Kurs tańca ???

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
guana
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 2 marca 2010, 11:46

Re: Kurs tańca ???

Post autor: guana »

o której godzinie i gdzie??
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Kurs tańca ???

Post autor: cium26 »

Studio tańca " Podkarpacie" ul. Krasińskiego 79 A, naprzeciw Biedronki
dieu
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 grudnia 2014, 09:05

Re: Kurs tańca ???

Post autor: dieu »

Pan Berkowicz olewająco traktuje klientów i za przeproszeniem ma ich w [...] ;)
20 listopada telefonicznie zapytałem o terminy kursów, dostałem odpowiedź bym pojawił się 5 grudnia, więc okej, przejechaliśmy z czterema kolegami 40 KILOMETRÓW by dotrzeć do Jasła, a tu dowiaduję się, że termin został przesunięty na 19 Grudnia, bez jakiejkolwiek informacji telefonicznej, do cholery jasnej czy ktoś tu jest niepoważny?!
Myślę, okej... Każdemu może się zdarzyć, przyjedziemy 19stego... W dzień gdy miał być kurs wykonałem telefon w celu upewnienia się, czy on się odbędzie by znów nie tracić bezsensownie pieniędzy na paliwo... Niestety Pan Berkowicz rozłączał się. Myślę: Pewnie zajęty, gdy skończy to oddzwoni(każdy szanujący się nauczyciel tak by zrobił) Ale nie doczekałem się, więc stwierdziłem, że więcej nie będzie błagania o zapisanie na kurs, idziemy gdzieś indziej.
W ten sposób ten Pan stracił kolejnych pięciu klientów(a podobno brak facetów na zajęciach)
Nie pozdrawiam, nie polecam.
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Kurs tańca ???

Post autor: cium26 »

A ja polecam, z tego co wiem nowy kurs zaczął się 19.12 chyba o 20.00 - 21.30, zajęcia są również w czwartki 20.00 - 21.30, ale ten kurs zaczał się juz chyba we wrześniu lub październiku
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Kurs tańca ???

Post autor: Jaślanin77 »

Odświeżam temat.
Jak aktualnie jest z wyżej wymienioną szkołą tańca? Czy na kurs trzeba zapisać się z partnerką czy samemu też można?
Macie jakieś info o najbliższych kursach?
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Kurs tańca ???

Post autor: cium26 »

Samemu też można. Czwartki 20.00-21.30, piątki też, ale godz. nie znam. Najlepiej przedzwonic do p. Adama
Przemek89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Kurs tańca ???

Post autor: Przemek89 »

Witam gdzie są prowadzone teraz kursy tańca i ile kosztują
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18466
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kurs tańca ???

Post autor: dragoness »

Przemek89 pisze:Witam gdzie są prowadzone teraz kursy tańca i ile kosztują
Jak w parze, to studio Tańca "Podkarpacie" http://www.stpodkarpacie.pl/ jak solo, to Studio Tańca "At Dance" http://www.tomaszberkowicz.pl/
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Kurs tańca ???

Post autor: cium26 »

Może jest jakiś chetny na kurs wiek 32-36?
Yaya
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 14:11

Re: Kurs tańca ???

Post autor: Yaya »

Witam,

Odświeżam trochę temat. Proszę o informację nt. kursów tańca u p. Berkowicza. Interesują mnie kursy tańca towarzyskiego. Słyszałem, że taki kurs składa się z dwóch etapów po 4 spotkania każdy. Może ktoś potwierdzić tę informację ? Proszę o informację również jaki jest koszt kursu ( na stronie cennik sprzed kilku lat) i czy na takim kursie faktycznie idzie się czegoś nauczyć przy 8 lekcjach ?

pozdrawiam
polakko87
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 28 listopada 2015, 10:44

Re: Kurs tańca ???

Post autor: polakko87 »

Witam również podbijam pytanie. Interesuje mnie raczej taniec towarzyski,chciałem zapytać gdzie w Jaśle jest jakaś szkoła, jak to wygląda, kiedy są spotkania, jak często, ile trwają, jaki jest koszt. I jeszcze temat partnerki, czy jeżeli będę chodził sam to będę tańczył na "sucho" czy prowadzący paruje osoby podczas zajęć..?
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: Kurs tańca ???

Post autor: LenkaD »

Hej ! Otóż pytanie czy może ktoś polecić szkołę lub kurs tańca w naszych okolicach ? Czy pan Berkowicz nadal takowe prowadzi? Może jakieś opinie od osób które aktualnie chodzą lub skończyły taki kurs? Bardzo proszę o odpowiedź (:-
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Kurs tańca ???

Post autor: kamil3 »

Chodziłem chwile na hip hop na towarzyski :D :D :D też ogolnie spoko jesli chodzi o Jasło.:)
romek_44
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 21:02

Re: Kurs tańca ???

Post autor: romek_44 »

Szukam partnerki chętnej na kurs tańca towarzyskiego w Jaśle. Mam 177 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała i wiek 50 lat. kontakt gg 3917192 :)
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: Kurs tańca ???

Post autor: LenkaD »

Romek gdybym była trochę wyższa, trochę chudsza i trochę starsza to byśmy zaszaleli (:-

Tak na poważnie to robiłeś jakie rozpoznanie gdzie, od kiedy ,ile razy w msc ,itp jest taki kurs?
ODPOWIEDZ