Most z ulicy Szajnochy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wędrowiecXD
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 21:45

Most z ulicy Szajnochy

Post autor: wędrowiecXD »

Witam, mam pytanie odnośnie mostu na ulicy Szajnochy ( tym przeznaczonym dla pieszych na rzece Jasiołka ). Pytanie dotyczy jego renowacji, czy była ostatnio przeprowadzona, bo coś mi sie kojarzy że był on lekko dziurawy? Czy rzeczywiście był dziurawy czy to pamięc mnie myli ?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Most z ulicy Szajnochy

Post autor: Pemek94 »

Wydaje mi się, że taka renowacja była ale już parę ładnych lat temu a dziury po deskach bądź to w deskach są uzupełniane w miarę na bieżąco.
wędrowiecXD
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 21:45

Re: Most z ulicy Szajnochy

Post autor: wędrowiecXD »

A czy, załózmy pół miesiaca temu było więcej dziur niż teraz? Czy kojarzy ktos mieszczkający w okolicy takie własnie "uzupełnianie" dziur sprzed mniej wiecej miesiąca ?
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Most z ulicy Szajnochy

Post autor: dyna »

Powiedz lepiej do o co ci konkretnie chodzi a nie podpytuj dziwnie.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Most z ulicy Szajnochy

Post autor: Diego Forlan »

Przyłączam sie do pytania poprzedniczki. Co do samego mostu to od kilkunastu lat jest zrobiony. Dawniej to było rzeszoto. Teraz można spokojnie przejść.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Most z ulicy Szajnochy

Post autor: sylwula13 »

Diego Forlan pisze:Przyłączam sie do pytania poprzedniczki. Co do samego mostu to od kilkunastu lat jest zrobiony. Dawniej to było rzeszoto. Teraz można spokojnie przejść.
on jest zrobiony ?? :szok: :szok: tak jak powódź go zniszczyła tak zostało.. nie było schodków, dziury w deskach że można było wpaść wprost do rzeki. wieczny syf, butelki po alkoholu, papierki i przeróżne rzeczy można tam znaleźć. podobno mieli robić całkowitą renowację tego mostu ale z tego co mi wiadomo to do tej pory do tego nie doszło ! :wstyd:
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Most z ulicy Szajnochy

Post autor: Diego Forlan »

A ja jak tam chodze to akurat nie widze żadnego papierka a za mostem już nie piją jeżeli o to Ci chodzi. Dawniej do technikum chodziło sie na wiare że się przejdzie. Zbliżają sie wybory to obiecają nie taką naprawe...
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Most z ulicy Szajnochy

Post autor: sylwula13 »

Diego Forlan pisze:A ja jak tam chodze to akurat nie widze żadnego papierka a za mostem już nie piją jeżeli o to Ci chodzi. Dawniej do technikum chodziło sie na wiare że się przejdzie. Zbliżają sie wybory to obiecają nie taką naprawe...
obiecanki cacanki a głupiemu radość .. :/
wędrowiecXD
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 21:45

Re: Most z ulicy Szajnochy

Post autor: wędrowiecXD »

Moje pytanie brzmi czy miesiąc temu były w moście dziury, bo jak szedłem wczoraj to zauważyłem że jest jakby naprawiony i nie ma dziur i chciałem wiedziec kiedy taka naprawa miałą miejsce, jesli rzeczywiscie była.
ODPOWIEDZ