Przycięcie karty SIM do microSIM

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
edit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 16:51

Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: edit »

Tak jak w temacie. Gdzie w Jaśle można przyciąć kartę SIM do microSIM?
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: kociamberek »

to sam sobie nie przytniesz, żadna filozofia
http://forum.komorkomania.pl/pytania-i- ... eoporadnik
szczyt lenistwa, zakładanie tematu z oczekiwaniem odpowiedzi, zamiast ruszyć palcem i zapytać google :wstyd:
edit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 16:51

Re: Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: edit »

Wyobraź sobie, że sobie sama tego nie zrobię. Ludzie zakładają różne mniej lub bardziej durne tematy i jest ok. Po to jest forum, żeby m.in. pytać. A w googlach sprawdzałam i nie interesuje mnie jak to zrobić, tylko gdzie w Jaśle coś takiego robią. Widzę, że faktycznie prawdą jest, że to nie świat jest zły, tylko ludzie są [...].... Byle tylko komuś dogryźć. Jakikolwiek temat by się na forum nie pojawił, to od razu sama krytyka, obrażanie drugiej osoby i złośliwość. Ludzie opamiętajcie się.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: kociamberek »

aaa i tu jest słowo klucz - sama - jeżeli jesteś kobietą to zwracam honory :) podejdz do jakiegokolwiek serwisu telefonów, może być na Staszica na przeciwko ZSZ może być na Czackiego czy też w Bogumile, jeżeli masz tel w mixie czy abonamencie to operator powinien wymienić kartę.
edit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 16:51

Re: Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: edit »

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie o to mi chodziło. Nie byłam pewna, czy w komisach (serwisach) wykonują coś takiego. I nie można było tak od razu... Pozdrawiam.
brzostowianka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 19 marca 2014, 18:38

Re: Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: brzostowianka »

ja zmienialam karte sim to poszlam do salonu t-mobile bo jestem w mixie i od ręki mi to zrobili.
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: km_1981 »

bez sensu kombinować.w salonie swojego operatora wymienią Ci na poczekaniu na nową micro-sim
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: wibar »

A mi w Plusie podczas przedłużania umowy półtora roku temu /brałem Lumię 610 z kartą microSIM/ skasowali za kartę 50 zł !!! Pomimo że numer telefonu pozostał taki sam.Nie uprzedzili że tyle kosztuje,gdybym wiedział to bym sobie przyciął starą kartę.
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Przycięcie karty SIM do microSIM

Post autor: Tulix »

Przyciąłęm swoją wg poradnika na youtube, działa jak powinna. (Styki na karcie sa na tyle szeroko rozstawione ze dziecko w 5 klasie podstawówki powinno dać rade - nie musi byc nawet 100% dokładnie). Najwiekszy wysilek to sie do tego przełamać, a temat na prawdę banalny. Możesz poćwiczyć ze starą kartą i potestować np.
ODPOWIEDZ