Gdzie tej zimy na narty?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Witam wszystkich narciarzy z Jasła,okolic Jasła i nie tylko.
Proszę o dzielenie się informacjami na temat warunków na stokach,cen karnetów - ogólnie - gdzie warto pojechać na narty a gdzie nie.
Myślę że ten sezon(2007/08) będzie lepszy od poprzedniego a wszelkie informacje się przydadzą przed wyjazdem.
Zapraszam i pozdrawiam.
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Siwy »

Witam.Wszędzie gdzie się da :)
Ja byłem w niedziele i wczoraj na Karlikowie i było całkiem znosnie.Można było się ostro zmeczyc.Karnety troszke za drogie - 32 zł 10 zjazdów.Jak ktos ma duzo siły moze jeden braknąć.
Najtaniej zawsze było chyba na Słotwinach i na Słowacji(ale nie będe mówił gdzie jest fajnie bo sie zjedziecie i będą kolejki ;) :) ).
Pozdrawiam.
McMaster
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 marca 2007, 07:34

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: McMaster »

wacio pisze:Witam wszystkich narciarzy z Jasła,okolic Jasła i nie tylko.
czuje sie obrażony hehe, nie tylko narciarzy może by też deskarzy hehe, nie jeżdżę na nartach, nie umie, ale o desce możemy pogadać :hyhy:

w sumie polecałbym Sucha Dolinę, fajne widoki kilka stoków, można pojeździć i nawet dogadać sie z obslugą :hyhy: :D
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Witam Cię Siwy - widzę że szalejesz mocno, wykorzystujesz sprzyjające warunki - tak trzymać.
Witam także Mc Mastera - masz rację że o "deskarzach" zapomniałem. To chyba przez to że ja (przynajmniej na razie) nie dałbym sobie nóg do jednej dechy i to w poprzek "przygwoździć" ;).
Na razie pogoda chyba nie będzie sprzyjała narciarstwu ale mam nadzieję że ta zima jednak będzie bardziej sprzyjająca niż poprzednia.
Pozdrawiam tymczasem i zapraszam- dzielcie się informacjami.
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Siwy »

Jutro rusza wyciąg w Kluszkowcach.Osobiscie nie byłem tam ale słyszałem że warto tam pojechać i pewnie trzeba sie wybrać.
magda78

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: magda78 »

W Gogołowie wyciągi jeszcze nieczynne. Om otwarciu poinformujemy na stronie www.gogolow-narty.pl. Zapraszam !
suchywj
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 15 października 2007, 20:14
Lokalizacja: Nowy Żmigród

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: suchywj »

Ludzie wy naprawde za daleko szukacie wyciagow jezdzicie po tych Bieszczadach jak macie wyciag pod nosem i pewnie o nim nie wiecie np Chyrowa 25km od Jasła ma 2 wyciagi dlugosci 400 i 900 metrow trasy sa 1400 metrow 900metrow i 400 m , stok ejst bardzo szeroki jeden z najszerszych w Polsce 130 m.Jezdzilem tamtej zimy tam warunki sa super zawsze sniegu nie brakuje ww :D :hyhy: w.chyrowaski.pl tak samo Gogołów jest blisko i maja fajne trasy
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Siwy »

Każdy ma swoje ulubione górki i jezdzi tam gdzie dobrze sie czuje i gdzie uważa że górka jest dopasowana do jego możliwości.
Na chyrowej nie byłem ale byli znajomi i stwierdzili że jest to brzydko mówiąc osla łaczka i że nie warto jechac.Aha i jeszcze dodatkowo się utopili w błocie na parkingu :D - lepiej dołozyc 25 kilometrów i jestes na Magurze.
Gogołów to fajna górka na którą można jechać po pracy dla relaksu w tygodniu.
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Witam - widzę, że się temat rozkręca- pogoda pomału też. Każda informacja będzie przydatna.
Pozdrawiam i zapraszam.
Awatar użytkownika
greys
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2007, 15:57
Lokalizacja: nicość

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: greys »

:mur: zima nie chce Lato
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Siwy »

Wczoraj byłem na nartach w Kluszkowcach.Cudna sprawa.Super warunki.Tylko troszke daleko 130 kilometrów od Jasła ale da sie przezyc.Warunki i górka super.Polecam.
wacio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 lutego 2007, 18:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wacio »

Witam.Widzę Siwy że jedziesz ostro z koksem-mnie się nie udało jeszcze nigdzie wybrać,ale dobrze wiedzieć że są super miejsca.Może trochę daleko ale jak się już sezon rozkręci to jak będzie przynajmniej pięć osób to nie byłby to aż taki duży wydatek.
W sumie to można też sobie busa (np.u mojego kolegi) wynająć na cały dzień i wtedy jest jest jeszcze lepiej.
Niedrogo i piwo można spokojnie wypić :) .
A tak przy okazji-córka trochę wyrosła i mam narty oraz buty do sprzedania.
Długość 110cm,buty - w środku około 21 - 22 cm.
Słyszę jak za oknem wiatr wieje i trochę mnie złość bierze bo do niczego jak na razie ta pogoda jest.
Ani na spacer ani na narty ;).Trzeba cierpliwie odczekać aż się zmieni.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: wuju »

Podobno Kiczera w Puławach ruszyła, wiec ktoś jakie warunki? Z tego co piszą to jedna trasa naśnieżona i daje radę.
magda78

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: magda78 »

Wyciągi w Gogołowie czynne od dzisiaj.W nocy trasa będzie w dalszym ciagu nasnieżana. Jutro otwieramy o 10.00. Zapraszam !
www.gogolow-narty.pl
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie tej zimy na narty?

Post autor: Schwalbe »

Witam
Osobiście polecam Kluszkowce. Jedyny teraz moim zdaniem wyciąg warty uwagi. Brak kolejek nawet w niedziele, fajne widoczki, krzesełko na sam szczyt i w miare tanio. No w porownaniu do magury gdzie za prehistoryczny wyciag placimy 3 zł od wyjazdu...paranoja.
Goście marnują górke ale nic ich sprawa. Więc polecam Kluszkowce.Byłem w tamtą niedziele i nie stałem w kolejce prwie nic. Jedyny minus to odległość od Jasła, ale czego sie nie robi dla śnieznego szaleństwa:D
Pozdrawiam
Schwalbe
Zablokowany