIEDZ