Gdzie zrobię dekoloryzacje włosów ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Czekolladka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2013, 13:34

Gdzie zrobię dekoloryzacje włosów ?

Post autor: Czekolladka »

Poszukuję dobrego zakładu fryzjerskiego, gdzie wykonują dekoloryzację włosów. W miarę rozsądnej cenie :]
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie zrobię dekoloryzacje włosów ?

Post autor: sylwula13 »

New Trend-230 zł.
K2 na Słowackiego-220 zł.
Magia Fryzur na Szkolnej-70-100 zł.
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Gdzie zrobię dekoloryzacje włosów ?

Post autor: marcel12 »

a ja się pytam gdzie można najbliżej zrobić przeszczep włosów, bo czuje się nieatrakcyjny i laski na mnie nie lecą wyglądam jak ojciec swojego ojca
cekinek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2012, 21:14

Re: Gdzie zrobię dekoloryzacje włosów ?

Post autor: cekinek »

napewno nie magia fryzur ;/ byłam raz na dekoloryzacji i wyszlam z ciemniejszymi niż przyszłam ;] pani poprostu nałożyła na chwile tą papke na włosy a na odrosty ciemniejsza farbe :) i wzieła za to 160zł, nie polecam napewno. Drugie podejście w Trendy i trafione, coś kolo 200zł już z farbowaniem i z czarnych miałam ciemny blondzik :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie zrobię dekoloryzacje włosów ?

Post autor: sylwula13 »

cekinek pisze:napewno nie magia fryzur ;/ byłam raz na dekoloryzacji i wyszlam z ciemniejszymi niż przyszłam ;] pani poprostu nałożyła na chwile tą papke na włosy a na odrosty ciemniejsza farbe :) i wzieła za to 160zł, nie polecam napewno. Drugie podejście w Trendy i trafione, coś kolo 200zł już z farbowaniem i z czarnych miałam ciemny blondzik :)
no w magii taniej więc co byś chciała ..
ODPOWIEDZ