Dom spokojnej starości

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
karolciak507
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 września 2013, 21:37

Dom spokojnej starości

Post autor: karolciak507 »

Witam, poszukuję informacji konkretnych odnośnie Domów starości bardzo mi potrzebne ,więc proszę o pomoc z góry dziękuje :)
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: danielo »

jadąć w stronę lotniska rzeszów jasionka, po lewej stronie przed powstaje taka placówka, nie pamiętam jak się dokładnie placówka nazywa, rzuciło mi się w oczy raz, gdy jechałem tam z towarem. poszukaj w wyszukiwarce, ewentualnie folusz
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: japonka12 »

dom spokojnej starości jest w kolaczycach, prowadza go zakonnice, Nazywa się chyba Nazaret. poszukaj więcej info na necie
elle
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 lutego 2014, 01:32

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: elle »

Dom spokojnej starosci Nazaret w Kolaczycach prowadzony przez siostry zakonne.Bardzo ladny obiekt,duzo zieleni,Siostry b.bardzo mile.Polecam bo widzialam podejscie siostr do osob,ktore tam przebywaja jak i do rodziny.
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: byku89 »

W Lutoryżu bodajże też jest nowy dom (przed fotoradarem, po lewej stronie). ps nie lepiej zaopiekować się samodzielnie tymi którzy nas wychowali ? ;>
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: dziewczyna »

Odradzam Folusz. To nie jest Dom Spokojnej Starości tylko Dom Pomocy Społecznej, i przede wszystkim dla osób dotkniętych chorobą psychiczną , schizofrenią, depresją, choroba alkoholową, owszem są ludzie starsi, ale jeśli już istnieje przymus oddania starszej osoby , to są istnieją ośrodki niż Folusz.
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: NotoriusBIG »

DPS jest również w Krośnie.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: CYNGIEL »

NotoriusBIG pisze:DPS jest również w Krośnie.
Dom spokojnej starości a Dom pomocy społecznej to całkiem ci innego.
GOSJENKA
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2013, 18:05

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: GOSJENKA »

byku89 pisze:W Lutoryżu bodajże też jest nowy dom (przed fotoradarem, po lewej stronie). ps nie lepiej zaopiekować się samodzielnie tymi którzy nas wychowali ? ;>
Widzę że niewiele wiesz na ten temat. Niestety teraz coraz więcej osób wyjeżdża za pracą ,rodzice zostają w kraju.Zastanów się co jest lepsze dla rodzica a) profesjonalna opieka wyspecjalizowanego personelu, czy b)dogorywanie samemu w domu? Zastanów się nad tym.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Dom spokojnej starości

Post autor: JohnnyD. »

GOSJENKA pisze:
byku89 pisze:W Lutoryżu bodajże też jest nowy dom (przed fotoradarem, po lewej stronie). ps nie lepiej zaopiekować się samodzielnie tymi którzy nas wychowali ? ;>
Widzę że niewiele wiesz na ten temat. Niestety teraz coraz więcej osób wyjeżdża za pracą ,rodzice zostają w kraju.Zastanów się co jest lepsze dla rodzica a) profesjonalna opieka wyspecjalizowanego personelu, czy b)dogorywanie samemu w domu? Zastanów się nad tym.
dokładnie tak. Ja sam dostałem pouczenie od moich rodziców ze jak tylko beda starzy i niedolezni to zebym ich oddał do takiego domu gdyz oni nie chca mnie obciazac takim ciezarem jakim oni sami przeszli opiekujac sie swoimi starymi rodzicami.
fakt, ze mnie wychowali, i cos im sie nalezy, ale sami uwazaja ze mam wlasne zycie i problemy i ze musze sie cieszyc zyciem do samego konca, a niestety taka kolei rzeczy sie sie wszyscy starzejemy

a poza tym sam tez moich dzieci nie chcialbym sobą obciazac. Niech zyja pelnią zycia, ja sobie wykupie Dom Spokojnej Starosci i bede jak na filmach grywał z koleżkami w karty i podrywał stare dupeczki. mam tylko nadzieje, ze zona tego nie czyta



http://www.dompomocy.rzeszow.pl/
ODPOWIEDZ