Gdzie tej zimy na narty?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Witam-byłem wczoraj (15.12)z rodzinką w Gogołowie na nartach. Wiadomo śniegu nie ma za dużo,temperatura oscyluje koło zera ale i tak można było pojeździć sobie.
Jeśli patrzeć na to że jeszcze bardzo mało wyciągów jest otwartych to pochwała się należy właścicielom że otworzyli wyciąg.
Szkoda że nie ma zróżnicowanych cen karnetów (sezonowych i po sezonie).
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wuju »

A maja tam wypozyczalnie moze? Chodzi mi konkretnie o snowboardy.
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Witam - z tego co opisują to jest wypożyczalnia.
"Pomoc instruktorska i wypożyczalnia
Dla początkujących - tak dzieci jak i dorosłych, polecamy naukę jazdy na nartach z miłą i kompetentną pomocą instruktorską.
Goście naszych stoków, nie posiadający własnego sprzętu, mogą skorzystać z wypożyczalni, w której oprócz narciarskiego wyposażenia, będą mogli uzyskać fachową pomoc oraz serwis sprzętu.
Oferujemy także dogodne miejsce parkingowe".

Zobacz stronę http://www.gogolow-narty.pl/
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Siwy »

Witam.Byłem dzisiaj na Magurze.Oczywiście polecam ta górke bo jest bardzo fajna( nie jest to osla łączka) troszke trzeba tam pokręcić i sie spocic bo 1400 metrów można odczuć.Jeżeli chodzi o warunki to dzisiaj było bardzo ale to bardzo twardo,momentami lodowisko ale dało sie rady poszaleć.Ale jak ktoś zaliczył upadek to nie było zbyt przyjemne.
Mam pytanie był ktoś w Chyrowej?Mam zamiar się wybrać w sobotę ale nie wiem czy warto.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wuju »

Byłem wczoraj w Gogołowie. Górka całkiem w porządku jak na pierwsze zjazdy po 7 latach bez dwóch desek. Pod koniec zaczęło jednak już troche brakowac prędkości...:) Troche oblodzony stok. Przydałoby sie troche świeżego śniegu.
Wie ktoś co z Chyrową?
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Siwy »

A jeżeli chodzi o ilość osób? Są tam jakieś kolejki na tym Gogołowie?
To jest fajny stok na jazdę po pracy dla relaksu,blisko.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wuju »

Wczoraj w Gogołowie faktycznie, im później, tym więcej ludzi, ale żadnych kolejek do wyciągu nie było. Zaraz jadę jeszcze raz.
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Witam - byłem i ja wczoraj z kolegami w Gogołowie i były bardzo przyzwoite warunki, jedynie przy szybkiej jeździe mgła trochę przeszkadzała.
Wiadomo trochę świeżego sniegu brakuje ale taka pogoda i nie ma co narzekać.
Z Jasła wyjechaliśmy z około 18;30 - a i tak można bylo pojeździć, zwłaszcza że nie bylo żadnych kolejek.
Dziś jak dobrze pójdzie to wezmę "rodzinkę" i wieczorem też pojadę.
Jeśli chodzi o wypady "po pracy" to nie widzę lepszej opcji jak wyciąg w Gogołowie.
Jak widzę to na Magurę można się będzie wybrać jak świeżego śniegu trochę spadnie - szkoda tyłka obijać ;) - a póki co to trochę kondycji jeszcze nabrać można trochę bliżej Jasła.
Pozdrawiam i życzę udanych szusów.
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Mary »

Ja osobiście nie jeżdżę na nartach,ale czesto moi znajomi jeżdżą na nartach np. do Ustrzyk, Zakopca,Głogowa. :hurra: :hurra: :hurra:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Byle do przodu!!!!!
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Witam-tak niespodziewanie i dziś byłem z rodzinką i kolegami w Gogołowie - warunki do jazdy super tylko wiatr trochę po nosie smagał ale w końcu to przecież zima.
Twierdzę nadal że na takie krótkie wypady to z okolic Jasła chyba najlepsza oferta.
Podobno też na Magurze dziś były warunki całkiem przyzwoite (opinia kolegi).
Pozdrawiam i życzę wszystkim Zdrowych,Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wuju »

Ja się wczoraj wybrałem do Puław. Stok przygotowany przyzwoicie. Co prawda miejscami lód, ale i tak jest go zdecydowanie mniej niż w Gogołowie. Niestety są też grudki zbitego śniegu, ale widoczki i pierwsza częśc zjazdu nadrabiają zaległości. Niestety tanio nie jest, ale po 20 zjazdach i tak zaczyna byc ciężko, wiec warto! :)
Polecam na całodniowe wypady, szczególnie gdy będzie normalny śnieg.
suchywj
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 15 października 2007, 20:14
Lokalizacja: Nowy Żmigród

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: suchywj »

witam ja byłem ostatnio na Chyrowej stok jest nasniezony :D sniegu napewno nikomu nie braknie :D sa czynne 2 trasy 900 i 400 metrow ta duza nie jest jeszcze nasniezona kurcze trzeba kupic gogle bo łzy leca z oczu hehe polecam jazde wieczorkiem tak kolo 17 fajnie sie jezdzi [przy oswietlonym stoku mam tylko 9km do Chyrowej i czesto tam jezdze nawet zjazdy potanialy od tamtego roku teraz 5 zjazdow na duzym wyciagu stoi 15 zeta
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Dziś byłem na Jaworzynie w Krynicy - warunki od rana były wspaniałe.
Użyłem dziś jazdy.
Pozdrawiam
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Siwy »

A ja byłem rekreacyjnie w Gogołowie i było bardzo fajnie.Zwłaszcza pogoda dopisała.
W niedziele byłem w Chyrowej i niestety nie dało sie jezdzić bo był kamieniołom.
Górka wygląda na niezłą ale można tam jechać jak będą mieli ok 50 cm sniegu.No chyba że komuś na nartach nie zależy.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: yorker »

A parking pod Chyrową dali rady utwardzic czy nadal bajoro?
Zablokowany