którędy do Ustrzyk Górnych?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: scand »

jak w temacie, która trasa lepsza( w sensie szybsza i w miarę komfortowa)? ta na Sanok, Lesko czy wariant południowy na Zmigród, Dukle? jechał ktoś? jak oceniacie stan dróg ?
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: wścieklica »

Dużo szybsza dołem, chociaż bardziej trzeba uważać. Rok temu czas przejazdu 2g 15min. Droga znośna chociaż kawałkami wyboje i dziury. Obecnie ponoć w gorszym stanie.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: lato »

Na Duklę spoko droga ,zdecydowanie polecam.
dawid8013
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 grudnia 2010, 21:25

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: dawid8013 »

lato pisze:Na Duklę spoko droga ,zdecydowanie polecam.
Przede wszystkim widoki piękne :) Z jakością drogi momentami nie za ciekawie
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: Łyssy »

lato pisze:Na Duklę spoko droga ,zdecydowanie polecam.
Mam wrażenie, że autor wątku pytał o drogę do Ustrzyk Grn a nie do Dukli.
Dukla jest w ok 1/3 drogi i faktycznie droga do niej jest spoko. Jaja zaczynają się po skręcie w lewo w Tylawie gdzie jest już istna loteria- raz asfalt nówka sztuka a raz droga jak po bombardowaniu. Jeżdżę tam często motorem i wymijanie dziur traktuję jak trening extremalny :hyhy:
Jeżeli ktoś chce jechać samochodem osobowym to zdecydowanie odradzam - szybciej i bardziej komfortowo wypadnie droga przez Sanok-Lesko-Cisna.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: dyna »

Ja rowniez odradzam ta trase wracalem w tym roku z pikniku w Lesku droga w remacie ruch wachadlowy motocyklem przelatywalem na czerwonych swiatlech ale autem przestoje okolo 20/30 min co kawalek. ale fakt jak skoncza ten remat trasa bedzie zaj...a. :)
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: scand »

co użytkownik to inna opinia.. nigdy nie jechałem na Duklę i chyba tą trasę wybiorę..nie cierpię dziurawych dróg ale może jakoś widoki mi to zrekompensują skoro piszecie, że są spoko:)
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 217
Rejestracja: 16 września 2011, 21:19

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: drechu »

wie wiele rady jedą właśnie przez Daliową koło Jaślisk czy inaczej Duklę, piękne widoki podbudowują niekiedy słabej jakości nawierzchnie :)
lord Viader
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 19:49

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: lord Viader »

chcesz szybciej - jedź na Sanok, nie spieszy Ci się a lubisz widoki - lepiej na Duklę i Komańczę... co kto lubi...
martynika
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 4 października 2013, 12:47

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: martynika »

Ja jeżdżę wyłącznie przez Lesko, lubię te tereny
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: którędy do Ustrzyk Górnych?

Post autor: scand »

objechałem Ustrzyki Górne przez Duklę, Komańczę itd.. stan dróg różny ale ogólnie jest może z dwa, trzy odcinki kilkukilometrowe gdzie głównie z uwagi na wyboje trzeba zwolnić. Ale tak podsumowując to spoko się leci dwie godzinki z haczkiem i jest się na miejscu. A z powrotem to już sama przyjemność cały czas z górki na luzie :cwaniak: hehe
ODPOWIEDZ