problem z lodówka INDESIT po rozmrożeniu

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

problem z lodówka INDESIT po rozmrożeniu

Post autor: iwa »

witam ;) dziś rano rozmroziłam lodówkę a około południa ja umyłam. Poczekałam chwile i ją uruchomiłam i problem tkwi w tym że lodówka włączy się na moment słychać agregat może z 3 sekundy i nagle przestaje chodzić.. i tak włącza się co jakiś czas i znów przestaje chodzić.. Czy ktoś mi pomoże :) ??
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: problem z lodówka INDESIT po rozmrożeniu

Post autor: Anek »

Hm... a jaki jest wiek tej lodówki ?? Bo wiem, że są takie lodówki (nie z tych najnowszych tylko już też i te kilku letnie to miały) które mają już w sobie funkcje rozmrażania i ich się nie rozmraża bo coś dzieje się wtedy z gazem w agregacie.
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z lodówka INDESIT po rozmrożeniu

Post autor: iwa »

ma ok 7 lat...
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: problem z lodówka INDESIT po rozmrożeniu

Post autor: makatka »

No raczej nikt Ci tutaj nie pomoże, bo to może być wszystko tak na prawdę. Proponuję zadzwonić po fachowca zamiast tracić czas na domysły na forum :)
Awatar użytkownika
Harper
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 26 lipca 2012, 17:09

Re: problem z lodówka INDESIT po rozmrożeniu

Post autor: Harper »

Nie chce sie czepiać, ale moim zdaniem takie pytania powinno sie zadawać znawcom, rozumiem że teraz żyjemy w XXI wieku, komputery itp i moze akurat ktoś odpowie na forum, ale jak widze na stronie głównej pytania tego typu to czuje sie conajmniej dziwnie :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z lodówka INDESIT po rozmrożeniu

Post autor: sylwula13 »

Harper pisze:Nie chce sie czepiać, ale moim zdaniem takie pytania powinno sie zadawać znawcom, rozumiem że teraz żyjemy w XXI wieku, komputery itp i moze akurat ktoś odpowie na forum, ale jak widze na stronie głównej pytania tego typu to czuje sie conajmniej dziwnie :)
to forum już dawno zeszło na psy i teraz właśnie takie tematy są tu zakładane :mur:
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z lodówka INDESIT po rozmrożeniu

Post autor: Drapichrust »

A czy rozmrażałaś również zamrażalnik? Pytam ponieważ w zamrażalniku znajduje się czujnik, który jak zajdzie szronem powoduje wyłączanie agregatu.
Po za tym sprzęt AGD ostatnich 10 lat to szajs, który szybko się psuje:)

@sylwula13 to jakie według Ciebie powinno się zakładać tematy na forum? To forum schodzi na psy nie przez zadawanie takich pytań. A przez osoby zakładające konta tylko po to aby zareklamować dany produkt bądź usługę. Moderatorzy tego forum nie działają a przez to robi się tu syf.
ODPOWIEDZ