Szukanie pracy w Jaśle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

Ale czekaj bo... ty w internecie szukasz roboty? to żart?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: Jozin »

No co Ty Bogdan, przecież po to Bóg dał ludziom internet......po cholerę chodzić, szukać i pytać jak można zajrzeć do neta i już :)
Nigdy Ciebie praca przez internet nie znalazła ??? :hyhy:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

Nie.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: Jozin »

No to pewnie dlatego pisjugend tak kpi z Twojej pracy bo za mało siedzisz na necie i nie dajesz szansy by lepsza praca Ciebie sama znalazła :)))

A wystarczy założyć bloga i pluć w nim na władzę i robota sama przychodzi :)))) :rotfl:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

Nie siedzę tyle co oni na necie bo... pracuję ;)
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: shuffler »

jaslanin94, przede wszystkim musisz mieć perfekcyjnie napisane CV oraz List Motywacyjny (dobrze by było jakbyś miał ciekawe hobby, o którym mógłbyś wspomnieć, tylko nie zmyślaj i pisz samą prawdę bo kłamstwo szybko zostanie obrócone przeciwko Tobie). Dopiero wchodzisz na rynek pracy, więc nie należy być wybrednym. Musisz rozważyć każdą ofertę. Staraj się przeglądać oferty pracy regularnie i szybko odpowiadać na te najnowsze bo wiadomo, że kto pierwszy ten lepszy. Jeśli już zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, to masz na prawdę spore szanse na zatrudnienie. Z pewnością miałeś na WOS-ie w szkole jak się przygotować do takiej rozmowy i jakich błędów unikać. Powodzenia ;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: Jozin »

Spróbuj popytać w biurze poselskim posła Rzońcy. To znany społecznik, tworzy nowe miejsca pracy w Jaśle i chętnie zatrudnia osoby bez doświadczenia na dyrektorskie stanowiska.
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: hao »

Ja przez 3 lata szukałem rzetelnego pracownika. Przewinęło się kilka osób, które zatrudniałem na umowę o dzieło, na jedno/dwa zlecenia, bo niestety nie stać mnie na płacenia 1000 zł tylko po to, żeby zatrudnić kogoś za drugie tyle. Nie wydaje mi się, żebym płacił źle (wtedy), bo za dzień-trzy dni płaciłem jakieś 100 - 200 zł (i słowo daję, że robotę można było skończyć w jeden dzień, pracowaliśmy znacznie poniżej 8 godzin dziennie i to na luzie). Niestety żaden nie wytrzymał presji spowodowanej wymaganym absolutnie minimalnym wyczuciem estetyki, skrupulatności czy po prostu odrobinki niezawodności.
Żadne CV, żadne listy motywacyjne, srata drata, po cholerę mi to. Chętniej bym zatrudnił pół-debila po podstawówce, któremu jak się powie co ma zrobić, to zrobi to porządnie. Niestety miałem pecha, ale wydaje mi się, że najważniejsze to nic innego jak dobra gadka - przekonać pracodawcę, że to Ty jesteś najlepsze na to stanowisko.
Po nowym roku znowu może będę potrzebować kogoś na parę miesięcy, i już się boję... bo wiem, że na 90% ta osoba będzie się spóźniać, olewać normę, a jak będzie chciała odejść to zrobi to bez słowa pozostawiając rozjebaną robotę w połowę.

No, to taki obraz mam ja - pracodawca - może wyciągniesz jakieś wnioski, co jest ważne w poszukiwaniu pracy. Powodzenia :)
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: Mars1024 »

Witam cię KOLEGO i powiem tak młody człowiek potrzebuje stałej pracy , aby cos zaplanować i o rodzine sie postarac , a nie na jakis czs.
DLATEGO MŁODZI BEDĄ EMIGROWĆ , BO TO JEST ICH PRZYSZŁOSĆ A NIE WEGETOWAĆ I BYC NIEWOLNIKIEM u jakiegos jak nazwałes pracodawcy.
A O WYNAGRODZENIU TO JUŻ nie wspomne.
A WIEM COŚ NA TEN TEMAT.
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: asia77 »

A tak z ciekawości w jakim charakterze chciałbyś pracować tzn co umiesz robić, w czym jesteś dobry. Bo twoje pytanie jest, że tak powiem zbyt rozległe. Wtedy będzie można ci coś podpowiedzieć.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: Jozin »

No to masz kwalifikacje do stanowiska dyrektora biura poselskiego :)

Spójrz jakie "bogate doświadczenie zawodowe "
http://orka.sejm.gov.pl/WspP7.nsf/0/A43 ... 40.002.pdf

i kim został ?
http://www.jaslo4u.pl/biuro-poselskie-b ... aslo-14073
Nie praktyka a chęć szczera :rotfl:
Głowa do góry :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: dragoness »

Zawodu nie mam, ponieważ skończyłem liceum ogólnokształcące,
No i tu pojawia się niejaki problem :kwasny: Możesz chyba tylko roznosić ulotki i absolutnie nie chciałam być złośliwa. Jak nie masz zawodu, umiejętności i docelowo w Jaśle, znajomości to niestety, skazany jesteś na siedzenie w domu.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: Jozin »

Qrde, przytaczając powyższy przykład aspekt "znajomości" kompletnie mi umknął.....A już wiem dlaczego :) Bo chodziło o prawo i sprawiedliwość.... :zalamany:
Awatar użytkownika
Reagan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 21 marca 2012, 14:43

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: Reagan »

Zawsze możesz ubiegać się o etacik w KGHM. Kasa nieporównywalnie większa tylko trzeba zamieszkać na Dolnym Śląsku i zapisać się do Platformy Obywatelskiej.
Partia u koryta, więc profity na poziomie. Ewentualnie wrzucą Cię na ministerstwo.

U nas na Podkarpaciu też działa. Człowiek od miodu i gumiaków teraz zarabia ok. 10 tys. zł a magisterkę robi wieczorowo, więc perspektywy też są duże.

Tutaj masz linki, które mogą pomóc:
http://www.wprost.pl/ar/422830/Skandal- ... -za-prace/
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Szukanie pracy w Jaśle

Post autor: Jozin »

No fakt, też słyszałem, że wolny jest etat po żonie Hofmana, tylko teraz wymagają kompleksowych badań lekarskich i kobiety nie zatrudnią....
ODPOWIEDZ