Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: brooklin »

Witam, forumowicze, wiem że jesteście w stanie mi pomóc. Poszukuje osoby, która wczoraj pod szpitalem ukradła mi z samochodu 2 kołpaki Citroen. takie jak na allegro

http://allegro.pl/kolpaki-citroen-15-i3938288769.html


Wczoraj byłem w szpitalu około 20 minut, w godzinach 20:20-20:37. Zaparkowałem na parkingu po lewej stronie za szlabanem.
Wychodząc zauważyłem samochód Citroen Xara Picasso, które było zaparkowane obok mojego samochodu. Zauważyłem rejestrację WGM . . . . , Kolor Srebrny metalic, po liftingu, z silnikiem Diesla, przez boczne okno zauważyłem że miało Climatronic, ten samochód pospiesznie opuszczał parking. mniej więcej taki jak na tablica.pl
http://tablica.pl/oferta/citroen-xara-p ... 3a5ed4ae38

Wiem ile było osób w samochodzie, ba nawet pamiętam twarz osoby która kierowała autem. Jestem dość spostrzegawczy. Nie cierpię złodziei, którzy żerują na chorych ludziach.

W kilka godzin ustaliłem nawet numer rejestracyjny pojazdu, z monitoringu.

Apel do człowieka, który ma lepkie ręce, jeżeli chcesz załatwić sprawę polubownie pisz do mnie PW, lub e-mail [email protected] . w przeciwnym wypadku idę na POLICJĘ i podaje im wszystkie dane jak na tacy

Forumowicze proszę o przekazanie info jakbyście wiedzieli coś na ten temat.

Pozdrawiam Brooklin
strzała
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lipca 2012, 21:13

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: strzała »

takie sprawy sie zalatwia na policji! jakbys wiedzial to bys juz dawno tam byl a nie pisal durnowatych apeli na forum. Nie licz na to ze ci odda....
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: brooklin »

Wiem, że policja jest zawalona takimi sprawami, jeżeli nic nie wiesz na ten temat to proszę nie wymądrzaj się. Oczywiście w poniedziałek przyjdę na policję i to zgłoszę.
Dałem szanse złodziejowi. Że może ma odrobinę sumienia.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: nitro »

Mam gdzieś w garażu kołpaki, jeden Opel a drugi no name :P Mogę Ci podrzucić.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: brooklin »

Dzięki, wolę swoje :) żeby były do kompletu.
Wcale nie chodzi mi o głupie kołpaki za 100-150 zł tylko o sam fakt,

W niektórych krajach złodziej nie miałby ręki!! Nauczyłoby to takich "ludzi"
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: nitro »

Skąd pomysł, że sprawca czyta to forum? Jak udowodnisz kradzież kołpaków? "Panie citroenem był, pewnie wziął?" :P
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: brooklin »

Kolego z monitoringu, taki pomysł. Jak na dłoni, po ilości oglądań myślę że ktoś do sprawcy może się odezwać.

Mało jest Citroenów na rejestracji z powiatu Grodzisk Mazowiecki u nas w Jaśle prawda?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: ananasek »

Na nagraniu widnieje to, jak ktoś kradnie Ci te kołpaki i wsiada do Citroena? Jeżeli nie to nic nie zdziałasz. Chyba, że skoro znasz numery to odwdzięczysz mu się tym samym :) A jeżeli tak to powinieneś od razu iść z tym na policje.

Policja ma dużo roboty :rotfl:
lemon
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lipca 2011, 17:23

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: lemon »

Raczej sprawcy nie czytają takich ogłoszeń . Nie ma co należy zgłosić do MO a oni gagatka ukażą a czy odzyskasz kołpaki to już nie wiadomo gdzie zostały sprzedane.Po Jaśle pełno pląta się takich gagatków tylko MO śpi i czeka na gotowiznę
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: brooklin »

Dzięki za podpowiedzi, miałem głupi nadzieję że ktoś ma sumienie. OK jutro idę na Policję podam im na tacy, a co oni z tym zrobią to już inna sprawa.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: rjarek »

Brooklin idź i walcz ze zło9dziejami, chamami, popieram Cię!!!!
Awatar użytkownika
Secret
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 lutego 2013, 22:32

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: Secret »

Tak to jest! Ci zlodzieje kradna a potem wystawiaja to na allegro, a my odkupujemy swoje..wystawiaja przedmioty tylko do wysylki bez odbioru wlasnego i bez kontaktu bo to sa rzeczy z kradziezy.Nas tez to spotkało.. tyle ze w Krakowie.. odkrecili nam od nowej Hondy Civic. Najgorsze ze nawet jesli wiesz ze to zlodziej i go wskarzesz, to Policja i tak ma to gdzies - niska szkodliwość czynu..
Drugi raz jak maż przyszedł do mnie do szpitala to podczas godzinnej wizyty wlamali sie do auta i rozwalili deske rodzielcza - nic nie ukradli bo nie bylo co, ale zniszczyli auto.. a komisariat był tuz obok! auto stalo zaparkowane przy chodniku. to wlasnie POLSKIE REALIA! Takie panstwo wlaśnie..
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: pemo »

jesli masz auto na monitoringu ze sobie tylko jedzie a nie masz jak widac ze ci sciagaja te kołpaki to jesli sami sie nie przyznaja na policji to nic nikomu nie udowodnisz niestety i wogole głupkowaty mialeś pomysł ze napisales jakiś apel na forum bo takie sprawy załatwia sie inaczej
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: ananasek »

Secret pisze:Tak to jest! Ci zlodzieje kradna a potem wystawiaja to na allegro, a my odkupujemy swoje..wystawiaja przedmioty tylko do wysylki bez odbioru wlasnego i bez kontaktu bo to sa rzeczy z kradziezy.Nas tez to spotkało.. tyle ze w Krakowie.. odkrecili nam od nowej Hondy Civic. Najgorsze ze nawet jesli wiesz ze to zlodziej i go wskarzesz, to Policja i tak ma to gdzies - niska szkodliwość czynu..
Drugi raz jak maż przyszedł do mnie do szpitala to podczas godzinnej wizyty wlamali sie do auta i rozwalili deske rodzielcza - nic nie ukradli bo nie bylo co, ale zniszczyli auto.. a komisariat był tuz obok! auto stalo zaparkowane przy chodniku. to wlasnie POLSKIE REALIA! Takie panstwo wlaśnie..
Wina państwa, że ludzie kradną. Pewnie Tuska :P
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Kradzież pod Jasielskim Szpitalem 1.03 godz.20:35

Post autor: brooklin »

pemo pisze:jesli masz auto na monitoringu ze sobie tylko jedzie a nie masz jak widac ze ci sciagaja te kołpaki to jesli sami sie nie przyznaja na policji to nic nikomu nie udowodnisz niestety i wogole głupkowaty mialeś pomysł ze napisales jakiś apel na forum bo takie sprawy załatwia sie inaczej

Wiem jak się to załatwia, ale powiem Ci że odezwało się do mnie więcej osób pokrzywdzonych w W/W sprawie.

Jak będzie po sprawie to powiem co i jak było.

Bardzo dziękuję za pomoc
ODPOWIEDZ