GRY na XBOX 360 LT 3.0

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: scand »

Witam, poszukuję kogoś z okolic kto orientuje się w temacie. PRV !
xanonimx
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 20:12

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: xanonimx »

będziesz potrzebował odpowiedniej nagrywarki do takich gier oraz płyt, na allegro znajdziesz gotową nagrywarkę z wgranym oprogramowaniem pod płytki double layer dla gier z zabezpieczeniem XGD3, po prostu poszukaj na google
tu masz odnośnik do takiej nagrywarki http://allegro.pl/liteon-ihas124-19-b-i ... 50600.html
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: scand »

a tak się składa, że poszukuję kogoś, kto ma już taką nagrywarkę, i umie się nia posługiwać ;) znalazłem?
Awatar użytkownika
Festyn
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 maja 2011, 12:30

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: Festyn »

Jam ja ostatnio nagrałem Bioshock 3 i wyrzuca mnie z tej gry do menu ;( normalnie masakra
nie pogra
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: shuffler »

Piractwu mówię stanowcze NIE. Jeśli kogoś nie stać na oryginalne gry, to powinien zmienić zainteresowania. Sam jestem graczem konsolowym i mam "wyrypane" na tym punkcie. Nie chce się nawet utożsamiać z takimi pseudo "konsolowcami" jak Wy. Won mi z forum publicznego!
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: scand »

Festyn pisze:Jam ja ostatnio nagrałem Bioshock 3 i wyrzuca mnie z tej gry do menu ;( normalnie masakra
nie pogra
zainstaluj na dysku, wrzuć jakaś mp3 na pendrive'a, odpal mp3 ją z nośnika, wycisz, i graj:)
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: scand »

shuffler pisze:Piractwu mówię stanowcze NIE. Jeśli kogoś nie stać na oryginalne gry, to powinien zmienić zainteresowania. Sam jestem graczem konsolowym i mam "wyrypane" na tym punkcie. Nie chce się nawet utożsamiać z takimi pseudo "konsolowcami" jak Wy. Won mi z forum publicznego!

do Twojej wiadomości- dozwolone jest posiadanie zapasowych kopii gier, o ile ma się w domu oryginalny nośnik więc wyluzuj :)
Awatar użytkownika
Festyn
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 maja 2011, 12:30

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: Festyn »

shuffler pisze:Piractwu mówię stanowcze NIE. Jeśli kogoś nie stać na oryginalne gry, to powinien zmienić zainteresowania. Sam jestem graczem konsolowym i mam "wyrypane" na tym punkcie. Nie chce się nawet utożsamiać z takimi pseudo "konsolowcami" jak Wy. Won mi z forum publicznego!
Tatuś bogaty to masz wyrypane na to że za gre zapłacisz 250zł..
frajer bogaty z domu..
Takich to nie lubie, wiesz
i chętnie zajebałbym bym w pysk za tak nikczemne słowa
Palant.

A z drugiej strony to leń [...] z ciebie bo nie potrafisz kombinować tylko na łatwizne idziesz :D haha
Awatar użytkownika
Festyn
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 maja 2011, 12:30

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: Festyn »

scand pisze:
Festyn pisze:Jam ja ostatnio nagrałem Bioshock 3 i wyrzuca mnie z tej gry do menu ;( normalnie masakra
nie pogra
zainstaluj na dysku, wrzuć jakaś mp3 na pendrive'a, odpal mp3 ją z nośnika, wycisz, i graj:)
a co to da?? :D
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: scand »

Wyrzuca cie z gry bo ma zabezpieczenia..uruchom mp3 z pendrivea na czas uruchamiania gry z dysku i po pograniu kllka min jaa zapauzuj. Powinno chodzic
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: Public Enemy »

Festyn pisze:
shuffler pisze:Piractwu mówię stanowcze NIE. Jeśli kogoś nie stać na oryginalne gry, to powinien zmienić zainteresowania. Sam jestem graczem konsolowym i mam "wyrypane" na tym punkcie. Nie chce się nawet utożsamiać z takimi pseudo "konsolowcami" jak Wy. Won mi z forum publicznego!
Tatuś bogaty to masz wyrypane na to że za gre zapłacisz 250zł..
frajer bogaty z domu..
Takich to nie lubie, wiesz
i chętnie zajebałbym bym w pysk za tak nikczemne słowa
Palant.

A z drugiej strony to leń [...] z ciebie bo nie potrafisz kombinować tylko na łatwizne idziesz :D haha

Popieram.Mam prawo sobie pobrac gre i potestowac jak hula na moim sprzecie,a jesli mi podejdzie i bedzie sie gralo bez problemu to oczywiscie kupie oryginał z reguły dla multi.To wina wydawcow że nie daja dem na próbę,bo na pc jest ich jak na lekarstwo.A skoro jestes tak głupi i placisz 250 zł za gre to twoja sprawa,płac sobie dalej haracz.Sony I Micro przeplacaja twórcow żeby to ich konsole były supportowane ale oczywiscie musza to sobie odbic na debilach takich jak ty shuffler a do tego chamskich debilach.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: rkoh »

jakby nie patrzeć, piractwo, to zwyczajne złodziejstwo.. swoją drogą, gry na polskie warunki są stanowczo za drogie, szczególnie na konsole...
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: shuffler »

Ja bym się tak na Waszym miejscu nie "szczycił" tym co robicie bo jest to karalne. SHAME ON YOU! Nie wiem jak to jest na xboxie, ale na ps3 demo gry można pobrać z pss (Play Station Store) więc nie ściemniajcie mi tutaj o przetestowaniu gry... please. Piracenie to piracenie, nazywajmy rzeczy po imieniu.
Festyn pisze:
shuffler pisze:Piractwu mówię stanowcze NIE. Jeśli kogoś nie stać na oryginalne gry, to powinien zmienić zainteresowania. Sam jestem graczem konsolowym i mam "wyrypane" na tym punkcie. Nie chce się nawet utożsamiać z takimi pseudo "konsolowcami" jak Wy. Won mi z forum publicznego!
Tatuś bogaty to masz wyrypane na to że za gre zapłacisz 250zł..
frajer bogaty z domu..
Takich to nie lubie, wiesz
i chętnie zajebałbym bym w pysk za tak nikczemne słowa
Palant.

A z drugiej strony to leń [...] z ciebie bo nie potrafisz kombinować tylko na łatwizne idziesz :D haha
@up To podchodzi pod groźby karalne, więc radzę uważać na słowa. Dla Twojej wiadomości, nie mam bogatych rodziców i sam się utrzymuję. Nie każdego stać na gry konsolowe bo są droższe od tych na pc, ale to nie usprawiedliwia piracenia :!: Ja po prostu gardzę takimi ludźmi jak Wy. Koniec tematu.
Awatar użytkownika
Festyn
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 maja 2011, 12:30

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: Festyn »

shuffler pisze:Ja bym się tak na Waszym miejscu nie "szczycił" tym co robicie bo jest to karalne. SHAME ON YOU! Nie wiem jak to jest na xboxie, ale na ps3 demo gry można pobrać z pss (Play Station Store) więc nie ściemniajcie mi tutaj o przetestowaniu gry... please. Piracenie to piracenie, nazywajmy rzeczy po imieniu.
Festyn pisze:
shuffler pisze:Piractwu mówię stanowcze NIE. Jeśli kogoś nie stać na oryginalne gry, to powinien zmienić zainteresowania. Sam jestem graczem konsolowym i mam "wyrypane" na tym punkcie. Nie chce się nawet utożsamiać z takimi pseudo "konsolowcami" jak Wy. Won mi z forum publicznego!
Tatuś bogaty to masz wyrypane na to że za gre zapłacisz 250zł..
frajer bogaty z domu..
Takich to nie lubie, wiesz
i chętnie zajebałbym bym w pysk za tak nikczemne słowa
Palant.

A z drugiej strony to leń [...] z ciebie bo nie potrafisz kombinować tylko na łatwizne idziesz :D haha
@up To podchodzi pod groźby karalne, więc radzę uważać na słowa. Dla Twojej wiadomości, nie mam bogatych rodziców i sam się utrzymuję. Nie każdego stać na gry konsolowe bo są droższe od tych na pc, ale to nie usprawiedliwia piracenia :!: Ja po prostu gardzę takimi ludźmi jak Wy. Koniec tematu.
Jeśli gardzisz nami to po [...] zaglądasz w ten temat!?
posiadanie na swój własny użytek kopi zapasowych nie jest karalne, przecież nimi nie handluje (a to co innego) :) a kto mi udowodni że orginały mi się porysowały i wyrzuciłem do kosza????
Nie ma takiego domu co byś nie znalazł pirackiego oprogramowania..
chętnie bym przepatrzył twojego kompa :D
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: GRY na XBOX 360 LT 3.0

Post autor: rkoh »

Nie ma takiego domu co byś nie znalazł pirackiego oprogramowania..
akurat takie domy się zdarzają i to nie tak rzadko :)
a kto mi udowodni że orginały mi się porysowały i wyrzuciłem do kosza????
mogą Ci kazać pokazać pudełko, paragon albo coś podobnego, nie mówiąc już o tym, że z niektórych oryginałek nie zrobisz sobie kopii zapasowej bez ingerowania, a to już jest zabronione ;)
ODPOWIEDZ