Problemy z zajściem w ciąże

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: mila87 »

Czy może mi ktoś polecić dobrego ginekologa który pomoże mi z problemem z zajścia w ciąże. Dodam, że jestem po 1 poronieniu w 7 tyg ciąży.
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: basia_85 »

Odpowiedź masz na priv :) A nam wszystkim staraczkom życzę upragnionych dwóch kreseczek <3
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: Mars1024 »

Witam wiem jedno w Jasle nie znajdziesz żadnej pomocy :wsciekly: .
Wiem że jest Pan Profesor w Rzeszowie i WARTO TAM SZUKAĆ POMOCY .
POWODZENIA >>>>>>>>>BO NAPRAWDE WARTO :ok:
Awatar użytkownika
Nasti
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 listopada 2006, 17:58
Lokalizacja: jasło

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: Nasti »

RZESZÓW, albo inne większe miasto...1 raz to nie znaczy, że nie będzie dobrze za drugim razem, wiem z doświadczenia ;)
misia1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 09:17

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: misia1988 »

najlepszy sposób to isc do pracy i nie myslec o ciąży...a pozniej jak się odstresujesz to zajdziesz nawet nie będziesz wiedziala kiedy...wiem to z doświadczenia, miałam taki sam pprzypadek jak ty tylko poronienie w 10 tyg....pozdrawiam
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: basia_85 »

misia1988 pisze:najlepszy sposób to isc do pracy i nie myslec o ciąży...a pozniej jak się odstresujesz to zajdziesz nawet nie będziesz wiedziala kiedy...wiem to z doświadczenia, miałam taki sam pprzypadek jak ty tylko poronienie w 10 tyg....pozdrawiam
Nie można nie myśleć o czymś, czego pragnie się całym sercem, czemu poświęca się wszystko i za co oddałoby się wszystko... Zwłaszcza jak każdy dzień cyklu jest po coś...tabletka, zastrzyk, obserwacja, monitoring...
NIE ZROZUMIE SYTY GŁODNEGO!!! :(
misia1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 09:17

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: misia1988 »

rozumiem to doskonale, bo sama to przechodziłam,
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: basia_85 »

Dziewczyny! Skoro już ktoś założył taki wątek, to może wymienimy się doświadczeniami? Gdzie się leczycie, jakie bierzecie leki... Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: victoria87 »

Ja dość długo nie mogłam zajść w ciąże, lekarze jasielcy raczej nie są specjalistami w rozwiązywaniu tego typu problemów. Bo jeśli podstawowe badania wychodzą ok to najczęściej rozkładają ręce i pomocy trzeba szukać gdzie indziej. Mnie osobiście uratowało to, że dostałam krwawień międzymiesiączkowych i po "leczeniu" mnie tabletkami antykoncepcyjnymi, które i tak nie pomogły lekarz skierował mnie do szpitala na histeroskopie. To jest badanie podobne do usg, ale wykonuje się je w szpitalu pod narkozą i oczywiście jest dużo bardziej dokładne. Okazało się, że mam przerośniętą błonę śluzową macicy, co kompletnie uniemożliwiało zagnieżdżenie się zarodka. Zostało to wszystko doprowadzone do porządku :) i już miesiąc po zabiegu byłam w ciąży :) :)
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: marta.ziomek »

Hej, ja również poroniłam... w 7 tyg
Kogo polecacie? Ile trzeba odczekać żeby znowu próbować?
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: slimaczek »

marta.ziomek pisze:Hej, ja również poroniłam... w 7 tyg
Kogo polecacie? Ile trzeba odczekać żeby znowu próbować?
ja chodzilam z pierwsza ciaza do slowinskiego i poltora roku temu zaczelam sie starac o drugie dziecko ale nie wychodzilo i tez sie leczylam u doktora slowinskiego i zaszlam w ciaze rok temu i poronilam w 11 tygodniu ciazy dokladnie 5 grudnia i za 7 miesiecy znow sie udalo jestem teraz w 5 miesiacu ciazy....ale po poronieniu wcale nie myslalam o ciazy ,co bedzie to bedzie ale jak udalo...
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: jędza »

Jest bardzo dobry lekarz, leczyłam się u niego ale niestety w Krakowie i teraz tak z patrząc z perspektywy czasu uważam że to była najlepsza z możliwych decyzji, mam ślicznego synka który już ma prawie 5 lat.
Kraków wcale nie jest tak daleko jakby się mogło wydawać i jeżeli tylko ktoś ma możliwość to warto jechać chociaż raz na konsultację. Ja miałam jeszcze dodatkowo problem z torbielą na jajniku mieli mi ją operować w 16 tyg ale w międzyczasie mi pękła i wylądowałam po raz kolejny w szpitalu. Opieka tam bez porównania z naszym szpitalem.
Nasi jasielscy lekarze są w porządku ale niestety mają marne doświadczenie jeżeli pojawia się problem.
Gdyby ktoś chciał to namiary mogę wysłać na priv.
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: basia_85 »

Witam! Czy któraś z Was robiła test ELISA (na wrogość śluzu)? Gdzie można taki test zrobić? i który jest bardziej wiarygodny, ten z krwi czy ze śluzu PCT?
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Problemy z zajściem w ciąże

Post autor: marta.ziomek »

Dziewczyny co robić, znowu poroniłam, drugi raz... teraz w 11 tyg. ciąży....
Brałam już leki między innymi Duphaston... Niby jestem w 100 % zdrowa, gdzie leczyć sie dalej, czy znacie może jakiś specjalistów w Krakowie albo Rzeszowie??
ODPOWIEDZ