Getin Bank, polisolokaty

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
joanna99
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 lutego 2014, 17:40

Getin Bank, polisolokaty

Post autor: joanna99 »

Witam,
czy ktoś tutaj z forum został oszukany przez Getin Bank na poliso-lokacie ? Oferowane były produkty pod nazwą lokata długoterminowa, jak później się okazywało produkty te to ubezpieczenia pod różnymi nazwami na wiele lat (10 lub 15). Szukam osób, które podobnie jak ja zostały oszukane, nie tylko przez Panią Barbarę F. ale innych pracowników banku.

Pozdrawiam serdecznie ;)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Getin Bank, polisolokaty

Post autor: piotrek »

dlaczego oszukane? przecież opisano to w warunkach umowy ... Pozdrawiam
joanna99
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 lutego 2014, 17:40

Re: Getin Bank, polisolokaty

Post autor: joanna99 »

Oszukane, ponieważ to co mówiła Pani w banku różniło się od rzeczywistości, nie podała wielu istotnych informacji, polecam przeczytać decyzję UOKIK http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php ... ews_page=1 i tam dowiesz się dlaczego oszukane.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Getin Bank, polisolokaty

Post autor: piotrek »

mnie też ten bank namawiał na toto - nawet byłem w oddziale. Ale powiedziałęm tej pani z okienka że jakoś nie mogę uwierzyć że w każdym innym banku jest po kilka % a u niej 14, dziwne że inne banki nie dają im swoich pieniędzy na lokatę, jej rodzina nie korzysta z tego eldorado i takie tam ... Nie skorzystałem z tej oszałamiającej oferty bo jak mówił Pawlak: "wyżej wyjdziesz, z większym hukiem spadniesz...". I niestety nie kojarzę kto z moich znajomych skorzystał ...
Ale wystarczy wpisać w google: oszukani przez getin
I już jest sporo nowych znajomych...
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Getin Bank, polisolokaty

Post autor: julia1978 »

Odnoszę wrażenie, że ludzie nie czytają umów, które podpisują, a potem mają z tego powodu problemy... Czy na umowie miałeś napisane, że jest to lokata, a potem okazało się, że to ubezpieczenie? Jak tak, to proponuje pójść do prawnika. Ale jak były to tylko opowieści pani z banku,w które uwierzyłaś, to chyba będzie ciężko...
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Getin Bank, polisolokaty

Post autor: piotrek »

to też nie tak :) niedawno dostałem umowę na przedłużenie abonamentu na telefon, jakieś 50 stron z odnośnikami pisane językiem prawniczym.
Nie czytałem jak 99%? ludzi,? z tymi umowami jest podobnie i mało kto to czyta ze zrozumieniem. Ale żadna umowa nie zastąpi zdrowej logiki podpowiadającej że nie ma charytatywnych ludków dających innym swoje pieniądze wiele więcej niż konkurencja. Uwierz :)
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: Getin Bank, polisolokaty

Post autor: anka86 »

No właśnie, większość umów skonstruowanych jest tak, żeby klienci nie wiedzieli o co chodzi. Tak jak w przypadku polisolokat. Można z nich zrezygnować, jednak lepiej skorzystać z pomocy specjalisty. Na http://fretuslegis.pl/usluga/polisolokaty/ jest napisane, że da się odzyskać utracone środki, więc warto próbować.
ODPOWIEDZ